Zavrieť

Porady

slivky

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Tento rok sa mi urodilo neúrekom sliviek. Viete mi poradiť dáky dobrý recept (nemôžem nikde nájsť recept na slivkovo-makové gule) alebo dobrý spôsob na uskladnenie?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ZEvina
Tento rok sa mi urodilo neúrekom sliviek. Viete mi poradiť dáky dobrý recept (nemôžem nikde nájsť recept na slivkovo-makové gule) alebo dobrý spôsob na uskladnenie?
Napr. vysušiť v sušičke, nechať v sude na slivovičku:p
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.porada.sk/t29841-zemiakov...-zemiakov.html

Pozri vyššie uvedený link

Zevina ......ešte pozriem receptík od Vlastičky - ondrejvla...bol super
Naposledy upravil Zita5 : 10.08.06 at 10:57
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Tweety
Napr. vysušiť v sušičke, nechať v sude na slivovičku:p
Dobré....:p Len keby tá slivovica tak nesmrdela!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zevina našla som ...pozri aj tento link

http://www.porada.sk/t29493-eo-vari-...ucim-deom.html
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
ZEvina
Dobré....:p Len keby tá slivovica tak nesmrdela!
Dobre urobená a odležaná nesmrdí, .......................... ale vonia.

a určite sa nepokazí .............
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Môj tatko mi ju pripravil asi pred 15-rokmi, čaká na moju svadbu. To bude slivovička, keď sa to otvorí! Len škoda, že sa toho nedožil...

Nepijem, ale na kalíštek sa teším!
0 0
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

moja mama vari zo sliviek vyborné lekváre - recepty tu nemám, ale ak chces, zajtra to pripnem, najma jeden nemiesany (vari sa cca 5 hod. bez miesania) ma fascinuje - je výborný
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja robim slivkove knedlicky (slivky obalene v zemiakovom ceste) a davam do mraznicky. Je to na zimu bezpracny a chutny obed.
Alebo zavaram vykvostkovane slivky len tak natlacene do poharov ( bez cukru) a zasterilizovane a pouzivam ich na kolac.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Slivkový lekvár bez miešania
7 kg zrelých slivák, 1 kg kryšt. cukru, 2 dcl octu, olej
Nádobu vymastíme olejom(nesmie byť ani trochu „obitá“), vložíme umyté a odkôstkované slivky, nasypeme cukor a nalejeme ocot. Bez miešania varíme prikryté cca 6 hodín na celkom miernom plameni. V žiadnom prípade nenakukujeme pod pokrievku. Môžeme si tak akurát predstavovať, čo sa pod ňou deje. Nebojte sa, nič sa tým slivkám nestane. Oni si pekne plávajú na cca 1 cm vrstve šťavičky. Potom na silnejšom plameni pri stálom miešaní cca 1 hodinu zahustíme. Horúci plníme do fliaš.
Naposledy upravil Marína : 11.09.06 at 15:46
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Marína
Slivkový lekvár bez miešania
7 kg zrelých slivák, 1 kg kryšt. cukru, 2 dcl octu, olej
Nádobu vymastíme olejom(nesmie byť ani trochu „obitá“), vložíme umyté a odkôstkované slivky, nasypeme cukor a nalejeme ocot. Bez miešania varíme prikryté cca 6 hodín na celkom miernom plameni. V žiadnom prípade nenakukujeme pod pokrievku. Môžeme si tak akurát predstavovať, čo sa pod ňou deje. Nebojte sa, nič sa tým slivkám nestane. Oni si pekne plávajú na cca 1 cm vrstve šťavičky. Potom na silnejšom plameni pri stálom miešaní cca 1 hodinu zahustíme.za stáleho miešania. Horúci plníme do fliaš.
Ako vieš, že plávajú, keď si tam nenakukovala?:p
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nakukovať nenakukovala, ale po tých šiestich hodinách ešte si tam stále plávajú,tak predpokladám, že si tam plávali aj dovtedy.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Ja snívam o takom, ako robievala stará mama - v medenom kotli sa varila brečka dlho do noci....... to bol lekvárik.... mňam.... a tie zážitky detí...
Marína aj tento je taký??????????? Hneď ho vyskúšam.
Ja som dávnejšie robila aj nejakú nátierku zo sliviek s čokoládou na palacinky, ale neviem si teraz spomenúť na recept...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Atramka, je to dobrý lekvár. Ja viem, že ten váš bol aj s "atmosférou", ale pri tomto si zas ušetríš hodiny státia pri sporáku. Len nezabudni ho variť na malom plamienku. Skús najprv napr. z polovičnej dávky, aby si vedela, aký je. Ten ocot aj olej pri tomto množstve slivák vôbec necítiš. Rozdiel oproti klasickému je len v pridaní cukru.
A tú nátierku skús, prosím, nájsť, keď si nás už navnadila.
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Atramka, nebola to nutela zo sliviek? Recept nemám - snáď ho nejaká dobrá duša prilepí.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja robím takýto,tiež sa nemieša.
Vykvostkujem 5 kg sliviek,nasypem 1 kg cukru,l vanilkový cukor,na záver pol deci rumu.Vymastím olejom pekáč,vysypem slivky,už zmiešané s cukrom a vanilkovým cukrom a dám do trúby piecť.Pekáč musí byť trošku hlbší,lebo zo začiatku bude veľa šťavy.Robí sa to tiež asi 5 hodín,ale žiadne starosti.Keď má zmes konzistenciu asi ako scedené halušky, lekvár je hotový.Ja ho ešte s ponorným mixerom trochu premixujem.Je vynikajúci.Ešte som zabudla trochu octu,ale ja som niekedy aj nedala a žiaden rozdiel nebol.Keď slivky začnú bublať, tak stíšiť prívod energie.Ja som vareškou pred koncom zahrabla,aby som zistila hustotu,alebo som pohrkala s pekáčom.
2 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

No milé gazdinky, Zuzka mi to pripomenula, veru to bola "Nutela" zo sliviek. Niekde to nájdem a potom Vám to sem prilepím. Ja som sa pustila do toho od Maríny, keď nemusíš 6 hodín s tým ani pohnúť, môžem popri tom robiť niečo iné, napríklad "behať" po porade....... a to je super......
Vema, aj ten tvoj je zaujímavý..... ak sa mi vydarí ten od Maríny, skúsim aj ten od teba..... veď sliviek je habadej........
0 0
evka.ba evka.ba

evka.ba je offline (nepripojený) evka.ba

Ahoj skus nevareny lekvar,
priprava je jednoducha, ovocie pomelies na masovom mlynceku pridas cukor na kilo ovocia tak do kila cukru podla chuti. Nechas to stat v hrnci do druheho dna len to obcas premiesas. Nakoniec to das do poharov a zavries. Ak mas pivnicu, tak nemusis pouzit ani viecka, na pohare Ti postaci celofan.
Inak ten recept od Mariny vyzera tiez skvelo...
Prijemnu zabavu )
0 0
RERE RERE

RERE je offline (nepripojený) RERE

Ja slivky zamrazujem. Umyjem, prepolím, trochu pocukrujem a dám do mrazničky. Sú výborné na koláč. Ale ak sa tu objaví ten recept na Nutelu, tak to by som veru skúsila urobiť.
0 0
Lenuška Lenuška

Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

Veľké slivky strerilizujem - bez "ničoho" len vo vlastnej šťave....bez cukru...
Sú ako čerstvé po otvorení a výborné na kysnutý koláč, alebo len tak na jedenie pri dlhých zimných večeroch namiesto chipsov.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Lenuška
Veľké slivky strerilizujem - bez "ničoho" len vo vlastnej šťave....bez cukru...
Sú ako čerstvé po otvorení a výborné na kysnutý koláč, alebo len tak na jedenie pri dlhých zimných večeroch namiesto chipsov.
My takto pojedávame sušené slivky. Po upečení koláčov z tých vašich výborných receptov, za ktoré veľmi ďakujem, dám rúru na najslabšie vyhrievanie a na plech poukladám umyté slivky aj s kôstkami. Po vychladnutí ich dávam do dózy s papierovým viečkom. Sú výborné aj do kapustnice.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať