Zavrieť

Porady

slivky

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Tento rok sa mi urodilo neúrekom sliviek. Viete mi poradiť dáky dobrý recept (nemôžem nikde nájsť recept na slivkovo-makové gule) alebo dobrý spôsob na uskladnenie?
Usporiadat
suzuki suzuki

suzuki je offline (nepripojený) suzuki

vema
Ja robím takýto,tiež sa nemieša.
Vykvostkujem 5 kg sliviek,nasypem 1 kg cukru,l vanilkový cukor,na záver pol deci rumu.Vymastím olejom pekáč,vysypem slivky,už zmiešané s cukrom a vanilkovým cukrom a dám do trúby piecť.Pekáč musí byť trošku hlbší,lebo zo začiatku bude veľa šťavy.Robí sa to tiež asi 5 hodín,ale žiadne starosti.Keď má zmes konzistenciu asi ako scedené halušky, lekvár je hotový.Ja ho ešte s ponorným mixerom trochu premixujem.Je vynikajúci.Ešte som zabudla trochu octu,ale ja som niekedy aj nedala a žiaden rozdiel nebol.Keď slivky začnú bublať, tak stíšiť prívod energie.Ja som vareškou pred koncom zahrabla,aby som zistila hustotu,alebo som pohrkala s pekáčom.

A na ako silno má byť rúra na tých 5 hodín??
vďaka
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja som na Vianoce dostala sušičku na ovocie. Neskúšali ste v tom sušiť slivky a iné ovocko?

Ešte som ju neskúšala, stačilo mi prečítať si návod, vraj sa to má sušiť v kuse aj 48 hodín. Šak mi na tom zhorí motor, nie?!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR
Ja som na Vianoce dostala sušičku na ovocie. Neskúšali ste v tom sušiť slivky a iné ovocko?

Ešte som ju neskúšala, stačilo mi prečítať si návod, vraj sa to má sušiť v kuse aj 48 hodín. Šak mi na tom zhorí motor, nie?!
Ja som sušila minulý rok dubáčiky.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

evka.ba
Ahoj skus nevareny lekvar,
priprava je jednoducha, ovocie pomelies na masovom mlynceku pridas cukor na kilo ovocia tak do kila cukru podla chuti. Nechas to stat v hrnci do druheho dna len to obcas premiesas. Nakoniec to das do poharov a zavries. Ak mas pivnicu, tak nemusis pouzit ani viecka, na pohare Ti postaci celofan.
Inak ten recept od Mariny vyzera tiez skvelo...
Prijemnu zabavu )
Evka, tento recept máš odskúšaný? Nezačnú tie slivky s cukrom kysnúť?
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

suzuki
A na ako silno má byť rúra na tých 5 hodín??
vďaka
Ak máš elektrickú rúru,tak keď začnú slivky bublať,stiahneš na 150,aby sa nevylievala šťava a potom skontroluješ,či sa to varí/pečie/.Vieš čo,úplne sama na to prídeš ako máš mať nastavenú teplotu.Pomaly ticho pečieš.Ak urobíš lekvár raz,už iný variť nebudeš.Veľa úspechu.
0 0
suzuki suzuki

suzuki je offline (nepripojený) suzuki

vďaka, určite vyskúšam cez víkend. Už som si objednala slivky
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

AlaNR
Ja som na Vianoce dostala sušičku na ovocie. Neskúšali ste v tom sušiť slivky a iné ovocko?

Ešte som ju neskúšala, stačilo mi prečítať si návod, vraj sa to má sušiť v kuse aj 48 hodín. Šak mi na tom zhorí motor, nie?!
Ja som v sušičke už veľa krát sušila slivky.Dávam len polky sliviek,kožou dole a suším a suším.Neviem akú máš sušičku,my máme dosť plytké tie kolesá,takže slivky sa prilepia o vrchné koleso,ale len zo začiatku.Ja tie kolesa prehadzujem,lebo na spodu hreje viac ako na vrchu.Daj pozor,aby neboli usušené na kosť,musia byť také ohybné .
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

suzuki
vďaka, určite vyskúšam cez víkend. Už som si objednala slivky
Ešte doplním,že ja ten lekvár dávam ešte vysterilizovať,ale asi to netreba,keď sa horúci dá do pohárov,to ja som taký magor.Slivkový lekvár je odolný,ale pre istotu.Možno niekto povie názor,či treba,alebo nie.
0 0
mirka165 mirka165

mirka165 je offline (nepripojený) mirka165

AlaNR, máš pravdu, mne zhorel motor, pravdaže nie pri prvom použití....museli sme ju vyhodiť a sušíme v rúre
0 0
tina001 tina001

tina001 je offline (nepripojený) tina001

Nutela zo slivák:
4 kg slivák, 1 kg cukru, 15 dkg kakaa - prevariť a prepasírovať, na 24 hod dať do chladničky a potom sterilizovať.
Mám aj recept na nutelu z jabĺk, ale ten som nevyskúšala:
3 kg jabĺk, 1 kg cukru, 15 dkg kakaa, 1 varová čokoláda.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tinka, ďakujem. Prevariť znamená povariť určitú dobu? Ak áno, akú?
0 0
Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

Akurát som v sobotu robila zemiakové slivkové knedle :
600 g varených zemiakov /v šupke/
200 g hrubej múky
štipku soli a 1 celé vajce
čerstvé slivky, kryšt. cukor
pomletý mak na posypanie, práš. cukor a roztopené maslo

Priznám sa, teraz som zemiaky uvarila ako bežne /nie v šupke/. Po uvarení som ich dôkladne popučila. Do teplo-vlažných zermiakov som primiešala múku, vajce, soľ. A na doske som vyváľkala cesto asi 0,5 cm hrubé .
Keďže odkôstkované slivky boli veľké, tak som ich nakrájala na menšie kúsky a zasypala trochou kryšt. cukru.
Potom z cesta vykrojíte kolieska a dávate na každé malú kôpku týchto slivák. Lepšie sa spraví guľka.
Varíme v mierne osolenej vode cca 15 minút. Podávame posypané mletým
makom, práš. cukrom a zaliate voňavým roztopeným maslom.

Moja rada: Zemiaky v šupke sa mi neosvedčili- je s tým práca, sú suchšie a musím priznať, že bežne uvarené zemiaky, ktoré som použila do cesta a ešte k tomu mierne teplé- robia v ceste divy. Ešte takéto dobré guľky sme nemali.
Všetci si ich vychvalovali.
0 0
suzuki suzuki

suzuki je offline (nepripojený) suzuki

ja som v sobotu robila z toho odpaľovaného cesta - boli celkom dobré, aj zamraziť som si dala
0 0
ľoška ľoška

ľoška je offline (nepripojený) ľoška

Tiež pridám jeden recept zo sliviek. My doma robievame zemiakové placky so slivkami. Nastrúhame zemiaky, pridáme hl. múku, vajce, trochu soli, cesto husté ako na klasické zem. placky. Na pekáč nalejeme olej, dáme na sporák rozohriať, vylejeme cesto, pokladime rozpolené vykôstkované slivky. Chvíľu opečieme na platni na sporáku a potom dáme upiecť do rúry. Po vybratí z rúry posypeme podľa chuti práškovým cukrom.
1 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Milé poraďáčky, so slivkami som dopadla tak, že už neviem, kde ich mám dávať. Možno je to mimo tému, ale neviete mi poradiť, kde slivky vykupujú? Už mám lekvár, zavarené, v mrazáku, nasušené, knedle, koláče.... už ich nemôžem ani vidieť
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

A čo tak zbierať ich do sudov na slivovičku?
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Marína
A čo tak zbierať ich do sudov na slivovičku?
Keby som vedela, ako sa to robí (teda ako sa to uskladňuje) a kde to spracovávajú, niektorým by som iste spravila väčšiu radosť ako týždeň jesť jedlo zo sliviek....
0 0
Bambit Bambit

Bambit je offline (nepripojený) Bambit

Lila
Akurát som v sobotu robila zemiakové slivkové knedle :
600 g varených zemiakov /v šupke/
200 g hrubej múky
štipku soli a 1 celé vajce
čerstvé slivky, kryšt. cukor
pomletý mak na posypanie, práš. cukor a roztopené maslo

Priznám sa, teraz som zemiaky uvarila ako bežne /nie v šupke/. Po uvarení som ich dôkladne popučila. Do teplo-vlažných zermiakov som primiešala múku, vajce, soľ. A na doske som vyváľkala cesto asi 0,5 cm hrubé .
Keďže odkôstkované slivky boli veľké, tak som ich nakrájala na menšie kúsky a zasypala trochou kryšt. cukru.
Potom z cesta vykrojíte kolieska a dávate na každé malú kôpku týchto slivák. Lepšie sa spraví guľka.
Varíme v mierne osolenej vode cca 15 minút. Podávame posypané mletým
makom, práš. cukrom a zaliate voňavým roztopeným maslom.

Moja rada: Zemiaky v šupke sa mi neosvedčili- je s tým práca, sú suchšie a musím priznať, že bežne uvarené zemiaky, ktoré som použila do cesta a ešte k tomu mierne teplé- robia v ceste divy. Ešte takéto dobré guľky sme nemali.
Všetci si ich vychvalovali.
Ja nerobím zemiakové cesto, ale rožkové.
Dám si do vlažného mlieka rozmočiť 2 nakrájané rožky, pridám 1 celé vajce a toľko polohr. múky, aby som mala cesto na rozvaľkanie. Z rozvaľkaného cesta si nakrájam štvorčeky a na každý dám jednu slivku a zabalím ju.Dáme variť do mierne osolenej vody. Sú výborné skúste, je s tým málo roboty a nikto nezistí, že to nie je zemiakové cesto.
1 0
margita222 margita222

margita222 je offline (nepripojený) margita222

Slivkové gule z odpaľovaného cesta
Dám variť 1/2 l vody, štipku soli a 1/2 lyžice masla, do vriacej vody nasypem 1/2 litra hrubej múky. Pri stálom miešaní vznikne veľmi hustá kaša.
Odstavím, nechám vychladnúť ( zatiaľ odkôstkujem slivky, cca 18 ks) na teplotu mojej ruky, pridám 2 celé vajcia a vypracujem hladké cesto.

Cesto na gule vyberám rovno z hrnca mokrou rukou, na dlani roztlačím a zabalím slivku. Kladiem na olejom potretú tácku.
Varím v horúcej posolenej vode, keď vyplávajú ešte 2-3 minúty.
Polejem rozpusteným maslom a posypem pomletým makom.
Je možné ich rýchlo schladiť a zamraziť.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Marína
Slivkový lekvár bez miešania
7 kg zrelých slivák, 1 kg kryšt. cukru, 2 dcl octu, olej
Nádobu vymastíme olejom(nesmie byť ani trochu „obitá“), vložíme umyté a odkôstkované slivky, nasypeme cukor a nalejeme ocot. Bez miešania varíme prikryté cca 6 hodín na celkom miernom plameni. V žiadnom prípade nenakukujeme pod pokrievku. Môžeme si tak akurát predstavovať, čo sa pod ňou deje. Nebojte sa, nič sa tým slivkám nestane. Oni si pekne plávajú na cca 1 cm vrstve šťavičky. Potom na silnejšom plameni pri stálom miešaní cca 1 hodinu zahustíme. Horúci plníme do fliaš.
Do akého štádia konzistencie sa má variť, aby bol do buchiet ??? Varila som ho 5,5 hod, fakt ani náznak prihorenia.....teraz som ho rozmixovala a fŕka jak šľak a je aj dosť hustý. variť ďalej, či nie ? Má sa robiť cestička a ostať stáť, či čo ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať