Zavrieť

Porady

Konateľka a materské

Konateľka poberá odmenu štatutárneho zástupcu (pravidelný mesačný príjem). Z tejto odmeny dosiahne potrebných 270 dní nemocenského poistenia, aby jej vznikol nárok na materské. Avšak táto odmena je len vo výške 500,-€ mesačne. Ak by chcela dosiahnuť vyššie materské... pomôže jej, ak uzatvorí pracovný pomer aspoň na 90 dní v spoločnosti, kde je konateľkou .. s vyšším vymeriavacím základom? Odmena konateľa bude ukončená po dosiahnutí 270 dní. Alebo to musí byť pracovný pomer len u iného zamestnávateľa, aby sa materské počítalo z vyššieho základu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Musí to byť nový poistný vzťah (je jedno u koho) - podmienka 270 dní musí byť splnená v súčte s UKONČENÝM (starým) poistením. No a aby aj výška (VZ) bola z nového poistenia, tak ešte podmienka 90tich dní .
    Samozrejme, v kompetencii SP je aj kontrola (môže a nemusí byť), že či nepôjde o účelovo uzavretý PP.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mariannak Ďakujem pekne... čítala som veľa článkov .. kde som sa stretla s týmto názorom ... že môže ísť o nový poistný vzťah u toho istého zamestnávateľa... Len ma mätie poznámka v knihe Odvody od p. J.Miháľa.. kde v poznámke uvádza, že za zmenu zamestnania a vznik nového poistenia SP v praxi nepovažuje situáciu, keď zamestnanec u toho istého zamestnávateľa ukončí doterajší pracovný deň a k nasledujúcemu dňu uzavrie nový pracovný pomer..
    Katy a R však som ti napísala, že NOVÝ poistný vzťah. čiže treba zabezpečiť, aby bol naozaj nový. ☺
    mariannak Veď tak by sme chceli urobiť .. ukončiť poberanie odmeny konateľa ku 31.12. a napr. od 7.1. urobiť novú pracovnú zmluvu, predmetom ktorej by bola napr. správa prevádzky a administratívne práce
    Katy a R to by malo byť OK - aspoň si myslím☺
    Mila123 zabezpečte si aj rozhodnutie, kde za prácu konateľky nebude odmena, aby bol dôvod ukončiť "konateľstvo", a ešte za prácu konateľky bol pravidelný príjem?
    mariannak áno, pravidelný príjem
    ivka70 ja by som to spravila naopak, uzavrite napr, od 1.12. pracovnu zmluvu na iny vykon prace a potom o mesiac skoncite konatelstvo ....
    Mila123 i toto je riešenie....
      zbaliť

    Konateľka a materské

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.