Zavrieť

Porady

Odhlášky do ZP

Ahojte, chcem sa opýtať, keď vystavujem odhlášky/prihlášky zo ZP musím začiatok/koniec PN-ky ručne nahadzovať pre každého zamestnanca, alebo mám zle nastavený program, že mi to automaticky neťahá?
A ešte jednu otázku mám, doteraz sa mi pri voľbe -Tlač nemocenských dávok za mesiac - , okrem náhrad pri DPN zobrazovali aj obdobia keď zamestnanec poberal nemocenské, OČR, materskú a teraz mi to nevypisuje, zmenilo sa aj tam niečo? Ide o MRP - univerzálny systém
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    každý mesiac zvlášť, aspoň pri win verzii, ale mrp sa Ťa aj opýta, či pn pokračuje z predchádzajúceho mesiaca.

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Lenkak
    ďakujem za pomoc, na tú druhú časť otázky som si dnes našla odpoveď sama. Keď niekto ani nevie čo chce(samozrejme ja), tak ani počítač to nemôže vedieť. Pri PN-ke mi to nemohlo vypísať náhrady za nemoc, keď boli len náhrady príjmu za to obdobie a ten druhý prípad s materskou som hľadala pod zlým číselným kódom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.