Zavrieť

Porady

Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
.
vic veci najednou.jpg  
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Amen
FB_IMG_1628795599699.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Amen
S tým by mala ísť ihneď a čo najskôr k lekárovi.
Ja ešte bežne vídavam rúšky aj v autách.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche... ja som už videl i na záhrade... a okrem majiteľa tam nik nebol (asi aby nenakazil rastlinky).....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Pche... ja som už videl i na záhrade... a okrem majiteľa tam nik nebol (asi aby nenakazil rastlinky).....
A to ešte predpokladám, že bola aj zaočkovaná :-))))))))))))))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Neviem, čo riešite, nech si každý robí čo chce v tomto prípade. Hovoríte o cudzích ľuďoch pre vás, ak ich nepoznáte osobne, nič o ich zdravotnom stave neviete.
Ja som sa tiež pohybovala tento týždeň s rúškom po vonku, lebo prišli so statočným kašľom, dcéra dokonca skočila k lekárke. Vôbec nepotrebujem, aby sa opakovala situácia spred pomaly dvoch rokov.
Tiež som pomyslela na to, ak ma niekto z ulice zazrel, čo zazrel, tak mohol súdiť. Nech sa stará každý sám o seba, ak nemá ako pomôcť.
Na noc odchádzali pekne k druhým rodičom, sú o desať rokov mladší, a bytík pre ich deti, ak ich prídu navštíviť, tak je oddelený.
Teraz vôbec nepotrebujem nič chytiť.
Kuriéri chodia stále s rúškami. Bez prestávky.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
lujza.j
Amen
S tým by mala ísť ihneď a čo najskôr k lekárovi.
Ja ešte bežne vídavam rúšky aj v autách.
Mng vlakom aspoň 2x do týždňa. Ak pre neho prídu, tak si ich vycvičil, všetci majú v aute náhubky. Tridsiatnici a nerepcú. A miesto činu je vyľudnené. Dohoda. Všetko ide, ak sa chce.
Viem, ako sú účinné rúška ...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

By ma zaujimalo, ze ked to nascanuju do tej ich appky co by im vyslo.
232673576_1358266904568556_249518107914266689_n.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Neviem, čo riešite, nech si každý robí čo chce v tomto prípade. Hovoríte o cudzích ľuďoch pre vás, ak ich nepoznáte osobne, nič o ich zdravotnom stave neviete.
Ja som sa tiež pohybovala tento týždeň s rúškom po vonku, lebo prišli so statočným kašľom, dcéra dokonca skočila k lekárke. Vôbec nepotrebujem, aby sa opakovala situácia spred pomaly dvoch rokov.
Tiež som pomyslela na to, ak ma niekto z ulice zazrel, čo zazrel, tak mohol súdiť. Nech sa stará každý sám o seba, ak nemá ako pomôcť.
Na noc odchádzali pekne k druhým rodičom, sú o desať rokov mladší, a bytík pre ich deti, ak ich prídu navštíviť, tak je oddelený.
Teraz vôbec nepotrebujem nič chytiť.
Kuriéri chodia stále s rúškami. Bez prestávky.
U nás do firmy už ani kuriéri rúška nenosia, ani zamestnanci. Minule som cestoval vlakom do ČR, chodil som nevedomky veselo bez rúška vo vlaku, aj lístok som bez neho kupoval, pričom tam v tom čase vo vlaku musel byť respirátor. Nikto ma neupozornil, až keď som sa sám spamätal, že všetci majú náhubky, tak som dal aj ja, ale iba rúško, iné som nemal. Pritom sprievodčička bola kúsok odo mňa a nič.
Predpokladám, že v takej Prahe by ma možno vyhodili z vlaku aj za jazdy :-)
Človek nesúdi, ani sa nepohoršuje, proste sa pousmeje, pomyslí si o dotyčnom a život ide ďalej. Predsa len sme v téme srandičky.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
By ma zaujimalo, ze ked to nascanuju do tej ich appky co by im vyslo.
Naskenoval som, neobsahuje nič. Mohli do neho vložiť aspoň nejaký krátky odkaz...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
korela
Neviem, čo riešite, nech si každý robí čo chce v tomto prípade. Hovoríte o cudzích ľuďoch pre vás, ak ich nepoznáte osobne, nič o ich zdravotnom stave neviete.
Ja som sa tiež pohybovala tento týždeň s rúškom po vonku, lebo prišli so statočným kašľom, dcéra dokonca skočila k lekárke. Vôbec nepotrebujem, aby sa opakovala situácia spred pomaly dvoch rokov.
Tiež som pomyslela na to, ak ma niekto z ulice zazrel, čo zazrel, tak mohol súdiť. Nech sa stará každý sám o seba, ak nemá ako pomôcť.
Na noc odchádzali pekne k druhým rodičom, sú o desať rokov mladší, a bytík pre ich deti, ak ich prídu navštíviť, tak je oddelený.
Teraz vôbec nepotrebujem nič chytiť.
Kuriéri chodia stále s rúškami. Bez prestávky.
U nás do firmy už ani kuriéri rúška nenosia, ani zamestnanci. Minule som cestoval vlakom do ČR, chodil som nevedomky veselo bez rúška vo vlaku, aj lístok som bez neho kupoval, pričom tam v tom čase vo vlaku musel byť respirátor. Nikto ma neupozornil, až keď som sa sám spamätal, že všetci majú náhubky, tak som dal aj ja, ale iba rúško, iné som nemal. Pritom sprievodčička bola kúsok odo mňa a nič.
Predpokladám, že v takej Prahe by ma možno vyhodili z vlaku aj za jazdy :-)
Človek nesúdi, ani sa nepohoršuje, proste sa pousmeje, pomyslí si o dotyčnom a život ide ďalej. Predsa len sme v téme srandičky.
Nekontrolovali lebo je všeobecne známe, že niektoré osoby nemusia mať prekryté dýchacíe cesty.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Nekontrolovali lebo je všeobecne známe, že niektoré osoby nemusia mať prekryté dýchacíe cesty.
Nesranduj...že vraj všeobecne známe...
Keby si sa opýtala v každom byte vo vašom vchode, tak pri optimistickom pohľade si trúfam povedať, že minimálne 60% nemalo ani len páru, že o čom je vlastne otázka.
Ak by si išla do svojej dzedziny na Šarišu, tak ešte horšie...
Opýtaj sa degešov na túto všeobecne známu informáciu....a uvidíš výsledok.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
misoft
Pche... ja som už videl i na záhrade... a okrem majiteľa tam nik nebol (asi aby nenakazil rastlinky).....
A to ešte predpokladám, že bola aj zaočkovaná :-))))))))))))))
To už neviem.... mala green pass, ale nemala QR kód....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


ÚSMEV PROSÍM...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

<p>
</p>
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

0,33 pivo ešte existuje? To je určené pre vodičov?
:-))))))))
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
https://www.aktuality.sk/clanok/14nz...niky-i-fasady/

člen MP: "prosím vás, dajte si rýchlo preč ten starý bicykel, tu pri ceste nesmie byť, pôjde okolo pápež." Dežo: Myslíte, že mi ho chce ukradnúť?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nedávna fotka, ale s popisom
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
dennikn.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať