Zavrieť

Porady

Kúpele pre deti- vaše skúsenosti

Tento rok idem do kúpeľov a ešte spadám do kategorie pre deti. Napíšte prosím vaše skúsenosti s kúpeľnou liečbou pre deti (či už negatívne alebo pozitívne)
Naposledy upravil Adka4 : 22.04.19 at 16:57
ivka70 kupele ktorej kategorie - teda na aku diagnozu?
aspon napis zoznam, z ktorych si mozes vyberat ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mikae je offline (nepripojený) Mikae

    Mikae
    Dcéra bola cez letné prázdniny ešte v predminulom roku v Bardejovských kúpeľoch na 21 dní. Ubytovaná bola na jednom konci kúpeľov a na raňajky, obedy, večere chodili na druhý koniec kúpeľov, myslím že to bola liečebňa Valentína. Takže cez horúčavy dosť náročné.Ale myslím, že jej to neuškodilo. Procedúry si chválila.
    Ubytovaná bola v Mieri, vtedy to zariadenie bolo dosť otrasné a zastaralé, ale možno to medzitým už zrekonštruovali. Inak čo sa týka personálu, doktorky a sestričky, alebo tie čo sa o nich starali - boli veľmi milé, nesťažovala sa mi na nikoho a takže konečný dojem z kúpeľov mala dobrý.A keďže bola ona spokojná, tak my tiež. Len som chcela správne opraviť názvy budov, už to bolo dávnejšie: ubytovaná bola v Heliose, ten bol uplne dole a na raňajky, obedy a večere chodili do Mieru, ten bol hore, vedľa Valentíny. Aby som nezavádzala, čo sa týka zastaralého ubytovania.
    Naposledy upravil Mikae : 13.05.19 at 19:22

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Adka4
    s kúpeľnou liečbou pre deti
    Ak chceš nejaké , nuž by sa hodili nejaké približné informácie o problémoch, prípadne diagnózu.
    Ono nie vo všetkých kúpeľoch sa liečia/doliečujú všetky problémy...a kúpeľov je na Slovensku viacero.

    Bejata73 je offline (nepripojený) Bejata73

    Bejata73
    Ahoj, ja som bola s deťmi 2x v kúpeľoch Lučivná, bola som tam ako doprovod - boli sme veľmi spokojní - deti sa tam nenudia v zime, ani v lete - pozri si ich stránku.. My sme boli v zime - keď nemali školu, fungovala požičovňa korčulí (vlastná ľadová plocha), bežiek (stopa v areáli), mali vybudovanú dráhu na snowtubig... robia tvorivé dielne atď..

    Kúpele pre deti- vaše skúsenosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.