Zavrieť

Porady

dohoda u toho isteho zamestnavatela

dobry den,
bol som zamestnany a potom som dostal vypoved a bolo povedane ak nastupim u toho isteho zamestnavatela budem vyhodeny z evvidencie uchadzacov o zamestnanie.toto chapem,ale medyitym co som bol na urade prace som dostal ponuku na verejno prospesne prace a dostal som dohodu,kde aj pracujem,ale este neskoncilo.a moja otazka znie,ci ked mam tu dohodu z obecneho na verejno pp,a ak by som ukoncil vpp, ci mozem nastupit do toho isteho zamestavatela alebo nemozem.ak by to bola uz druha dohoda.
Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    nezalezi kolko dohod, ak nastupis na dohodu k tomu zamestnavatelovi, po ktorom si bol evidovany na urade prace, tak ta vyradia
    jarek26 dakujem a mozem sa este spytat polsednu otazku ak ma vyradia z evidencie tak zena bude nadalej poberat soc.davku v hmotnej nudzi aj vpp prispevok aj pripevok na byvanie?dakujem velmi pekne
    ivka70 Vsetky tie prispevky zavisia od projmu celej domacnosti ,teda tvoj prijem z dohody ovplyvni ich vysku ci narok.

    dohoda u toho isteho zamestnavatela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.