Zavrieť

Porady

Ako odlepiť samolepiacu obálku bez poškodenia?

Zdravím, poradí niekto? Skúšal som fén, mrazák, paru, ale to lepidlo je také silné, že stopy na obálke po otvorení zostanú. Používal som pri otváraní nôž, no nepomohlo. Keď som naparoval, deformoval sa papier a pri následnom zalepení sa lepidlo vtlačilo do neho až tak, že ho bolo vidno z vonkajšej strany hrudkovite. Jedná sa o podlhovasté samolepiace obálky kúpené v Lidli. Ďakujem.
7 komentárov     zbaliť
buchač Z akého dôvodu sa potrebuješ dostať k danému výsledku ?
jopus2 potrebujem do obálky ešte niečo vložiť
misoft Hmmmm.... otvoriť obálku a zistiť obsah v obálke tak, aby nezostali stopy = porušenie poštovného tajomstva + by sa dalo uvažovať o neoprávnenom získavaní dôverných údajov = trestné konanie (pokiaľ by to bola tebe určená zásielka, tak prečo takéto tajnosti? Tu sa asi skôr jedná o cudziu zásielku a ty sa snažíš o získanie informácii o inej osobe).
jopus2 nie, si mimo, len som zabudol do obálky ešte niečo vložiť
kn-alka tak použi druhú 2centovú obálku z Lidla

mimochodom, odkedy existujú obálky, odvtedy exituje aj jeden spôsob otvárania obálok - nad parou
buchač kn-alka (Dnes 12:17) tak použi druhú 2centovú obálku z Lidla

mimochodom, odkedy existujú obálky, odvtedy exituje aj jeden spôsob otvárania obálok - nad parou
===============
Ale keď on druhú obálku proste nemá...a do Lídla je ďaleko a na poštu ešte ďalej....a pár centov navyše ho ožobračí.

...a mimochodom, hentú obálku nad parou neotvoríš.

P.S.:
Ale inak ? Normálne zíram, že aké vedia mať poniektorí " problémy "...
Ale tiež by sa dalo uvažovať o možnosti, že si dotyčný robí touto " otázkou " proste prdel.
ivka70 Aky potom vidis problem v tom, ze bude vidiet opatovne zalepenie obalky, ked je to tvoja obalka a len nieco do nej doplnis?
Po znovuzalepeni sa cez spoj niekolkokrat podpis, pripadne este prelep paskou.
Pri tvojej obalke, ked to robis ty, nie je ziadny problem.
Podla popisu to ale robis opakovane... Potom sa treba zamysliet pred zalepenim, ci mas kompletny obsah
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Dúfam, že toaleťák tiež nezahadzuješ, keď ho zašpiníš. To by bolo nanajvýš trestuhodné!!!

    Ako odlepiť samolepiacu obálku bez poškodenia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.