Zavrieť

Porady

Ako by som si mohol zabepečiť vjazd pre zásobovanie do predajne?

Zdravím. Musím si platiť súkromné parkovisko za predajňou aby som si mohol v klude tú predajňu zásobovať? Totiž z predu to nejde, kvôli zákazu vjazdu MV a vzadu mesto prenajíma niekomu dve parkovacie miesta a jedno ktoré nemá reserve je pernamentne obsadené. Riešil som to zastavením na ceste, ale je to jednosmerka a cítil som sa trošku blbo.
misoft Dve možnosti:
A) Požiadať dopravný odbor mesta, aby vpredu bolo upravené dopr. značenie "Dopravnej obsluhe vjazd povolený" - schvaľuje to potom DI. Zásobovanie sa pritom počíta za dopravnú obsluhu.
B) Vymedziť si vyhradené miesto vzadu a označiť Zásobovanie - problém je vo vlastníctve - ak si ho prenájmeš - už nebude "voľné" - osadí sa dopr. značenie a ktokoľvek iný, okrem zásobovania môže byť odtiahnutý.
Mimochodom - tie prenajaté miesta - sú nejako osobitne označené? Na zásobovanie tam môže zastať - nejde o PARKOVANIE, ale STÁTIE pre vykládku - to je rozdiel. Ak tam nik iný nestojí - neobmedzuješ nikoho.
C) V jednosmerke - pokiaľ je vozovka dosť široká a NIE JE tam zákazová značka - vykladať môžeš i tam.
Trewor Chcel som si miesto od mesta nechat prenajať. Odbili ma, že môžu prenajímať len 30% parkovacích miest a to už je dosiahnuté. Takže miesto zostáva volné a ktokolvek príde, ten si tam môže veselo parkovať.V predu to nepojde asi ani výnimkou, je tam príjazdová ceste pre autobusy na AS.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Hlavné mesto pri každej predajni vyhradilo miesto pre zásobovanie. Tam sa nesmie parkovať.
    misoft Malo by tak byť, že pri každej prevádzke je vyhradený priestor na zásobovanie - lenže nie každé mesto to "dodržiava" - najmä ak pozemok je obecný a prenájom im prachy prináša.

    Ako by som si mohol zabepečiť vjazd pre zásobovanie do predajne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.