Zavrieť

Porady

Nová kamenná predajňa - aké sú pravidlá ohľadom hygieny?

Dobrý deň, plánujeme otvoriť drobnú predajňu s kávou a čajom. Chcela by som sa informovať, či je potrebné mať v tejto budove toalety, pokiaľ firma poskytuje toalety vo vedľajšej budove. Takisto v tejto budove chýba voda, ktorá by bola riešená automatom na vodu. Aby som to upresnila, táto budova je v podstate hneď vedľa spoločnosti a malo by to byť ako kamenná predajňa.

Vopred ďakujem všetkým za pomoc :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Tu nájdeš odpovede na svoje otázky:
    https://www.uvzsr.sk/index.php?optio...948&Itemid=150
    PS: Ak by si išla na kávu, utekala by si na toaletu do vedľajšej budovy?
    A voda (pitná) je základ takejto prevádzky...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    VeroniaHolis Ďakujem nejde však o kaviareň ako takú. Prevádzka slúži len na predaj týchto produktov.
    Oliwa To nebolo z Tvojej otázky jednoznačné. Ja som to pochopila tak, že budete predávať kávu a čaj aj v tekutom stave. Resp. sa môže jednať aj o ochutnávky na podporu predaja.
    VeroniaHolis Asi som to zle opísala. Nebude to kaviareň len kamenná predajňa firmy. Preto myslím, že to nebude presne podliehať pravidlám ako pri kaviarni alebo reštaurácii. Neviem to však dohľadať.
      zbaliť

    Nová kamenná predajňa - aké sú pravidlá ohľadom hygieny?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.