Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Mila123
aj ja dostávam tiež mínusky,teraz sa chválim...... vždy mi slúži, poslúži........ak ma vidí na Porade zdúvajú sa mu gate (otvára sa mu žabykláč vo vrecku)......registrujem jeho nesúhlas, je mi to proste už jedno, ale viem, že tu mám "služobníčka", ktorý nikdy nesklame........
Vašnosti škaredkovské, keby som ich videl na reál, tak by zdúvanie v gatiach prestalo...
Ako som minule spomenul...nepíšte 3,14ny, nedostanete negatívne hodnotenie.
Napríklad aj pri tejto smutnej udalosti bolo na čo potrebné spomenúť stranu Smer ? Už len spomenúť nacionalistické strany a dielo dokonané.
Ak by bol vinník nehody zo strany SaS, Oľano - proste zo strany koalície, tak by to bolo v niečom iné ?

P.S.:
Hm...a tie mínusky ? Je potrebné poďakovať sa Richardovi, že vydumal hentú hovadinu. Od začiatku sú tu skupinky, ktoré si dávajú navzájom plusové hodnotenia...takže o akej objektivite sa tu ideme baviť.
...a ozaj...ja som ich dal len zopár a viacerým.
No je tu jeden exot (akože bodliak), ktorý mne dal za cca tri roky vyše 5000 negatívnych.
Tomuto dilinovi poslednou dobou náležite sekundujú ďalší dvaja...májka a juták.
0 4
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
"Čaputová odvčera obieha rôzne miesta a kuje už takmer chladné železo svojej popularity, aby sa znovu vnútila do myslí obyčajných ľudí. Pro-vládne médiá pracujú pod vedením jej marketingových poradcov na plný plyn. Čaputová si dnes večer zastala pred tisícový dav – a zázrak nad zázrak, -nikto ju po dlhom čase nevypískal. No ve´d je tam medzi svojimi. Medzi tou čudnou zmesou ľudí z kaviarní a ľahkomanipulovateľnými malomestskými Bratislavčanmi. A keby aj niekto náhodne zatúlaný na toto divadlo chcel zapískať, neurobil by to, lebo by mu to slušnosť z úcty k nevinným obetiam zločinu nedovolila." (autor t.k)
1 5
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
lujza.j
Si debil.... repete...rýchlo zmazte ako včera...
A ty si čo , dezolatka retardovaná ?
Fizel na dôchodku so spackanym rodinným životom,zblbnuta dezinformáciami..
Denne tu dávajúca desiatky hoaxov . A rýchlo to dáva zmazať, jak ten jej prepity blb z Kysúc ).
0 5
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
bjuty smis
buchač
bjuty smis
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...
a z bazmeg city máš koľko km do vyšného nemeckého ? 90 ???
napriek tomu tu mudruješ ....., citujem :
Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.
takže 60 je už daleko, ale 90 - to si odborník.....
Ty si typický liberál...prispôsobíš (čítaj klameš) si všetko, ako tebe vyhovuje.
...tebe tiež hlavne vyhovuje čierno biele videnie.
Ja som napísal aj toto :
buchač
Koľkých máš známych v blízkosti hraníc ? Trúfnem si povedať, že ani jedného.
Že vy dvaja neviete čítať medzi riadkami (ste takí jednoduchší), to je už váš problém a nie môj.

Ak ste sa nedovtípili, tak citácia znamená, že v blízkosti mám teda dosť známych...a čuduj sa svete, bývajú tam aj poniektoré nicky z Porady.
Ale to vy nemôžete vedieť...šak ste proste blaváci...arogantní, namyslení a hlavne yebnutí liberálkovia.
0 5
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
majkii
Žiaden nenávistný košický vandrák, čo sa hral na vojačka za peniaze daňových poplatníkov a pre nenávisť a bordel v hlave nepomohol nikomu a ničím, ma nebude poúčať komu pomôžem vecne alebo finančne. Je to moja osobná vec o ktorú som sa podelil s Duvesom a nie s vandrákom.
Trápny koment? Asi si si nečítal tie svoje nenávistné vulgárne výlevy o liberálnych opiciach buzerantoch, hajzloch, psychopatoch, hovnách, kur... Ty nemáš najmenšie právo sa po tvojich svinstvách dožadovať slušných príspevkov, takže láskavo na mňa nereaguj tak ako to bolo posledné týždne, rovnako ani ja nepociťujem potrebu komentovať tvoje "múdrosti".
Som sa nedožadoval slušných príspevkov...chcel som len odpovede na otázky
Takže je to jasné...nikomu si nepomohol, nejakým ukrajincom si dal pár drobných a ideš tu robiť frajera.

Prajem ti...vyslovene ti PRAJEM, keď sa znova Dunaj vyleje, aby sa na teba vojačkovia - vandráci vysrali a nechali tvoju nehnuteľnosť, nech ju voda odnesie a zadrbe niekde do blata.
Potom si spomeň na svoje slová...ty liberálny buzerant (a teda hajzel), čo utiekol z psychiatrie.

P.S.:
Mal si sa lepšie učiť, mohol si byť aj ty profíkom...ale holt, čo už s tebou, keď si blbec.
0 5

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať