Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Občas sa začítam do príspevkov spred pár rokov a verte, že žasnem, ako sa to tu zmenilo, čo sa z tejto rubriky stalo. Nechcete sa vrátiť k pôvodnému zámeru a prispievať iba tým, čo niečo dá, poteší, čo bude mať svoju človečiu hodnotu, úroveň?
Ďakujem
10390571_932130310130976_2380378431939429307_n.jpg  
4 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Aj starí rodičia sa vedia potešiť a zabaviť , alebo ako sme si včera spríjemnili odhŕňanie snehu
50999202_1062076520664215_8977625694783668224_n[1].jpg  
51007022_328193664461945_6733506197451702272_n[1].jpg  
1/1
15 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

no teda, krasny je, ale ten sal je original folklorny
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Kubka šikovníčka obdivuje celé Slovensko, komentáre poraďákov sú tiež "výnimočné", nečuduj sa, že som dala zatvoriť moju tému. Nádherné perličky o deťoch a o výchove máva vo videách aj Dušek, na porade ofrflaný detto.
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

wirgi
Aj starí rodičia sa vedia potešiť a zabaviť , alebo ako sme si včera spríjemnili odhŕňanie snehu
A uhlie si kde zohnala?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
A uhlie si kde zohnala?
Nááááá.... a kde asi? V pivnici, nie?
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Práve včera som videla v TV, ako Amerikánci majú aj snehuliakov vyriešených...kúpia si sadu doplnkov a a postavia. Klobúk, fajka, gombíky, umelá mrkva. Teda kde ja zoženiem uhlie neviem, iba ak by som odpárala maxi gombíky z kabáta, tuším, že ani starý kastról nemám...iba tú mrkvu a šál. Našťastie mám ešte brezovú metlu
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja som snehuliakov nevidel - od rána je tu taká hmla, že i chodci musia mať zapnuté hmlovky
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

afrikánka
Občas sa začítam do príspevkov spred pár rokov a verte, že žasnem, ako sa to tu zmenilo, čo sa z tejto rubriky stalo. Nechcete sa vrátiť k pôvodnému zámeru a prispievať iba tým, čo niečo dá, poteší, čo bude mať svoju človečiu hodnotu, úroveň?
Ďakujem
my sme tu všetci, ale nie všetci majú doma všetkých (ako spieva Rišo Muller)
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Necitovať obrázok, ten je iba dekoratívny
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Sember
Fico uz nema co hladat medzi kandidatmi na sudcu US. Zakon jasne hovori, ze rozhoduje nadpolovicna vacsina ustavno - pravneho vyboru. Tu neziskal, pretoze nadpolovicna z 12 je 6+1. Rovnako hlasujeme aj na schodzi vlastnikov bytov .

Ostatni kandidati sa mozu kludne obratit na sud. Vyhodit ho mala uz vratnicka v podatelni pri podavani ziadosti
Lenže, ich je trinásť. Na schválenie návrhu je potrebná nadpolovičná väčšina 6 + 1 = 7

1. návrh. Nemá právo kandidovať = 6 hlasov.

2. návrh. Má právo kandidovať = 6 hlasov.

Kresák ten uzol nerozsekol, odmietol.

Jedine rozpočítať.

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Sember
sito
Sember
Fico uz nema co hladat medzi kandidatmi na sudcu US. Zakon jasne hovori, ze rozhoduje nadpolovicna vacsina ustavno - pravneho vyboru. Tu neziskal, pretoze nadpolovicna z 12 je 6+1. Rovnako hlasujeme aj na schodzi vlastnikov bytov .

Ostatni kandidati sa mozu kludne obratit na sud. Vyhodit ho mala uz vratnicka v podatelni pri podavani ziadosti
Lenže, ich je trinásť. Na schválenie návrhu je potrebná nadpolovičná väčšina 6 + 1 = 7

1. návrh. Nemá právo kandidovať = 6 hlasov.

2. návrh. Má právo kandidovať = 6 hlasov.

Kresák ten uzol nerozsekol, odmietol.

Jedine rozpočítať.

sito vrat sa do skoly. Nadpolovicna vacsina z 12 je 7. ziskal 6, cize ma vypadnut. Rovnaky hajzel ako Meciar
Mal, ale ... ?

Inak 6 + 6 =12, 6 - 6 = 0. Kde je tá väčšina?
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Sember
na schodzi vlastnikov bytov hlasujete ako ? ked budu 15 za, a 15 proti schvalite to ?
"Pri rovnosti hlasov, alebo ak sa potrebná väčšina podľa § 14b nedosiahne, rozhoduje na návrh ktoréhokoľvek vlastníka bytu alebo nebytového priestoru v dome súd."

Neboj na Slovensku máme DEMOKRACIU, takže ... ? Veď fico už nemá pätnásť, či ešte nemá pätnásť?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

sito
Sember
Fico uz nema co hladat medzi kandidatmi na sudcu US. Zakon jasne hovori, ze rozhoduje nadpolovicna vacsina ustavno - pravneho vyboru. Tu neziskal, pretoze nadpolovicna z 12 je 6+1. Rovnako hlasujeme aj na schodzi vlastnikov bytov .

Ostatni kandidati sa mozu kludne obratit na sud. Vyhodit ho mala uz vratnicka v podatelni pri podavani ziadosti
Lenže, ich je trinásť. Na schválenie návrhu je potrebná nadpolovičná väčšina 6 + 1 = 7

1. návrh. Nemá právo kandidovať = 6 hlasov.

2. návrh. Má právo kandidovať = 6 hlasov.

Kresák ten uzol nerozsekol, odmietol.

Jedine rozpočítať.

pýta sa futbalový fanúšik druhého: Ako dopadol zápas? 1:1. Naši vyhrali?
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

.
IMG_20190120_220010.jpg  
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Keď som tu priložila výrok, tak dám aj zaujímavosť...
https://www.topky.sk/cl/11/708268/Le...tvrdi-historik
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Celé je to tu už choré, trápne, nikto nový nemá šancu dostať sa do hnoja
Vážení, vážené vráťte sa naspäť k počiatkom, potom možno pochopíte, o čom je ľudskosť, ako vyzerá úsmev a vľúdne slovo, hoci podané s dávkou humoru
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Zachytila som tu poznámky, narážky, že som Sember....nie, nie som!!!
Iba neznášam podrazy a tých je tu až, až...
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Dnes porusim pravidlo a zverejnim ss, dufam, ze to nebude az tak proti, lebo nick neuvadzam, davam iba moju odpoved.
IMG_20190130_184751.jpg  
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Otvorte mu tú RELAXAREN, to bola jediná príležitosť, aby sa všade neplietol. Tiež nechápem tú "snaživosť", to je také ťažké pochopiť, že sa potrebuje realizovať a vy mu tú hračku vyrvete z rúk.
Aspoň, pokiaľ sa nevyrieši jeho prístup na Poradu...ak je to vôbec možné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať