Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

letavizu 1: dávam veľké plus.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

letavizu 1
majkii
viacerí poraďaci sme sa na poradu prihlásili pred viac ako dekádou, dekádou a pol s cieľom dávať dobré rady. Rešpektovali sme etiku porady a pravidlá tohto webu, občas sme uleteli, ale vždy sme sa rešpektovali. Nemám pocit, že by moderátori alebo admin musel mazať príspevky porušujúce etiku alebo pravidlá, Mnohých poraďákov som si vážil, dnes ale vidím dve kaviarenské témy plné hejtu, fabulácii, lži a nazdieľaných hoaxov. Nerozumiem čo sa stalo, časť tých poraďákov, ktorí dávali dobré a užitočné rady a zdieľali svoje skúsenosti ľuďom, ktorí to potrebovali, dnes hejtujú neplnoletú modelku, lebo je dcéra prezidentky, vedcov, ktorí prezentujú výsledky vedeckých štúdii, lekárov, ktorí v prvej línii zachraňujú životy, ako keby zabudli s akým posolstvom sa na poradu prihlásili. Vyplakávajú nad zmazanými príspevkami zdieľanými hoaxami, možno by nezaškodilo pripomenúť si pravidlá porady. Admin alebo moderátor má právo vymazať príspeky "ktoré sú v rozpore pravidlami Porady. Napríklad reklama, spam, vulgárne a urážajúce príspevky, nepravdivé informácie a pod.", Namiesto fňukania nad vymazanými príspevkami odporúčam zamyslieť sa nad tým prečo boli vymazané.
Ešte jedna poznámka, v kaviarni by som očakával, že sa ľudia rozprávajú od dobrých témach, zážitkoch alebo pozitívnych udalostiach. Táto je čudná kaviareň, čítam tu táraniny, negativizmus, zlobu, frustráciu a nenávisť
Az sa zobudis , zistis ze uz nezijeme v demokracii, zijeme v totalite aka tu nikdy nebola , potitici , sami mafian a nam uz ide o krk , zachvilu budeme bojovat o holu existenciu a
o holy zivot, Dakovat za to mozme prave aj spominanym ludom ako je nasa rezidentka a jejpodareny potomok. Tebe je jedno ze to platime z nasich dani ? ze okradaju aj nase deti? ze im kradnu buducnost. Mne to jedno neni a nebudem sa spravat slusne k tymto ani nzvat sa to neda , slusne sa treba spravat k slusnym ludom , toto su z prepacenim hovada.
Ej ale niekto má krátku pamäť. Stačí len pozrieť napr. takých 12 rokov dozadu, kto nám tu vládol. Už zrazu nevadia ctihodní ľudia , ktorí si pomáhali spoluprácou s najhoršími mafiánmi tej doby. Rozkrádali sofistikovanými spôsobmi a ľudom do tváre vedome klamali? Terazky neobhajujem terajších aj oni majú svoje chyby ale nič nie je čierno biele. Nikdy ani nebolo. Ale ono je najlepšie kydať na hocikoho(vládu, parlament, lekárske kapacity...) a tak málo by stačilo. Pozrieť sa v prvom rade na seba, či som a čo som urobil dobrého. Staré známe, nikdy neohovorí lepší.
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Títo za 2 roky "dorobili" republiku viac, ako tí predtým za 12, a za tým si stojím.
PS: vy oľajnovci budete ešte v roku 2150 spomínať Ficových 12 rokov!
Naposledy upravil Nandrolon : 01.11.21 at 08:57
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

letavizu 1
Az sa zobudis , zistis ze uz nezijeme v demokracii, zijeme v totalite aka tu nikdy nebola , potitici , sami mafian a nam uz ide o krk , zachvilu budeme bojovat o holu existenciu a
o holy zivot, Dakovat za to mozme prave aj spominanym ludom ako je nasa rezidentka a jejpodareny potomok. Tebe je jedno ze to platime z nasich dani ? ze okradaju aj nase deti? ze im kradnu buducnost. Mne to jedno neni a nebudem sa spravat slusne k tymto ani nzvat sa to neda , slusne sa treba spravat k slusnym ludom , toto su z prepacenim hovada.
Môj príspevok bol úplne o inom, o tom ako sa hejtuje v tejto a vedľajšej téme, ty si vyberieš jedinú poznámku k obludnému hejtu dievčaťa, ktoré nemá nič spoločné s politikou, iba to že je dcérou prezidentky, ktorú zrejme nenávidíte, ale dobre, zareagujem aj na to:
Nemáš potuchy, čo je totalita, ja som v totalite žil, ŠTB prenasledovalo môjho otca, v 68 dal vyvesiť čiernu vlajku v podniku, kde bol riaditeľ, na protest proti sovietskej okupácii, starého otca v pädesiatch rokoch vyhodili z armády, odňali hodnosti a vyznamenania, až po revolúcii ho rehabilitovali a vrátili mu hodnosť pplk., sestra nemohla študovať medinu, ja som nemohol ísť na strednú školu, ktorú som chcel. nemáš potuchy čo je totalita, čo je to každodenný strach z prenasledovania, reálne išlo o život mnohým čestným ľuďom
Naposledy upravil majkii : 01.11.21 at 09:08
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Títo za 2 roky "dorobili" republiku viac, ako tí predtým za 12, a za tým si stojím.
PS: vy oľajnovci budete ešte v roku 2150 spomínať Ficových 12 rokov!
Asi si už zabudol, že fico furt točil len o Radičovej. To bolo v poriadku? Ale predchádzajúci stále niečo zanechajú, dobré a niektorí len to zlé, ako ten pán s plexisklom na ústach, čo sám sfalšoval testy na covid len aby mohol kydať, čo si to kto dovolil, keď on nebol na žiadnom teste. Len na dovolenke aj to mu ukradli 50 tisíc. a nejaké smiešne mince, preto to ani nenahlásil.Jeho voličom toto nevadí? Možno nemajú na to mozgovú kapacitu.
Naposledy upravil Tweety : 01.11.21 at 09:11
6 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vidím, že si mal extra zazobaných rodičov, takže teraz taktiež nevidíš realitu, lebo žiješ v bubline "hojnosti" a v podstate nevieš, ako žijú bežní ľudia.
Židom sa tiež vracali majetky, ktoré nadobudli úžerníckou činnosťou a nikto sa tým nechváli, dokonca väčšina ich potomkov /dnešných podnikateľov/ sa tvári, že k nim prišli cez mozole svojej práce a nie reštitúcie, prípadne rôzne kúpy za symbolickú tisícinovú cenu...
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Títo za 2 roky "dorobili" republiku viac, ako tí predtým za 12, a za tým si stojím.
PS: vy oľajnovci budete ešte v roku 2150 spomínať Ficových 12 rokov!
Asi si už zabudol, že fico furt točil len o Radičovej. To bolo v poriadku? Ale predchádzajúci stále niečo zanechajú, dobré a niektorí len to zlé, ako ten pán s plexisklom na ústach, čo sám sfalšoval testy na covid len aby mohol kydať, čo si to kto dovolil, keď on nebol na žiadnom teste. Len chudák na dovolenke aj to mu ukradli 50 tisíc. a nejaké smiešne mince, preto to ani nenahlásil.
Novidíš, buď rada, že nosí iba plexisklo, ja na jeho mieste by som nenosil ani to.
By som bol zvedavý, v ktorej strane bol tvoj muž, keďže tiež bol nejaký riaditeľ čistiarne či kieho čerta. Nepoznám riaditeľa, ktorý by bol apolitický a to ich poznám veľmi veľa.
0 3
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Títo za 2 roky "dorobili" republiku viac, ako tí predtým za 12, a za tým si stojím.
PS: vy oľajnovci budete ešte v roku 2150 spomínať Ficových 12 rokov!
Asi si už zabudol, že fico furt točil len o Radičovej. To bolo v poriadku? Ale predchádzajúci stále niečo zanechajú, dobré a niektorí len to zlé, ako ten pán s plexisklom na ústach, čo sám sfalšoval testy na covid len aby mohol kydať, čo si to kto dovolil, keď on nebol na žiadnom teste. Len chudák na dovolenke aj to mu ukradli 50 tisíc. a nejaké smiešne mince, preto to ani nenahlásil.
Novidíš, buď rada, že nosí iba plexisklo, ja na jeho mieste by som nenosil ani to.
By som bol zvedavý, v ktorej strane bol tvoj muž, keďže tiež bol nejaký riaditeľ čistiarne či kieho čerta. Nepoznám riaditeľa, ktorý by bol apolitický a to ich poznám veľmi veľa.
Nenavážaj sa ako buchy, nemám prečo ti niečo vysvetľovať ale poviem, manžel bol zvolený za direktora tesne po revolúcii, prešiel viacerými previerkami, ako sa vtedy robili tak, aby bolo stokrát jasné, že nikdy nebol v partaji. Ale to ty nemôžeš vedieť, kedže si to nezažil. PS a myslím si, že navážať sa do rodiny je primitívne a úbohé.
Naposledy upravil Tweety : 01.11.21 at 09:18
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Títo za 2 roky "dorobili" republiku viac, ako tí predtým za 12, a za tým si stojím.
PS: vy oľajnovci budete ešte v roku 2150 spomínať Ficových 12 rokov!
Asi si už zabudol, že fico furt točil len o Radičovej. To bolo v poriadku? Ale predchádzajúci stále niečo zanechajú, dobré a niektorí len to zlé, ako ten pán s plexisklom na ústach, čo sám sfalšoval testy na covid len aby mohol kydať, čo si to kto dovolil, keď on nebol na žiadnom teste. Len chudák na dovolenke aj to mu ukradli 50 tisíc. a nejaké smiešne mince, preto to ani nenahlásil.
Novidíš, buď rada, že nosí iba plexisklo, ja na jeho mieste by som nenosil ani to.
By som bol zvedavý, v ktorej strane bol tvoj muž, keďže tiež bol nejaký riaditeľ čistiarne či kieho čerta. Nepoznám riaditeľa, ktorý by bol apolitický a to ich poznám veľmi veľa.
Nenavážaj sa ako buchy, nemám prečo ti niečo vysvetľovať ale poviem, manžel bol zvolený za direktora tesne po revolúcii, prešiel viacerými previerkami, ako sa vtedy robili tak, aby bolo stokrát jasné, že nikdy nebol v partaji. Ale to ty nemôžeš vedieť, kedže si to nezažil. PS a myslím si, že navážať sa do rodiny je primitívne a úbohé.
Ja sa do nikoho nenavážam, ale žiť s "riaditeľským platom" a mudrovať do obyčajných ľudí je trochu choré.
Tak, ako sme my nechodili v tvojich topánkach, tak si ty nikdy nechodila v našich...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Títo za 2 roky "dorobili" republiku viac, ako tí predtým za 12, a za tým si stojím.
PS: vy oľajnovci budete ešte v roku 2150 spomínať Ficových 12 rokov!
Asi si už zabudol, že fico furt točil len o Radičovej. To bolo v poriadku? Ale predchádzajúci stále niečo zanechajú, dobré a niektorí len to zlé, ako ten pán s plexisklom na ústach, čo sám sfalšoval testy na covid len aby mohol kydať, čo si to kto dovolil, keď on nebol na žiadnom teste. Len chudák na dovolenke aj to mu ukradli 50 tisíc. a nejaké smiešne mince, preto to ani nenahlásil.
Novidíš, buď rada, že nosí iba plexisklo, ja na jeho mieste by som nenosil ani to.
By som bol zvedavý, v ktorej strane bol tvoj muž, keďže tiež bol nejaký riaditeľ čistiarne či kieho čerta. Nepoznám riaditeľa, ktorý by bol apolitický a to ich poznám veľmi veľa.
Nenavážaj sa ako buchy, nemám prečo ti niečo vysvetľovať ale poviem, manžel bol zvolený za direktora tesne po revolúcii, prešiel viacerými previerkami, ako sa vtedy robili tak, aby bolo stokrát jasné, že nikdy nebol v partaji. Ale to ty nemôžeš vedieť, kedže si to nezažil. PS a myslím si, že navážať sa do rodiny je primitívne a úbohé.
Ja sa do nikoho nenavážam, ale žiť s "riaditeľským platom" a mudrovať do obyčajných ľudí je trochu choré.
Tak, ako sme my nechodili v tvojich topánkach, tak si ty nikdy nechodila v našich...
No vidíš, a tom to celé je. Každý nech chodí vo svojích topánkach a nepchá sa do iných. Konečne ti to docvaklo, tak prečo nenecháš iných žiť? Furt hľadáš nepriateľa. Terazky som čítala jeden citát: nehľadaj nepriateľov, nepriateľom sám sebe si ty sám.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ale tebe to ešte nedocvaklo.
Stále papagájuješ dookola to obohrané "lebo Fico". Už nás to fakt unavuje.
Užívaj si peniaze, ktoré ste aj za "leboFica" zarobili.
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Naviažem voľne, nie konkrétne na Tweety. Iba, že sa to tu spomenulo.
To, že niekto nebol pred 89 v strane ešte neznamená, že sa o to roky nepokúšal, iba mal v 89 šťastie, že sa v konečnom dôsledku nestihol dostať a mohol sa potom biť do pŕs, že je čistý. Mladí možno nevedia, že sa do nej dalo dostať iba kľúčom 1:10,. 1 prac. inteligencia na 10 manuálne pracujúcich. To bola čakačka, niekedy celoživotná!
Za človeka hovorí aj na pracovisku IQ, charakter a odbornosť.
Potom sa karta obrátila, straníci dostali červenú, mnohí schopní na to doplatili a dosadzovali sa "kádre" po iných líniách. Mohlo sa to udiať postupne, dôsledky rozhodnutí cítime podnes.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

korela
Naviažem voľne, nie konkrétne na Tweety. Iba, že sa to tu spomenulo.
To, že niekto nebol pred 89 v strane ešte neznamená, že sa o to roky nepokúšal, iba mal v 89 šťastie, že sa v konečnom dôsledku nestihol dostať a mohol sa potom biť do pŕs, že je čistý. Mladí možno nevedia, že sa do nej dalo dostať iba kľúčom 1:10,. 1 prac. inteligencia na 10 manuálne pracujúcich. To bola čakačka, niekedy celoživotná!
Za človeka hovorí aj na pracovisku IQ, charakter a odbornosť.
Potom sa karta obrátila, straníci dostali červenú, mnohí schopní na to doplatili a dosadzovali sa "kádre" po iných líniách. Mohlo sa to udiať postupne, dôsledky rozhodnutí cítime podnes.
a jeden z tých destiatich je aj pán R.F., schopný, birmovaný komunista, teraz už aj populizmus mu je svätý, pomáham mu.........chalupár je ozaj dobrý, aspoň to, že ho neobvinia za pytiactvo............pre mňa je amorálny človek
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Títo za 2 roky "dorobili" republiku viac, ako tí predtým za 12, a za tým si stojím.
PS: vy oľajnovci budete ešte v roku 2150 spomínať Ficových 12 rokov!
Len tak BTW: nedávno boli v telke dvaja politici - jeden = bábkohéééérečka a druhý --->ák - a on tiež niečo zvaľoval na Radičovej vládu! Takže: či OLAJNO, či ---> = rovnaká banda! Všetci spomínajú vlády spätne 10-15 rokov.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
Nandrolon
Títo za 2 roky "dorobili" republiku viac, ako tí predtým za 12, a za tým si stojím.
PS: vy oľajnovci budete ešte v roku 2150 spomínať Ficových 12 rokov!
Len tak BTW: nedávno boli v telke dvaja politici - jeden = bábkohéééérečka a druhý --->ák - a on tiež niečo zvaľoval na Radičovej vládu! Takže: či OLAJNO, či ---> = rovnaká banda! Všetci spomínajú vlády spätne 10-15 rokov.
Zlatí komunisti. Tí to zvaľovali na 5 nepriateľov: jar, leto, jeseň, zima a imperializmus.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
korela
Naviažem voľne, nie konkrétne na Tweety. Iba, že sa to tu spomenulo.
To, že niekto nebol pred 89 v strane ešte neznamená, že sa o to roky nepokúšal, iba mal v 89 šťastie, že sa v konečnom dôsledku nestihol dostať a mohol sa potom biť do pŕs, že je čistý. Mladí možno nevedia, že sa do nej dalo dostať iba kľúčom 1:10,. 1 prac. inteligencia na 10 manuálne pracujúcich. To bola čakačka, niekedy celoživotná!
Za človeka hovorí aj na pracovisku IQ, charakter a odbornosť.
Potom sa karta obrátila, straníci dostali červenú, mnohí schopní na to doplatili a dosadzovali sa "kádre" po iných líniách. Mohlo sa to udiať postupne, dôsledky rozhodnutí cítime podnes.
a jeden z tých destiatich je aj pán R.F., schopný, birmovaný komunista, teraz už aj populizmus mu je svätý, pomáham mu.........chalupár je ozaj dobrý, aspoň to, že ho neobvinia za pytiactvo............pre mňa je amorálny človek
a straník oslavovateľ víťazného februára teraz vykrikuje že viničku má vrátiť štátu(aj keď ju od štátu nekupoval), ale kúpené hektáre od firmy oľo druhý vrátiť nemusí
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
misoft
Nandrolon
Títo za 2 roky "dorobili" republiku viac, ako tí predtým za 12, a za tým si stojím.
PS: vy oľajnovci budete ešte v roku 2150 spomínať Ficových 12 rokov!
Len tak BTW: nedávno boli v telke dvaja politici - jeden = bábkohéééérečka a druhý --->ák - a on tiež niečo zvaľoval na Radičovej vládu! Takže: či OLAJNO, či ---> = rovnaká banda! Všetci spomínajú vlády spätne 10-15 rokov.
Zlatí komunisti. Tí to zvaľovali na 5 nepriateľov: jar, leto, jeseň, zima a imperializmus.
ešte aj tie mosty čo postavili niet za čo opraviť
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nebol som v 1989 ešte plnoletý, ale viem, že tí, ktorí sa z Prahy dozvedeli že to padá /mal rodinu na vysokom vojenskom poste/, tak niekoľko dní pred tým odovzdali "stranícke knižky" a teraz sa chvália, že pomáhali organizovať prevrat a sú z nich najväčší kapitalisti a boli by radi, aby ľudia, ktorí poznali ich genézu sa navždy vyparili...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Nenavážaj sa ako buchy, nemám prečo ti niečo vysvetľovať ale poviem, manžel bol zvolený za direktora tesne po revolúcii, prešiel viacerými previerkami, ako sa vtedy robili tak, aby bolo stokrát jasné, že nikdy nebol v partaji. Ale to ty nemôžeš vedieť, kedže si to nezažil. PS a myslím si, že navážať sa do rodiny je primitívne a úbohé.
...aháááá....takže pán riaditeľ bol vo VPN, čiže Mečiarovec ???
Kúwa...to bola vtedy rabovačka...pardón, privatizácia.

P.S.:
Ja sa nenavážam...svojho času si sama priznala, že pán domáci bol riaditeľ...SAMA si dokonca priznala to, že si nechával v robote prať košele a aj žehliť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Nenavážaj sa ako buchy, nemám prečo ti niečo vysvetľovať ale poviem, manžel bol zvolený za direktora tesne po revolúcii, prešiel viacerými previerkami, ako sa vtedy robili tak, aby bolo stokrát jasné, že nikdy nebol v partaji. Ale to ty nemôžeš vedieť, kedže si to nezažil. PS a myslím si, že navážať sa do rodiny je primitívne a úbohé.
...aháááá....takže pán riaditeľ bol vo VPN, čiže Mečiarovec ???
Kúwa...to bola vtedy rabovačka...pardón, privatizácia.

P.S.:
Ja sa nenavážam...svojho času si sama priznala, že pán domáci bol riaditeľ...SAMA si dokonca priznala to, že si nechával v robote prať košele a aj žehliť.
Si predstav, že si vedle jak tá jedle.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať