Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
pavol54
sito
pavol54
sito
"NATO", nie sú ľudia?
NIE, to je strýko držgroš v zelenom (pre peniaze v očiach smrť na rukách). A NATO nie je štát, nenesie zodpovednosť voči občanovi len voči kapitálu (v skratke štát je subjekt riadený volenými politickými stranami, vyberá a rozdeľuje dane , môže represívne postupovať proti občanovi, a občan môže od štátu vyžadovať skladanie účtov podľa ústavy)
NIE! Nie za všetkým sú ľudia? Ak nie, kto potom?
Narodili sa ako ľudia, ale svojim konaním sú? Však v 89 sme si vydýchli že koniec konfrontačných blokov. Lenže byť súčasťou ekonomicky vyspelých štátov znamená v prvom rade silové teda vojenské zabezpečenie kapitálu, teda byť zaradený do jeho silovej štruktúry Nie je členstvo v NATO nie je EU, nie sú zahraničné investície, nie je práca
"Narodili sa ako ľudia, ale svojim konaním sú?" Nie ľudia, zvery, ktorým sa ľud zverí. Žiaľ, peniaze sú zvláštna moc, moc ich je mať môcť znamená je mať moc, moc nad tými, ktorým ich nedoprajú moc. Na charitu dajú, svoju dušu tým ukájajú. Život sa tomu hovori, nie humanita, nie homosapiens. O históriu nemáš záujem, nepozrel si sa nikdy späť, čo si zanechal, vykonal nie len pre seba?
Mňa sa pýtaš? Čím je človek starší tým viac sa na to viac pýta (ak nie je opitý mocou a je stále človekom). Čokoľvek som spravil, ale napríklad ak za každou nevybuchnutou muníciou ktorú som likvidoval s nasadením vlastného života, by bol len jeden zachránený, tak ich mám cca 20. Lenže ani ja, ani ty, ani nikto nebude skladať účty, tie sa zapisujú priebežne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Nandrolon
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
Spýtaj sa biblického Lazara
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Peniaze v dnesnej dobe zivot predlzia, to je fakt. Clovek sa nedozije nad 100 rokov, to je tiez fakt. V obidvoch pripadoch existuju vynimky. Ale mysliet si, ze tou vynimkou budem prave ja alebo prave ty, som sa nasmial. Tik, tak, tik tak, nam vsetkym...
Tak - tak, tak ... .

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

afrikánka
Nandrolon
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
Mala si niekedy taky sen, ze si citila bolest, radost alebo vzrusenie? Taky, ze si rano nevedela ci to bol iba sen, alebo sa to naozaj stalo? Alebo knihy o vypovediach z klinickej smrti?
Podla mna tak. Nehmota sa pretavi v hmotu.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Klinická smrť...všetko funkcie mozgu, chemické reakcie na bolesť. Stále je to pre nás veľká neznáma, čo však nevylučuje existenciu (Boha) vyššej inteligencie.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ventil je zatiaľ otvorený, prístupný. Kto ho zatvorí.? Ktorej potvore to zavadí,že na porada sa neradí, radia, riadia to tu svine. Čo iné ako svinstvo dokážu svine.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

afrikánka
Klinická smrť...všetko funkcie mozgu, chemické reakcie na bolesť. Stále je to pre nás veľká neznáma, čo však nevylučuje existenciu (Boha) vyššej inteligencie.
Chemicke reakcie, to ano. Ale na bolest, ked dotycny bol regulerne uspaty narkozou?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
afrikánka
Sviečka nie je mýtus
K fatálnemu koncu, ktorý je určený, dokráčaš bez ohľadu na to, či nemáš peniaze, či máš a koľko ich máš.
Napr Rezeš a Rockefeler po operáciách srdca
Rezeš sa už nového srdca nedočkal. A keď sa človek pozerá na osudy jeho detí, tak teda, nevidím, žeby im peniaze priniesli šťastie, spokojnosť..... A peniaze nezabezpečia ani vkus - aj keď to je samozrejme nepodstatné https://spravy.pravda.sk/fotogaleria...e-na-predaj/#1
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
afrikánka
Nandrolon
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
Mala si niekedy taky sen, ze si citila bolest, radost alebo vzrusenie? Taky, ze si rano nevedela ci to bol iba sen, alebo sa to naozaj stalo? Alebo knihy o vypovediach z klinickej smrti?
Podla mna tak. Nehmota sa pretavi v hmotu.
Dedovia tak hovorili " z hovna bič neupletieš" Ty to dokážeš?
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
afrikánka
Klinická smrť...všetko funkcie mozgu, chemické reakcie na bolesť. Stále je to pre nás veľká neznáma, čo však nevylučuje existenciu (Boha) vyššej inteligencie.
Chemicke reakcie, to ano. Ale na bolest, ked dotycny bol regulerne uspaty narkozou?
Ako dokážeme, kto a ako reaguje na narkózu? U koho sa ako prejaví vplyv narkózy, keď je to chemická látka, ktorá vstupuje do organizmu, ako do najzložitejšej chemickej továrne?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To je pravda, je to zlozitejsie ako akykolvek zmysel chapania. Ja verim, ze to pokracuje, niekto nie. Nikto by nemal za to nikoho odsudzovat, vsetci raz zistime ako to je, a to do 100-vky.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

O klinickej smrti
Ako je možné, že pri týchto skúsenostiach sú rozdielne zážitky "lúčenia a doprovodu ku svetlu"? Európana doprevádza blízka rodina, priatelia, Američana zvyčajne matka, Aziata hady, draci...?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dáša_
pavol54
afrikánka
Sviečka nie je mýtus
K fatálnemu koncu, ktorý je určený, dokráčaš bez ohľadu na to, či nemáš peniaze, či máš a koľko ich máš.
Napr Rezeš a Rockefeler po operáciách srdca
Rezeš sa už nového srdca nedočkal. A keď sa človek pozerá na osudy jeho detí, tak teda, nevidím, žeby im peniaze priniesli šťastie, spokojnosť..... A peniaze nezabezpečia ani vkus - aj keď to je samozrejme nepodstatné https://spravy.pravda.sk/fotogaleria...e-na-predaj/#1
Môže to kúpiť niekto z Lunika IX, či z masličkova? Veď na Východe nič nie je . Kde sa to tam zobralo?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
To je pravda, je to zlozitejsie ako akykolvek zmysel chapania. Ja verim, ze to pokracuje, niekto nie. Nikto by nemal za to nikoho odsudzovat, vsetci raz zistime ako to je, a to do 100-vky.
Ja som veriaca, hlásim sa...u mňa je to o vyššej inteligencii, pre nás ťažko pochopiteľné, pre vedeckú spoločnosť neustále dokazovanie pre a proti. Zatiaľ ešte nikto neurčil, čo je správne a ani neviem, či sa to niekedy vôbec podarí. Veriaci verzus ateisti.
A život po živote? Tak tam som nerozhodná, čo keď nesmrteľnosť spočíva v semene, ktoré "zasadíme" splodením potomkov?
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

afrikánka
Nandrolon
To je pravda, je to zlozitejsie ako akykolvek zmysel chapania. Ja verim, ze to pokracuje, niekto nie. Nikto by nemal za to nikoho odsudzovat, vsetci raz zistime ako to je, a to do 100-vky.
Ja som veriaca, hlásim sa...u mňa je to o vyššej inteligencii, pre nás ťažko pochopiteľné, pre vedeckú spoločnosť neustále dokazovanie pre a proti. Zatiaľ ešte nikto neurčil, čo je správne a ani neviem, či sa to niekedy vôbec podarí. Veriaci verzus ateisti.
A život po živote? Tak tam som nerozhodná, čo keď nesmrteľnosť spočíva v semene, ktoré "zasadíme" splodením potomkov?
Ale, veď pravda je odveká. Dedo, otec, syn, vnuk, pravnuk a pra, pra, pra ...

Dnes, a nie len dnes je možno ľudí ogabať. Titanik bol nepotopiteľný,! Koľko plavieb absolvoval?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

sito
Nandrolon
afrikánka
Nandrolon
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
Mala si niekedy taky sen, ze si citila bolest, radost alebo vzrusenie? Taky, ze si rano nevedela ci to bol iba sen, alebo sa to naozaj stalo? Alebo knihy o vypovediach z klinickej smrti?
Podla mna tak. Nehmota sa pretavi v hmotu.
Dedovia tak hovorili " z hovna bič neupletieš" Ty to dokážeš?
Nesúhlasi, on to vie, ale nepovie, ako.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

vlado 33
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Nie, to nie je o sedení za PC...to je strach zo smrti, viera, nádej, že život nekončí a pokračuje, napríklad budhisti veria v reinkárnáciu do zvierat, živočíchov...
A vôbec, viera v niečo je "dar", ktorý sme zdedili od predkov, viera nám dáva možnosť utiekať sa, vyžalovať, ľahšie prekonávať ťažkosti.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

afrikánka
vlado 33
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Nie, to nie je o sedení za PC...to je strach zo smrti, viera, nádej, že život nekončí a pokračuje, napríklad budhisti veria v reinkárnáciu do zvierat, živočíchov...
A vôbec, viera v niečo je "dar", ktorý sme zdedili od predkov, viera nám dáva možnosť utiekať sa, vyžalovať, ľahšie prekonávať ťažkosti.

Ak človek verí v seba, verí všetkému, čo koná. Ak nie, uchýli sa k bohu, ku ktorému? Ktorý mu pomôže? Či kabát prezlečie?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vlado 33
Sa smejem, veríte na posmrtný život? To akože iba ľudia majú na to výhradné právo? Každý deň konzumujete zvieratá, oni právo majú kde? Ste smiešny, asi vám sedenie za PC, lezie na mozgy.
Zomrie lump a ide peklom lucifer hovorí rob čo chceš, ale to čo si teraz vyberieš budeš robiť 100 rokov. v prvej miestnosti vidí jedného ako prikladá pod kotol ako divý , idú do druhej a pozerá ak 80 ročný dedko umýva krásnej slečne bez zubnej kefky zuby. Hneď sa zastaví a hovorí toto by som chcel robiť. Lucifer príde ku slečne a hovorí môžeš skončiť došiel ťa vystriedať tento nový. V pekle bol biblický boháč v nebi biblický Lazar kto má pravdu neviem. Kto je presvedčený že sa na križovatke naňho nevyrúti auto darmo si bude po zrážke hovoriť "Mal som predpokladať"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať