Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft

buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
misoft

buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
Aby sme boli v obraze:
V.R. na tom zarába - honorár za účinkovanie je niekoľkonásobne vyšší, ako to čo dostanú.
To, že niekto (napr. komerčná televízia) tam niečo zaplatí - majú z čoho, okrem toho - odpíšu to z daní!
A za ďalšie - pokiaľ sa televízia do toho montuje - miesto poukazovania na to, že ten, alebo onen potrebuje pomoc, mala by ešte dôrazne a okato poukazovať na neschopnosť štátu a obchádzanie mnohých zákonov (pretože sa to aj niekedy v tých prípadoch deje). A keď už by chceli nezištne pomáhať - mohli by zaobstarať odbornú právnu pomoc, aby tá pomoc to vymáhala od štátu.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
misoft

buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
Keď povieš "A"...tak povedz aj "B"...

Rozboril síce (aj) moderuje danú reláciu...no je zároveň aj majiteľom firmy, ktorá túto reláciu produkuje.
Podobne sú na tom Kraus alebo Dangl.

P.S.:
...a kľudne ma môžeš osočiť, že som nejaký oný, čo nemá sociálne cítenie.
Nuž z takým teda veru nemám a ani nebudem mať.

Názor z netu :
Modré z neba z psychoľogického rozboru odborníkov prináša ľuďom pocit, že nie sú na tom najhoršie, pôsobí na tie najprimitívnejšie pudy. Zobrazovanie ľudského nešťastia pred množstvom kamier je hyenizmus sám o sebe aj k tým, čo sú ne jednej strane ( poškodení ), aj divákom ( čo sa stane s mentálnym myslením človeka hltajúc drvivú väčšinu negatívne správy ).
A čo sa týka pomoci ľudí, v tomto regióne Dobrý anjel je systém, za ktorý sa nemáme čo hanbiť. Akurát je to anonymné a neziskové, čo by asi vedúcich projektov reklamných kanálov ako joj, markíza alebo predstaviteľa screenu Rozborila asi nezaujalo. A jeho sledovanosť je mentálnym problémom Slovenska, bohužiaľ ...
Naposledy upravil buchač : 11.02.19 at 11:03
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
misoft

buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
Aby sme boli v obraze:
V.R. na to zarába - honorár za účinkovanie je niekoľkonásobne vyšší, ako to čo dostanú.
To, že niekto (napr. komerčná televízia) tam niečo zaplatí - majú z čoho, okrem toho - odpíšu to z daní!
A za ďalšie - pokiaľ sa televízia do toho montuje - miesto poukazovania na to, že ten, alebo onen potrebuje pomoc, mala by ešte dôrazne a okato poukazovať na neschopnosť štátu a obchádzanie mnohých zákonov (pretože sa to aj niekedy v tých prípadoch deje). A keď už by chceli nezoštne pomáhať - mohli by zaobstarať odbornú právnu pomoc, aby tá pomoc to vymáhala od štátu.
Odbornu pravnu pomoc ponukaju - napr. aj p. JUDR. P. Hagyarim, byvanym primatorom mesta PO - advokatom - zdarma.

Na chyby v legislative, neschopnost statu poukazuju, nesledujes to?.

Neviem, aky ma honorar, ty asi vies, ked tvrdis, ze je mnohokrat vyssi ako pomoc. Tak sa neskriepim.

Neda sa vyhoviet kazdemu, niekto je za, niekto proti. Jedno vsak tvrdim - ak by prisiel a zaklopal na dvere najvacsiemu neprajnikovi programu- iste by ho nevyhodil, ale pomoc prijal kazdy jeden z nich.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som asi divna...nikdy som modre nebo nepozerala...mam voci tomu odpor
7 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Ja som asi divna...nikdy som modre nebo nepozerala...mam voci tomu odpor
Je to uhol pohladu a aj moznost. Kazdy ma na vyber.
Ja mam odpor napr. k tomu, ak matka ma asi 40 kg, vlaci syna na invalidnom vozicku autobusom , nakolko nema podla UPSVaR narok na prispevok na auto, muz ju opustil, dieta trpi este aj inymi Dg. Oni jej auto kupia. Nikoho nenutia prispievat, ani pozerat. Ja tiez pozeram len tie, ktore ma zaujmu v uputavke.
To , ze na programe zarobia je samozrejme, ved je to komercna telka.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mam v rodine pripad vhodny....lebo nik tu nepomohol....na odpis...pre poistovnu skoda penazi...lebo aj tak....+ ked to vies nic moc na psychiku...ktoru potrebujes...a chces zit....este ze existuju lekari v cechach,ktori chcu.....pomoct....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Mam v rodine pripad vhodny....lebo nik tu nepomohol....na odpis...pre poistovnu skoda penazi...lebo aj tak....+ ked to vies nic moc na psychiku...ktoru potrebujes...a chces zit....este ze existuju lekari v cechach,ktori chcu.....pomoct....
Je to tak...ked to mas v blizkosti dotyka sa ta o to viac...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pekne...to tam teda museli mať "poriadok".

https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...stila-revizia/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

fakt "par" kuskov chyba....isto nik nebude zodpovedny...
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

lujza.j
Ja som asi divna...nikdy som modre nebo nepozerala...mam voci tomu odpor
Lujza nie si sama
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tolvaj
Nikto nemusi V siedmom nebi pozerat. Vcera islo o vyhrazanie cez FB. A potom o tom, ako ZAOCKOVANA bojovala o zivot, bola nevladna a napokon vdaka profesionalom sa dala dokopy
Vyhrážanie?
Nepozerala som, škoda...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Volíme politické strany, v jednom obvode, nikoho som nekrúžkoval, ako budem vedieť, že ktorý je môj volič pri VEREJNOM hlasovaní v parlamente?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

nie je tam profesia okopávač poľný
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
nie je tam profesia okopávač poľný
latinsky: Tripodes agro nigrum in sarculo sarrientur
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

tak to sa fakt uľavilo aj mne!
>
Toto je zaujímavé zistenie...vedecky podložené

Už ste niekedy prišli do miestnosti s určitým cieľom, a okamžite zabudli prečo?
Vyzerá to, že za to môžu - dvere!
Psychológovia objavili, že prejdenie dverami spôsobí v mysli proces, ktorý nazývajú "ohraničenie udalosti." Ten oddelí od seba dve skupiny myšlienok. Náš mozog uloží myšlienky, ktoré sme mali v jednej miestnosti a pripraví nepopísanú stránku pre myšlienky v novom prostredí.

A záver ...?
Bože, to sa mi uľavilo!
Ja som si myslel, že som sklerotický debil, a to sú na vine zatiaľ dvere ... ????????????
noname.jpg  
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Tak a teraz konečne viem, prečo sa už nedávajú dvere
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Terezia13
tak to sa fakt uľavilo aj mne!
>
Toto je zaujímavé zistenie...vedecky podložené

Už ste niekedy prišli do miestnosti s určitým cieľom, a okamžite zabudli prečo?
Vyzerá to, že za to môžu - dvere!
Psychológovia objavili, že prejdenie dverami spôsobí v mysli proces, ktorý nazývajú "ohraničenie udalosti." Ten oddelí od seba dve skupiny myšlienok. Náš mozog uloží myšlienky, ktoré sme mali v jednej miestnosti a pripraví nepopísanú stránku pre myšlienky v novom prostredí.

A záver ...?
Bože, to sa mi uľavilo!
Ja som si myslel, že som sklerotický debil, a to sú na vine zatiaľ dvere ... ????????????
a ešte keby bol pri dverách prostriedok čo spôsobuje najviac chorôb- pohár s kockami ľadu tak je to hotová katastrofa napríklad skleróza spojená s cirhózou
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tolvaj
misoft
alaya1
misoft

buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
Aby sme boli v obraze:
V.R. na tom zarába - honorár za účinkovanie je niekoľkonásobne vyšší, ako to čo dostanú.
To, že niekto (napr. komerčná televízia) tam niečo zaplatí - majú z čoho, okrem toho - odpíšu to z daní!
A za ďalšie - pokiaľ sa televízia do toho montuje - miesto poukazovania na to, že ten, alebo onen potrebuje pomoc, mala by ešte dôrazne a okato poukazovať na neschopnosť štátu a obchádzanie mnohých zákonov (pretože sa to aj niekedy v tých prípadoch deje). A keď už by chceli nezištne pomáhať - mohli by zaobstarať odbornú právnu pomoc, aby tá pomoc to vymáhala od štátu.
Za jednu relaciu Rozborilova firma zinkasuje 70 000 €. Su to vsak 3 pribehy natacane niekolko tyzdnov. Posledny pribeh o nevladnej zene po zaockovani dokonca natacali niekolko mesiacov. V kazdom pribehu dary pre akterov - odborne pravnicke sluzby, rekonstrukcie bytov, notebooky, auta, mobily, dovolenky pre 4 osoby pri mori s plnou penziou, liecba v spickovych zariadeniach. Ak na to sukromna TV ma, tak ma to nezaujima. Ovela viac ma trapi rozkradanie v statnom sektore.Napriklad 70 milionov pre Bzana
17, je to vraj jedno percento z hodnoty majetku v súdnom spore takže zisk z 99% čo odchádzal talianom cez enel nevadí z toho zisku by bolo vylepšenie pre aké množstvo poškodených? ale bude na F16
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať