Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Lujza, vieš, čo je najväčšia sranda? Že na okresných hraniciach s ČR nikto nie je, lebo zelení buzeranti / vojaci+fízli/ v počte XX+ XX nastúpia v Čadci o pol štvrtej do Regiojetu a idú neviem kde. Pritom tých, čo v CA vystúpia /zo zahraničia/ nikto nekontroluje.
:-))))))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na piatok máme rezevaciu...mix očko a neočko...decko sa pytalo v akom režime prevádzka funguje.... odpoveď...my fungujeme v režime od 12h do 20h
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

Nandrolon, ono to funguje aj naopak. Dávala som si posielať balíky do zásielkovne. Naposledy som tam bola v konkretnej prevádzke pondelok. Nebolo to prvý krát. Na dverach oznam, že oni žiadne OTP neuznávajú, nič netreba. Do toho horeli vonné tyčinky, ktoré tiež nemusím. Takže posledný balík z tohto podniku, ďalší balík už do iného podniku.. Teda, môžem si vyberať, mám v dosahu pešej chôdze niekoľko.
Každý máme na výber.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
ty si to zase trošku domotal..
ešte sme nezabudli, komu vypadlo "špáratko "

https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-...ka-internete/7
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
ty si to zase trošku domotal..
ešte sme nezabudli, komu vypadlo "špáratko "

https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-...ka-internete/7
až si ujasníš koho sponzorovala potom píš
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon, ono to funguje aj naopak. Dávala som si posielať balíky do zásielkovne. Naposledy som tam bola v konkretnej prevádzke pondelok. Nebolo to prvý krát. Na dverach oznam, že oni žiadne OTP neuznávajú, nič netreba. Do toho horeli vonné tyčinky, ktoré tiež nemusím. Takže posledný balík z tohto podniku, ďalší balík už do iného podniku.. Teda, môžem si vyberať, mám v dosahu pešej chôdze niekoľko.
Každý máme na výber.
Takže ty ako zaočkovaná sa bojíš, že sa nakazíš od nezaočkovaného chorobou, proti ktorej si sa dala dobrovoľne zaočkovať?
:-)))))))))))))))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ináč za 3,5 mesiaca končí platnosť prvým Covid pasom. Som zvedavý, čo bude ďalej.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

Nandrolon
Dáša_
Nandrolon, ono to funguje aj naopak. Dávala som si posielať balíky do zásielkovne. Naposledy som tam bola v konkretnej prevádzke pondelok. Nebolo to prvý krát. Na dverach oznam, že oni žiadne OTP neuznávajú, nič netreba. Do toho horeli vonné tyčinky, ktoré tiež nemusím. Takže posledný balík z tohto podniku, ďalší balík už do iného podniku.. Teda, môžem si vyberať, mám v dosahu pešej chôdze niekoľko.
Každý máme na výber.
Takže ty ako zaočkovaná sa bojíš, že sa nakazíš od nezaočkovaného chorobou, proti ktorej si sa dala dobrovoľne zaočkovať?
:-)))))))))))))))
A čo je na tom divné? Nikto predsa nehovoril, že je ochrana 100%. Nikdy. Že to niektorí tak pochopili, to je iná vec.
Naviac, ide aj o roznášanie kade tade.
Očkovaním som spravila maximum pre to, aby som zmiernila prípadné ochorenie u seba. A tým, že sa teraz chránim sa snažím hlavne o to, aby to kade tade neputovalo. Lebo je tu stále dosť tých, čo sa neočkovali.

Tak, ako si sa ty rozhodol, že nepôjdeš do prevádzky, ktorá dodržiava OTP, tak som sa ja rozhodla, že nepôjdem tam, kde to nedodržiavajú.
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

Nandrolon
Ináč za 3,5 mesiaca končí platnosť prvým Covid pasom. Som zvedavý, čo bude ďalej.
Pozri, malé deti do 1 roka majú v sebe 3 dávky hexavakcíny a nie sú tu žiadne pochody za neočkovanie. žiadne petície. Nič. Proti tetanu sa očkuje aj v dospelosti. Jasne, sú to iné typy vakcín. Ale aj tie iné typy vakcín niekedy začínali.

Takže s treťou dávkou nemám žiadny problém. Aj keď čakám, jak vyriešia Astru. Ale to nemusím riešiť ja. Ja sa radšej venujem iným veciam.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
pavol54
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
ty si to zase trošku domotal..
ešte sme nezabudli, komu vypadlo "špáratko "

https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-...ka-internete/7
Ty si puk....dávať zdroj Plusku ? Skoro mi káva zabehla...
Ale ak by som čiel do podrobností, tak na obrázku 7 je Pelle so štetkou, ktorá sa vyjadruje ..." Pelle hneď vedel o koho ide, VRAJ ma sleduje..."
Prečítaj si aj diskusiu k tomu "fasa" článku, dozvieš sa aj iné. Napríklad, že aj Kollár ju sledoval (čomu osobne už verím skôr), "smotánka" bola u nej pečená varená.(dôvod si len domýšľajme).
...že Šulinovi robila PR volebnú kampaň, tak to ti nepasuje.....či ?

Všetky " mienkotvorné " médiá sa idú z jednej štetky posrať...a ja sa len čudujem, že niekto takéto vôbec číta.
Horšie na tom ale je to, že takéto " influpičky " sleduje hlavne tá najviac ovplyvniteľná generácia vo veku 13-17 rokov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len mi to pripadá, že to očkovanie je aj zbytočné. Okrem toho, že u nás v dedine majú dvaja Covid, rovnako ťažký priebeh v domácom liečení, akurát jeden je očkovaný, druhý nie.
Áno, o tých očkovaniach máš pravdu, preto sa považujem aj ja za zodpovedného a plne zaočkovaného všetkým, čo je povinné, dokonca som sa dal aj po 15r. preočkovať.
Čo sa týka tej ochrany nás, neočkovaných, sú to iba chabé výmysly pre vlastné upokojenie. My vás neprosíme o to, aby ste nás chránili.
Lenže ak si to zoberieš tak, ako vravia odborníci, nie dezoláti, tak minule jeden z nich v TV povedal, že do konca novembra sa všetci neočkovaní stretnú /v zmysle nakazenia sa/ s Covidom, že iná možnosť nie je.
No a tu by som tiež podotkol, na čo asi odborník úmyselne v TV správach zabudol, že TOTO isté plati aj u zaočkovaných, lebo tí sa taktiež tomu nevyhnú. Preto tvrdím, že akákoľvek ochrana je v podstate na H****.
Čo nás čaká, to nás neminie. "Dĺžka horenia našej sviece" bola stanovená už pri našom narodení...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

Nandrolon
Len mi to pripadá, že to očkovanie je aj zbytočné. Okrem toho, že u nás v dedine majú dvaja Covid, rovnako ťažký priebeh v domácom liečení, akurát jeden je očkovaný, druhý nie.
Áno, o tých očkovaniach máš pravdu, preto sa považujem aj ja za zodpovedného a plne zaočkovaného všetkým, čo je povinné, dokonca som sa dal aj po 15r. preočkovať.
Čo sa týka tej ochrany nás, neočkovaných, sú to iba chabé výmysly pre vlastné upokojenie. My vás neprosíme o to, aby ste nás chránili.
Lenže ak si to zoberieš tak, ako vravia odborníci, nie dezoláti, tak minule jeden z nich v TV povedal, že do konca novembra sa všetci neočkovaní stretnú /v zmysle nakazenia sa/ s Covidom, že iná možnosť nie je.
No a tu by som tiež podotkol, na čo asi odborník úmyselne v TV správach zabudol, že TOTO isté plati aj u zaočkovaných, lebo tí sa taktiež tomu nevyhnú. Preto tvrdím, že akákoľvek ochrana je v podstate na H****.
Čo nás čaká, to nás neminie. "Dĺžka horenia našej sviece" bola stanovená už pri našom narodení...
Pozri, ja tomu nemienim nadbiehať. Myslím covidu.
Aj moja svokra to dosť zľahčuje, očkovanie odmietla. Vraj na niečo zomrieť musí. OK, beriem. Ani ju nepresviedčam. Ale zároveň som presvedčená, že zomrieť v nemocnici napojená na umelú ventiláciu po dňoch v umelom spánku, v podstate zadusením , nie ďakujem. Neprosím. Jasne, raz ten koniec musí prísť. To je jasné. Ale s desivými snami v umelom spánku? Bez toho, aby som blízkych videla, počula a cítila? Bez kontaktu? Ďakujem, nie.

Ja ťa nechcem presvedčiť. Ani sa ti nechcem vysmievať. Ja som len na úplnom začiatku konštatovala, že ako ty si sa rozhodol neísť do prevádzky, ktorá podľa teba nediskriminuje ľudí, tak aj ja som sa tak rozhodla. Akurát mi z toho vychádzajú úplne iné prevádzky. Lebo podľa mňa zrovna takéto, kde ľudí "nedelia" spôsobujú, že to bude trvať oveľa dlhšie celé. Ale čo už, vydržím. Pevne verím, že na jar už bude dobre. Aj keď po pravde, nikdy to už nebude ako v dobe pred covidom. Svet bude trochu iný.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
pavol54
ak by plačka natrela šulina bude kajúcnička, alebo sa zamotá do teplákovej bundy?
ty si to zase trošku domotal..
ešte sme nezabudli, komu vypadlo "špáratko "

https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-...ka-internete/7
Ty si puk....dávať zdroj Plusku ? Skoro mi káva zabehla...
Ale ak by som čiel do podrobností, tak na obrázku 7 je Pelle so štetkou, ktorá sa vyjadruje ..." Pelle hneď vedel o koho ide, VRAJ ma sleduje..."
Prečítaj si aj diskusiu k tomu "fasa" článku, dozvieš sa aj iné. Napríklad, že aj Kollár ju sledoval (čomu osobne už verím skôr), "smotánka" bola u nej pečená varená.(dôvod si len domýšľajme).
...že Šulinovi robila PR volebnú kampaň, tak to ti nepasuje.....či ?

Všetky " mienkotvorné " médiá sa idú z jednej štetky posrať...a ja sa len čudujem, že niekto takéto vôbec číta.
Horšie na tom ale je to, že takéto " influpičky " sleduje hlavne tá najviac ovplyvniteľná generácia vo veku 13-17 rokov.
čo má pluska spoločné s dôveryhodnosťou tej fotky ?
snád si nemyslíš, že to sfalšovali....v bulváre sú najlepší

máš zlé info, ona sas sponzorovala...opýtaj sa pavla )))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V prvom rade musím napísať, že tie smajlíky neznamenali, že sa ti vysmievam, to nebol ani môj zámer.
V druhom rade, kto a ako ako umrie nerozhoduje sám človek /samovrahov neriešim/ a dokážem si predstaviť aj oveľa horšiu smrť, takže nevieme čo nás v konečnom dôsledku čaká.
Daná prevádzka podľa mňa ľudí diskriminuje, takže neviem, či to nebol z tvojej strany preklep.
Hádzať vinu na neočkovaných a prevádzky, kde ich púšťajú je také provaxerské, facebookovské.
Ale súhlasím, že svet už nikdy nebude rovnaký, ako pred covidom. Až teraz si človek uvedomí, čo je v živote prvoradé.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

Nandrolon
V druhom rade, kto a ako ako umrie nerozhoduje sám človek /samovrahov neriešim/ a dokážem si predstaviť aj oveľa horšiu smrť, takže nevieme čo nás v konečnom dôsledku čaká.
Jasne, len netuším, prečo by som mala ísť tomuto typu konca v ústrety. Rovnako napríklad nejazdím bez pásov, s alkoholom. Napríklad


Nandrolon
Daná prevádzka podľa mňa ľudí diskriminuje, takže neviem, či to nebol z tvojej strany preklep.
Neviem, čo si tým chcel presne povedať - mňa diskriminuje, obmedzuje zase tá prevádzka, čo sa rozhodla nedodržiavať nariadenia. Z dvoch dôvodov - zvyšujem ostražitosť vo vnútri. Musím. A hlavne - vďaka takýmto tie opatrenia budú dlhšie. Ale ako som povedala, vydržím. Mám stále na výber. Viem, že niektorí svoj názor nezmenia nikdy. U mnohých sa to ale postupne mení. A príde niečo nové na protest. Kto si už dnes spomenie na protesty proti 5G sieti?


Nandrolon
Hádzať vinu na neočkovaných a prevádzky, kde ich púšťajú je také provaxerské, facebookovské.
No neviem, ja by som povedala, že povedať na proočkovací názor, že je facebookovský je veľmi odvážne. Občas by som skôr povedala, že presne naopak. Že zrovna na FB sa grupujú odporcovia, dohovárajú protesty, chvália rebelujúce prevádzky
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

No vidíš, ja si zase nemyslím, že NEDAŤ sa zaočkovať znamená ísť v ústrety smrti. Keby si napísala nepiť, nefajčiť, neprežierať sa, tak by som aj súhlasil.
PS: ak ťa diskriminuje prevádzka, kde púšťajú zdravých ľudí, tak potom dajme povinné očkovanie aj na žltačku, covid, TBC a vôbec všetko prenosné.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
čo má pluska spoločné s dôveryhodnosťou tej fotky ?
snád si nemyslíš, že to sfalšovali....v bulváre sú najlepší

máš zlé info, ona sas sponzorovala...opýtaj sa pavla )))
Ty po sebe aj prečítaš, čo si napísal ? Respektíve čítaš, čo píšu iní ?

Kde ja odporujem pravdivosť danej fotečky ???
Ja vravím o tom, že štetka k nej napísala komentár. A ak veríš tomu, že Pelle by ju dal sledovať, tak to je už len tvoja vec.

Mne ti je čajka totálne ukradnutá...a nečítam (na 99%) tie stupídne články v tých médiách a ani nepozerám tie "fantastické" reality šou.
-----------------------------------------
Ozaj...ako je to s tým tdražovaní plynu, elektriny ...? Nedáš niečo sulíkovské do pľacu ? Napríklad to, že sa nebude zdražovať teplo ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dnes ráno jeden debil /zrejme z SaS/ v TV hovoril a obhajoval zdražovanie energií.
Odôvodnil to takým spôsobom, že však aj benzín je + - rovnako ako v okolitých štátoch. Ze ak idú slováci natankovať do Rakúska, tiež zaplatia skoro rovnako ako u nás.
Porovnávať Rakúsko so Slovenskom môže iba vymletý dement, ktorý za ničnerobenie vo vláde berie mzdu vo výške rakúskych platov....
Ak Slováci budú toľko zarábať ako rakúšania, budú platiť bez reptania.
Minule som čítal jeden veľmi zaujímavý názor, citujem: "Prečo slovenská cukrárka nezarába tak ako v Rakúsku, teda cca 2500 eur/mes? Však všetky vstupy /suroviny, energie/, aj konečná cena zákuskov je porovnateľná ako u nás. Prečo to vychádza rakúskemu podnikateľovi, ale nášmu už nie?"
- čo by na to odpovedal napr. expert Shulík?
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

buchač

Kde ja odporujem pravdivosť danej fotečky ???
Ja vravím o tom, že štetka k nej napísala komentár. A ak veríš tomu, že Pelle by ju dal sledovať, tak to je už len tvoja vec.
haloooo, tu sa nemyslí sledovanie nejakými orgánmi. tu je myslené sledovanie na IG. Zaradenie medzi svoje obľúbené účty.... takže kľud a nohy v teple
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
čo má pluska spoločné s dôveryhodnosťou tej fotky ?
snád si nemyslíš, že to sfalšovali....v bulváre sú najlepší

máš zlé info, ona sas sponzorovala...opýtaj sa pavla )))
Ty po sebe aj prečítaš, čo si napísal ? Respektíve čítaš, čo píšu iní ?

Kde ja odporujem pravdivosť danej fotečky ???
Ja vravím o tom, že štetka k nej napísala komentár. A ak veríš tomu, že Pelle by ju dal sledovať, tak to je už len tvoja vec.

Mne ti je čajka totálne ukradnutá...a nečítam (na 99%) tie stupídne články v tých médiách a ani nepozerám tie "fantastické" reality šou.
-----------------------------------------
Ozaj...ako je to s tým tdražovaní plynu, elektriny ...? Nedáš niečo sulíkovské do pľacu ? Napríklad to, že sa nebude zdražovať teplo ?
preboha...aj agenta 007 si tam videl ?

prečo posplietaš vždy 4-5 tém dokopy ?
a robíš to vždy, ked tú prvú dodrbeš )))
to ako si nevšimneme, čo si zas naplácal ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať