Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Dáša_
kukučka
Šokuješ ma, bulvár každý deň? To ja výnimočne, čítam kultúrne rubriky a občas prekliknem, skôr kvôli výročiam, móde, viď teraz napr. Lagerfeld. To bude asi tým, že aj telku pozeráme málo, veď niet ani čo, akurát poobede niečo na zasmiatie.
nazvala som to bulvár, ale v podstate sú to v mojom ponímaní všetky noviny a časopisy. Vrátane odporúčaných článkov kdekoľvek. Aj na porade Je jedno, či recept, či o zdraví, o politike
Tie články v drvivej väčšine majú pointu v nadpise (resp. pol pointy ) zhrnutú do jednej vety niekde v tretej tretine článku. Ostatné je obkecávanie, skrytá reklama prípadne podsúvanie názorov a priorít. Ten zbytok článkov pointu vôbec nemá.
Naposledy upravil bettylou : 25.02.19 at 20:47
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čítali ste ? slovensko vraj bude najliberálnejšia krajina sveta ...

- prezidentka žena

- premierom gay

- predsedom parlamentu mentálne retardovaný.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Urcite niekde konkurencia...je
Gejov v politike haba aj dej...a nie len tu....aj retardacia kade tade....aj zena ako hlava....
Len.. aby horsie nebolo...lebo vzdy móze....aj ked su jedinci ..co si myslia,ze uz sme dorazili na uplny suteren...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - niekedy to vyzerá, že sme aj pod tým suterénom.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Akurát včul mi volal brácha - problémy s mestom a darovaným pozemkom. Vraj som mu daroval len pozemok a nie aj garáž. Dal mi tú pracovníčku, vysvetľujem jej, že nemôžem písať do zmluvy bludy, ale len to, čo je v LV uvedené (a tam bolo uvedené "spôsob využitia..." - pozemok, na KTOROM je postavená stavba bez popisného čísla) - logicky som daroval pozemok so stavbou. Potom žiadala, aby som dodal KOLAUDAČNÉ rozhodnutie (niekedy z roku 1978!). Odpovedal som jej, že tie stavby boli občianska vybavenosť a kolaudačné rozhodnutia k sídlisku a tým stavbám má predsa MESTO, lebo to stavalo MESTO.
No Kocúrkovo - po 38 rokoch idú robiť evidenciu budov!! Čo robili doteraz?
A posledný odkaz odo mňa - to je bordel mesta, je to VAŠE maslo na hlave, VY si hľadajte dokumenty, lebo je to VÁŠ problém, dokumenty máte niekde v archíve.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Potesilo ma jarne pocasie (aj ked pofukuje), kracal som po chodniku, rozopnut bundu nestacilo, tak som ju zhodil a prechadzal sa len v koseli.

Nepotesilo ma jarne pocasie, po skonceni prazdnin sa este chystam na lyze, tak aby sneh vydrzal...
Naposledy upravil vicktor : 27.02.19 at 08:22
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BRATISLAVA. Ponúkam bločky za pohonné hmoty. Platené vždy v hotovosti. Pre viac info e-mail alebo telefón.

Nájsť takýto inzerát na internete nie je problém. Špekulanti sa snažia zarobiť najmä tesne pred termínom na podanie daňových priznaní.

Podnikatelia si od nich môžu bločky kúpiť a ich cenu zaradiť do svojich nákladov. Znížia si tak daň, ktorú majú zaplatiť štátu. Môže však ísť o trestný čin, za ktorý hrozí aj päť rokov väzenia.

Cez inzeráty na internete sa predávajú napríklad aj bločky za benzín, stavebný materiál, ale aj za IT služby.

Čítajte viac: https://ekonomika.sme.sk/c/22062415/...#ixzz5giLXkXUK

Hm...pekne obrátené naruby....také typické SMEčkárske.
Takže špekulant je predajca bločkov a nie podnikateľ ?
Predajca špekuluje, ako ojebabrať štát ?
Nie je to práve ten podnikateľ, ktorý svojím konaním porušuje zákon ???
3 2
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Z vietnamskej pobocky v Hanoji prisiel mail ze im vypnu internet z dovodu bezpecnosti pri samite Kim - Donald. Ktory z nich sa boji viac?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Toto bločkovanie "funguje" uz "1000" rokov...
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Dnes ma potesila fa od plynarov. Preplatok!
Aj mng...vraj, dobriii sme. Ano, ibaze nevie, ze nam minuly rok slusne navysili zalohu a ja som nahala tak
IMG_20190207_205554.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
...........................

Hm...pekne obrátené naruby....také typické SMEčkárske.
Takže špekulant je predajca bločkov a nie podnikateľ ?
Predajca špekuluje, ako ojebabrať štát ?
Nie je to práve ten podnikateľ, ktorý svojím konaním porušuje zákon ???
Oni to zásadne "obracajú".... Neuvažujú.... Ak si niekto kúpi PHM a zaplatí (aj s DPH) - je to JEHO majetok (spolu s dokladom o zaplatení).... PHM sa spáli, papier ostane a ako s majetkom s nim môže robiť čo chce.
Veď i ja môžem predať popísaný papier... No podnikateľ to kúpi (za lacno), ale z toho papierika odrbe štát o dane. Takže nie predajca je podvodník, ale PODNIKATEĽ. V tom máš 100% pravdu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hamerické móresy už aj u nás?https://www.cas.sk/clanok/809062/dra...-sa-strielalo/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Pche.... ale toto!
https://www.cas.sk/clanok/808394/och...-za-1-600-000/
To už je sila!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Tweety
Pche.... ale toto!
https://www.cas.sk/clanok/808394/och...-za-1-600-000/
To už je sila!
Aké pche? Isto je to barbarstvo ale ľudský život je predsa len viac,či?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď sa to vezme.... čo je cennejšie? Každý tvrdí, že ľudský život. Každý život je cenný. Lenže tvory, nazývané Homo sapiens, si prakticky sami kopú svoj vlastný hrob.
Hmyz je tiež potrava pre väčšie tvory, tie sú potravou pre ešte väčšie tvory ... až po človeka. Lenže ten svojou činnosťou NIČÍ práve tie malé tvory. Nebudú malé tvory, potom nebudú väčšie tvory... nebude ani človek.
Ak nebudú včely, motýle..... (ktoré opeľujú), nebudú rastliny, plodiny... čo bude potom človek jesť? Nebudú plodiny = potraviny rastlinného pôvodu, nebudú zvery = potraviny živočíšneho pôvodu = nebude ČLOVEK!!!!!!!!!
Treba to brať z celkového pohľadu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
1. Nerob z toho drámu
2. Over si informácie
3. Nečítaj bulvár
4. TV Narkóza je síce tiež bulvárne médium, ale určite im verím viac ako nejakým Tupkám

Na jednej zo základných škôl v Spišskej Novej Vsi sa v stredu strieľalo. Hovorkyňa skupiny Falck Katarína Načiniaková informovala o tom, že potom, čo jeden chlapec vystrelil na svojho spolužiaka zo strelnej zbrane, museli maloletého pacienta so zranením hlavy previezť po prvotnom ošetrení do miestnej nemocnice.

Podľa našich informácií sa mal incident stať počas streleckého krúžku.

http://www.tvnoviny.sk/domace/195662...lil-spoluziaka

Záver ?
Dojebabrú toho, kto bol zadpovedný za bezpečnosť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A napokon sa zistí, že to sa strieľalo zo vzduchovky a ten trafený to dostal niekde za ucho.
Ale bulvár to nafúkne, no napokon i táto bublina praskne.

Inak - NIKDE nie sú žiadne podrobnosti - takže sa to len umelo nafukuje.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
A napokon sa zistí, že to sa strieľalo zo vzduchovky a ten trafený to dostal niekde za ucho.
Ale bulvár to nafúkne, no napokon i táto bublina praskne.

Inak - NIKDE nie sú žiadne podrobnosti - takže sa to len umelo nafukuje.
Strelil mu do hlavy, terazky to hlásil verejnoprávny rozhlas. Takže asi bublina to nie je.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
A napokon sa zistí, že to sa strieľalo zo vzduchovky a ten trafený to dostal niekde za ucho.
Ale bulvár to nafúkne, no napokon i táto bublina praskne.

Inak - NIKDE nie sú žiadne podrobnosti - takže sa to len umelo nafukuje.
Šak čítaj poriadne.

1.
...." pričom brok spôsobil chlapcovi zranenie hlavy."

https://www.cas.sk/clanok/809062/dra...-sa-strielalo/

2. Už si videl, aby sa na ZŠ (podotýkam...na základnej škole !!! ), v jej priestoroch, strieľalo z ostrej zbrane ?
Neexistuje !

3. Ani ty by si nechcel fásnuť brok za ucho a nie ešte decko.
Ja som raz dostal bročok do stehna...dosť nepríjemná záležitosť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čítal som predtým - teraz je to už aktualizované... vtedy tam nebolo skoro nič napísané. Takže - je to nafúknuté, zdramatizované....
Inými slovami - bulvár to tak nafúkol, ako keby šlo o ťažký kriminálny čin. A budú to omieľať ešte do konca týždňa....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať