Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Strielalo sa vzduchovkou na streleckom kruzku!.


Polícia Slovenskej republiky
1 h ·

PO STREĽBE V ŠKOLE JEDEN ŽIAK ZRANENÝ

V Spišskej Novej Vsi v škole sa strieľalo. Jeden žiak má výstrelom poranenú hlavu.

Našťastie nešlo o prípad, aký poznáme zo zahraničných správ. Na streleckom krúžku došlo k úrazu neodbornou manipuláciou so vzduchovkou. Rozsah zranení v tejto chvíli nie je známy, no žiak je mimo ohrozenia života. Poranené má obočie.

Na mieste sú policajti a celú záležitosť dokumentujú. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví.
Naposledy upravil alaya1 : 27.02.19 at 15:17 Dôvod: preklep
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

potesilo



Konečne! Vláda podporí bezobalové obchody a zakáže jednorazové plasty na verejných podujatiach

https://www.dobrenoviny.sk/c/156408/...b1jMCScUaShsBg
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Tweety
Pche.... ale toto!
https://www.cas.sk/clanok/808394/och...-za-1-600-000/
To už je sila!
pôvodne to vraj boli obyvatelia z priľahlej osady ale nechcem šíriť hoaxy
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Tweety
vždy keď si žiaci robia cochcáreň tam kde majú poslúchať tak je prieser, či pri streľbe alebo na lyžiarskom a pod.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ááááále trt cochcáreň....prachobyčajná nešťastná náhoda.

https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...ranil-chlapca/

...a pôjdem aj ďalej.
Média z toho robia veľké haló.

No zbytočne o to polemizovať, pokiaľ sa nebude vedieť, čo sa tam vlastne stalo, aké boli okolnosti, čo sa udialo pred výstrelom.
A ani nejdem do podrobností, že o akú konkrétnu vzduchovú zbraň sa jednalo.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

určite nepotešilo
Zemědělství se stále více stává systémem pěstování monokultur, který je účinnější a přináší větší výnosy, ale má také mnoho nevýhod, tou hlavní je obrovská ztráta biologické rozmanitosti.
52970934_10156315170992058_7539837812799963136_o.jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Tweety
vždy keď si žiaci robia cochcáreň tam kde majú poslúchať tak je prieser, či pri streľbe alebo na lyžiarskom a pod.
V tomto prípade naozaj nevieme, čo, ako, kde.... vyšetrí sa... Ale máš v jednom pravdu - decká tam, kde majú dodržiavať nejaké pokyny, zásadne ich budú porušovať (predsa im dospeláci nebudú prikazovať a zakazovať ) - možno sa pamätáte na prípad tej žiačky, ktorá to "schytala" na zjazdovke - i keď nemala večer čo robiť na nej, predsa tam šla (i napriek zákazu). A kto to najviac schytal? Rodičia (nešťastie) a pedagóg (lebo neustrážil).
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
stalo
u.jpg  
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
sito
"NATO", nie sú ľudia?
pardón, že som sa fukla dozadu,
natto


https://www.google.com/search?client...F-8&oe=UTF-8ň
Naposledy upravil bettylou : 28.02.19 at 02:14 Dôvod: dopl pis
n.jpg  
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
afrikánka
Nandrolon
Zivot je proste pre neveriacich iba pohlavna choroba so 100% mortalitou...
Pre mna zivot smrtou nekonci.
Hmm, ale ako podľa teba pokračuje?
Mala si niekedy taky sen, ze si citila bolest, radost alebo vzrusenie? Taky, ze si rano nevedela ci to bol iba sen, alebo sa to naozaj stalo? Alebo knihy o vypovediach z klinickej smrti?
Podla mna tak. Nehmota sa pretavi v hmotu.
Myslel si tým mokré sny? Každý/á mal/a. ale nevyrovnaní so životom sa chytia snov o mortalite. .. alebo možnej nemortalite. človek sa už dlhodobo snaží vyčleniť z potravinového reťazca... už len tým spaľovaním... a následným obracaním života na ch..oviny, to bolo vo voľákej veľmi známej knižke opísané ako dedičný hriech, len to tam je zakrochmalené do ..... v modernej dobe to má veľa pomenovaní.. -
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
Tweety
vždy keď si žiaci robia cochcáreň tam kde majú poslúchať tak je prieser, či pri streľbe alebo na lyžiarskom a pod.
V tomto prípade naozaj nevieme, čo, ako, kde.... vyšetrí sa... Ale máš v jednom pravdu - decká tam, kde majú dodržiavať nejaké pokyny, zásadne ich budú porušovať (predsa im dospeláci nebudú prikazovať a zakazovať ) - možno sa pamätáte na prípad tej žiačky, ktorá to "schytala" na zjazdovke - i keď nemala večer čo robiť na nej, predsa tam šla (i napriek zákazu). A kto to najviac schytal? Rodičia (nešťastie) a pedagóg (lebo neustrážil).
Presne o tom som písal že na niektorý podujatiach sa môže robiť len to čo povie riadiaci ak si niekto povie že nemusí tak je to potom stav kedy si ktokoľvek spraví co chce= cochcáreň. Keby ten chlapec manipuloval s puškou presne podľa pokynov tak brok nikoho nezasiahne. Okrem toho že niekedy dávno bolo mojou náplňou toto kontrolovať, som mal možnosť aj následky odstraňovať, bol som aj športový rozhodca II triedy a najväčšie problémy s dodržiavaním predpisov boli práve u školákov
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Terezia13
určite nepotešilo
Zemědělství se stále více stává systémem pěstování monokultur, který je účinnější a přináší větší výnosy, ale má také mnoho nevýhod, tou hlavní je obrovská ztráta biologické rozmanitosti.
No v USA začína byť repka a repkový olej uplne mimo,ked rozobrali koľkokrát a ako agresívne musí byť striekaná,tak tento typ oleja im už skoro nikto nekupuje.Tiež som prestala.Ked nebude odbyt repkového oleja,prestanú blbnúť vo veľkom s repkou.
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
BXLmiami
Terezia13
určite nepotešilo
Zemědělství se stále více stává systémem pěstování monokultur, který je účinnější a přináší větší výnosy, ale má také mnoho nevýhod, tou hlavní je obrovská ztráta biologické rozmanitosti.
No v USA začína byť repka a repkový olej uplne mimo,ked rozobrali koľkokrát a ako agresívne musí byť striekaná,tak tento typ oleja im už skoro nikto nekupuje.Tiež som prestala.Ked nebude odbyt repkového oleja,prestanú blbnúť vo veľkom s repkou.
Nedáš pod šnicle tak ti ho dajú ako prísadu do paliva.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
S repkou sa blbne, pretoze ekoteroristi to prikazali miesat do pohonnych latok.
V nadrzi sa ho minie viac ako na panvici.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
buchač
Ááááále trt cochcáreň....prachobyčajná nešťastná náhoda.
Nesuhlasim ze nestastna nahoda, ale blbost a nedisciplinovanost (cochcaren).
Hrali sa na kovbojov, NAMIERIL na spoluziaka, len zabudol ze ma nabite.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
Nesuhlasim ze nestastna nahoda, ale blbost a nedisciplinovanost (cochcaren).
Hrali sa na kovbojov, NAMIERIL na spoluziaka, len zabudol ze ma nabite.
Hrali - nehrali..... jednoducho (asi na 100%) neposlúchali pokyny.... veď predsa nejaký učko im nebude prikazovať čo a ako....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Veru tak. Pocul som aj o pripade ked ucitelka dohovarala skolakom a jedna ziacka vyhlasila "nepocuvajte ju, kaslite na nu, o rok uz bude na dochodku".
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
buchač
Ááááále trt cochcáreň....prachobyčajná nešťastná náhoda.
Nesuhlasim ze nestastna nahoda, ale blbost a nedisciplinovanost (cochcaren).
Hrali sa na kovbojov, NAMIERIL na spoluziaka, len zabudol ze ma nabite.
Nesúhlasím, že nesúhlasíš.

Pokiaľ nie je vyšetrovanie ukončené, tak sa nebudem na túto tému baviť.
-------------------------------
Svojho času ste ma tu išli presvedčovať, že tento tu behal po Devíne s ostrou.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...sadi-vrtulnik/
Keďže mám kontakty na určité osoby, tak na môj dopyt (cca pred týždňom) som dostal odpoveď, že išlo o vzduchovku.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
vicktor
buchač
Ááááále trt cochcáreň....prachobyčajná nešťastná náhoda.
Nesuhlasim ze nestastna nahoda, ale blbost a nedisciplinovanost (cochcaren).
Hrali sa na kovbojov, NAMIERIL na spoluziaka, len zabudol ze ma nabite.
Nesúhlasím, že nesúhlasíš.

Pokiaľ nie je vyšetrovanie ukončené, tak sa nebudem na túto tému baviť.
-------------------------------
Svojho času ste ma tu išli presvedčovať, že tento tu behal po Devíne s ostrou.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...sadi-vrtulnik/
Keďže mám kontakty na určité osoby, tak na môj dopyt (cca pred týždňom) som dostal odpoveď, že išlo o vzduchovku.
Nezovšeobecňuj, 1. ak by niekto nestál v smere výstrelu tak pri samovoľnom výstrele sa nič nestane je absolútne jedno kto si robil cochcáreň, či tú pušku otočil držiteľ zbrane alebo mu tam skočil spolužiak, čo sa týka toho devína hneď som písal že ak niečo vyzerá ako puška nemusí byť puška a niektorí ste videli aj nábojovú komoru. ale nie je podstatné ak by ma niekto ohrozoval maketou a ja by som mal zbraň dlho by som nerozmýšľal, bud by som kľučkoval pri úteku alebo by som sa snažil stlačiť spúšť prvý
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Nezovšeobecňuj, 1. ak by niekto nestál v smere výstrelu tak pri samovoľnom výstrele sa nič nestane je absolútne jedno kto si robil cochcáreň, či tú pušku otočil držiteľ zbrane alebo mu tam skočil spolužiak, čo sa týka toho devína hneď som písal že ak niečo vyzerá ako puška nemusí byť puška a niektorí ste videli aj nábojovú komoru. ale nie je podstatné ak by ma niekto ohrozoval maketou a ja by som mal zbraň dlho by som nerozmýšľal, bud by som kľučkoval pri úteku alebo by som sa snažil stlačiť spúšť prvý


1. Lúštiť hentakú jednu vetu nemienim.

2. Ako vieš, že išlo o pušku ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať