Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Suhlasim. To gymnazium ma vacsiu hodnotu ako dialkova VS, ktoru si clovek urobi v 40, 50 rokoch.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad
Nandrolon
pokracovanie...
alebo ti zamestnavatelia, ktori do inzeratu daju mzdu v "cistom". To su asi vestci, ktori presne vedia, kto prijde na konkurz a kolko ma deti, lebo cista mzda je u kazdeho ina. Ale oni to vedia. Zamestnaju ta za minimalku /polovicny uvazok/ a zvysok kes. Manzelka sa po skole tiez stretla s podnikatelkou, ktora ju dala na polovicny uvazok a keby nieco, tak je neter a je iba za pultom, kym majitelka isla na zachod... Aspon, ze teraz im to spocitava :-))))) Ale 90-te roky robili svoje. Skoda, ze tych podnikatelov zamestnanci nepostrielali. Mozno to este prijde.
Robila som výpočet predčasného dôchodku jednej pani, ktorej zamestnávatel vykazoval mesačnú odmenu dohodára viac ako dva roky 40€ mesačne ...
Tiež som mal problém s jednou dohodárkou robila len pár mesiacov a pár dní v mesiaci , musela byť nezamestnaná aby dostala miesto ktoré sa malo uvolniť, Keď som mal robiť výplaty tak prosíkala že chce len keš aj to radšej zemiaky, zeleninu miesto peňazí po piatich rokoch začala vypisovať že som ju podviedol že som nezaplatil za tri mesiace celé odvody ale len niečo a že jej to chýba do dôchodku, tak jej to potom ostatné zamestnankyne vysvetlili "potom sa rozpamätala že tak chcela" Takže nie vždy je len podnikateľ "SVYNA JENNA"
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Kde sa tam študuje sociálna práca?
http://www.dti.sk/p/10-prijimacie-ko...pre-bc-studium
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Kde sa tam študuje sociálna práca?
http://www.dti.sk/p/10-prijimacie-ko...pre-bc-studium
On si to pomylil s Katolickou univerzitou Ruzomberok.
Dti je kapitola sama o sebe...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Suhlasim. To gymnazium ma vacsiu hodnotu ako dialkova VS, ktoru si clovek urobi v 40, 50 rokoch.
Vidím, že veľa ľudí tu má "slabosť" pre určité veci. Večerné a diaľkové štúdium beží hádam po celom svete.
To iba niektorí noví čerství rektori po 89 horlivo bojovali za ich ukončenie, našťastie im to podnes neprešlo.
A čo sa týka toho veku, nemusíš vôbec špekulovať, prečo si školy robia v takom veku. Dôvody určite majú.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Suhlasim. To gymnazium ma vacsiu hodnotu ako dialkova VS, ktoru si clovek urobi v 40, 50 rokoch.
Vidím, že veľa ľudí tu má "slabosť" pre určité veci. Večerné a diaľkové štúdium beží hádam po celom svete.
To iba niektorí noví čerství rektori po 89 horlivo bojovali za ich ukončenie, našťastie im to podnes neprešlo.
A čo sa týka toho veku, nemusíš vôbec špekulovať, prečo si školy robia v takom veku. Dôvody určite majú.
Dovod maju vzdy iba 1. Nedostatocna kvalifikacia na stolicku na ktorej sedia. Gymnazista bude mat vzdy vacsie vedomosti ako ucnovkar s diplomom socialna praca.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kopretinka
bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Kde sa tam študuje sociálna práca?
http://www.dti.sk/p/10-prijimacie-ko...pre-bc-studium
Netuším, to bol príklad.....chcela si sa tam prihlásit??
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
kopretinka
bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Kde sa tam študuje sociálna práca?
http://www.dti.sk/p/10-prijimacie-ko...pre-bc-studium
Netuším, to bol príklad.....chcela si sa tam prihlásit??
Tak keď netušíš,nepíš.
Keby som chcela niekde študovať,tak si to vyhľadám sama a nespolieham sa tu na nejaký komentár o ničom.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
korela
Nandrolon
bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Suhlasim. To gymnazium ma vacsiu hodnotu ako dialkova VS, ktoru si clovek urobi v 40, 50 rokoch.
Vidím, že veľa ľudí tu má "slabosť" pre určité veci. Večerné a diaľkové štúdium beží hádam po celom svete.
To iba niektorí noví čerství rektori po 89 horlivo bojovali za ich ukončenie, našťastie im to podnes neprešlo.
A čo sa týka toho veku, nemusíš vôbec špekulovať, prečo si školy robia v takom veku. Dôvody určite majú.
Dovod maju vzdy iba 1. Nedostatocna kvalifikacia na stolicku na ktorej sedia. Gymnazista bude mat vzdy vacsie vedomosti ako ucnovkar s diplomom socialna praca.
Zakaždým, keď tu príde na diaľkové štúdium, tak tu zavýjaš ako vlk na mesiac.
Áno, ale to ťa v podstate nemusí zaujímať, sú to ich životy, o ktorých sa môžu sami rozhodovať. Nájdu sa aj ľudia so štyrmi VŠ, a čo? Alebo aj SŠ. Keď má niekto chuť, nech študuje. Pre mnohých diaľkárov by inak bolo vzdelanie nemožné aj z rod. dôvodov. Niekto sa dodatočne spamätá a pod.
Keby si kritizoval konkrétne školy, tak sa neozvem.
Ja som si chcela presne v 40-ke splniť sen iným odborom, vtedy tam bola presne určená veková hranica. A o tej nedostatočnej kvalifikácii tiež nemáš úplne pravdu, v súčasnosti podmienky spĺňa, ale odchodom na dôchodok by jeho vzdelanie nezodpovedalo požiadavkám pre založenie ŽL, ako malý príklad.
Gymnazisti budú mať vždy väčšie všeobecné vedomosti ako ľudia z odbor. stred. škôl, to je logické. Ale zato ľahšie štúdium na VŠ ich smeru.
A nakoniec pri vývine nielen v našej spoločnosti prichádzam na to, či tých soc. pracovníkov bude v budúcnosti dostatok. Úplne vážne.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty zavyjas pri inych temach, nebudem rozvadzat.
Problem vidim v tom, ze dialkove studium u nas sluzi zvacsa na kupenie titulu a nie nadobudnutie vedomosti. Co uz taka KU Ruzomberok da vysetrovatelovi, dopravakovi, ci mestskemu policajtovi???
Ako mozu byt 2 rovnake tituly rovnocenne, ked jeden studoval ako 18 rocny denne niekolko hodin a druhy ako 55 rocny cez vikend?
Ved je to uplne smiesne a som rad, ze zamestnavatelia uz zacinaju pozerat aj na sposob studia a konkretny odbor. A to nehovorim, ze VS by mala nadvazovat na SS. Lebo filozoficka fakulta tazko rozsiri vedomosti mechatronikovi.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kopretinka
bjuty smis
kopretinka
bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Kde sa tam študuje sociálna práca?
http://www.dti.sk/p/10-prijimacie-ko...pre-bc-studium
Netuším, to bol príklad.....chcela si sa tam prihlásit??
Tak keď netušíš,nepíš.
Keby som chcela niekde študovať,tak si to vyhľadám sama a nespolieham sa tu na nejaký komentár o ničom.
Ale ba,, je to naopak...pisat treba..o tom su poviedky, romany aj knihy.
Že nechceš studovať je jasne s tvojho príspevku....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nepokračujem, nemá zmysel, prečo by priemyslovák nemohol pokračovať na práve, ak urobí prijímacie skúšky?
Kvalita titulu záleží od školy a jej vyučujúcich.Ak niekto nevie, tak ho predsa nepustím ďalej.
O EUBE išli tiež chýry, decká si to medzi sebou nenechávali. Nehovoriac o rozvrhu na dva - tri dni v týždni, to sa na iných školách nedalo uskutočniť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Preco by skoly vyhadzovali svojich platiacich studentov? Nepoznam ziadneho dialkara, ktory by to nedokoncil. A to hovorim o ludoch, co na ucilisti mali 4-ky /otec tam ucil/.
Dennych, co nedokoncili poznam.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Nepokračujem, nemá zmysel, prečo by priemyslovák nemohol pokračovať na práve, ak urobí prijímacie skúšky?
Čoby nemohol...

Nandy ale spomenul niečo úplne iné.
Že napríklad policat so strednou školou (kľudne aj gympel) si urobí titul zo sociálnej práce...to mu pomôže jak mŕtvemu kabát.
Lenže nie jeden poliš s dlhoročnou praxou je nútený z určitých dôvodov si urobiť titul. Ten získa práve na takýchto školách. Titul má, no je mu na trt...poliš využíva len svoje nadobudnuté skúsenosti z praxe.
Vlk sýty a baran celý...všetko je len o peniazoch.

P.S.:
Raz som vypovedal pred vyšetrovateľom...som zdúpnel, keď som podpisoval zápisnicu, kde svietil titul vyšetrovateľa...že MVDr.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Sa nečudujem, že MVDr...vypočúvajú sa často takí, čo sa správajú sťa divá zver, alebo dobytok
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Mna zaujal tento oznam z roku 2016...ktovie, ci este tato prevadzka funguje...BB
IMG_20190413_154312.jpg  
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

6 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-)) ako sa k nemu ta mala natahuje. Bohuzial on ju ma v pazi, lebo sa obracia bokom a ani sluchadla si nedal dole!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Trogir?
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

.
IMG_20190330_131303.jpg  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať