Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya1
afrikánka
.
tak si zacni plnit sny a nesed cely den za PC .
Prečo reaguješ na môj príspevok práve ty?!
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Pobalena, uz iba nastupit do vrtulnika a domov...tak sa tesim!!!
Esteze som tam mala Wifi
IMG_20190414_105922.jpg  
IMG_20190414_110004.jpg  
1/1
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Preco by skoly vyhadzovali svojich platiacich studentov? Nepoznam ziadneho dialkara, ktory by to nedokoncil. A to hovorim o ludoch, co na ucilisti mali 4-ky /otec tam ucil/.
Dennych, co nedokoncili poznam.
Urob si pri diaľkároch svoj vlastný prieskum aspoň na jednej škole, inak asi neuveríš.
Môžeme sa poďakovať Ruskovi za stav našich VŠ, dobre že mu neprešla vietnamská tržnica v novej budove SND.
Tie jeho priblblé koláčiky sledovanosti, ach jo.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
Preco by skoly vyhadzovali svojich platiacich studentov? Nepoznam ziadneho dialkara, ktory by to nedokoncil. A to hovorim o ludoch, co na ucilisti mali 4-ky /otec tam ucil/.
Dennych, co nedokoncili poznam.
Urob si pri diaľkároch svoj vlastný prieskum aspoň na jednej škole, inak asi neuveríš.
Môžeme sa poďakovať Ruskovi za stav našich VŠ, dobre že mu neprešla vietnamská tržnica v novej budove SND.
Tie jeho priblblé koláčiky sledovanosti, ach jo.
Ja chodím do práce, mám 2 malé deti, mám milión drahých koníčkov a na to všetko musím sám zarobiť. Takže na priblblé prieskumy nemám a ani nebudem mať čas.
Takže ten prieskum mám hlboko vieš kde. Myslím, že rozhľad mám veľmi dobrý, nakoľko osobne žijem na tomto svete, mám spolužiakoch s ktorými sa stretávame, a komunikujeme.
Okrem toho mám info aj z prvej ruky, s ktorými som síce BOL spolužiak iba na základke, ale viem ako sa učili na učilišti, keďže na základke išli so 4-kami a na učilišti taktiež. Dnes majú vážené tituly z rôznych električkových škôl.
Neviem, prečo zase zavýjaš na môj príspevok, kde si mi aj udelila mínusku. Či ty, alebo tvoje deti boli odkázané na diaľkové štúdium pre svoje nedostatočné mentálne vedomosti a schopnosti, nakoľko na denné asi neboli prijaté, alebo možno niekto z rodiny...
Ale ako píšeš, mňa do toho nič, za to Teba je do všetkého niečo.
Ty máš svoj názor a svoje dlhoročné výskumy a ja mám iba svoj mozog a odžitých 40r. v tvrdom reále.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mínusku si dostal, pretože reaguješ zbytočne zaujato. Kritizuj školy a vyučujúcich. To sa už opakujem. Je to ich poslanie a svedomie, oni sa podieľajú na vytváraní budúcej inteligencie a rovnako aj úrovne celého školstva, čiže národa.
Moje chodili na denné.
Ostatní ľudia mimo teba žijú mimo reality. :-)
Oháňaš sa tu s pár učňovkármi, to nepokladám za argument. Každý pozná zo svojho okolia niekoho. Na učňovkách kedysi končili z bezmocnosti z prijatia na vytúženú SŠ jednotkári s vyšším IQ možno ako ich vyučujúci, ale pre nedostatok miesta sa tam nedostali. Dnes už k takej frustrácii nedochádza, a že niektorí z utrpenia kašlú na školu, to sa dá pochopiť. Nevravím, že ide práve o prípady z tvojho bezprostredného okolia.
Slovensko je malé, tak nemôžem byť konkrétna, ale žiaka, čo na strednej celý zbor nemohol ani cítiť, zaujaté profky na gymnáziu zaradeného v hornej päťke, nedokázal prekročiť prah školy na ústne.O pár rokov nad jeho tridsiatkou zarobil viac, ako všetky jeho vyučujúce za celú životnú dráhu. A s titulom.
Myslím si, že ja ťa v príspevkoch neurážam, prečo nedokážeš udržať konfrontačný tón?

Keby si si urobil v CZ aspoň jeden ročník, tak by si pochopil aký je rozdiel v kvalite škôl, to ti povedia všetci, čo prestúpili späť na SK alebo naopak. Týka sa to aj medikov.
Potom by si slovenské ani nebral do úst.
A práve tebe sa čudujem, že nevidíš, kde je pes zakopaný.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Stále niet kde vkladať dobré skladby. :-(((
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela, keď už spomínaš tie české školy.
Poznám plno ľudí zo svojho okolia a aj zo svojej rodiny, kde sa ľudia nedostali na VŠDS Žilina kvôli "neurobeniu prijímacích skúšok" na denné štúdium, teraz Žilinská univerzita a vieš kde skončili a úspešne dokončili školy, i keď nikoho nepoznám, kto by mal aj zamestnanie vo "fachu"?
Slezská univerzita a Vysoká škola báňská. To hovorí za všetko. Na tie školy na moravu chodí polovicu slovákov kvôli menším nárokom na štúdium.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Oháňaš sa tu s pár učňovkármi, to nepokladám za argument. Každý pozná zo svojho okolia niekoho. Na učňovkách kedysi končili z bezmocnosti z prijatia na vytúženú SŠ jednotkári s vyšším IQ možno ako ich vyučujúci, ale pre nedostatok miesta sa tam nedostali. Dnes už k takej frustrácii nedochádza, a že niektorí z utrpenia kašlú na školu, to sa dá pochopiť. Nevravím, že ide práve o prípady z tvojho bezprostredného okolia.
Slovensko je malé, tak nemôžem byť konkrétna, ale žiaka, čo na strednej celý zbor nemohol ani cítiť, zaujaté profky na gymnáziu zaradeného v hornej päťke, nedokázal prekročiť prah školy na ústne.O pár rokov nad jeho tridsiatkou zarobil viac, ako všetky jeho vyučujúce za celú životnú dráhu. A s titulom.
Myslím si, že ja ťa v príspevkoch neurážam, prečo nedokážeš udržať konfrontačný tón?
S tým IQ to nemôžeš myslieť vážne...či ?
Na tých jednotkárov by som oponoval snáď argumentom, že poznám XX takých...vyštudovali strednú, poniektorí aj vysokú a....a v podstate utrum. Nie jeden vyštudovaný jednotkár je v praxi ľavý, jak závit vytočený do prava.
Dnes samozrejme k takejto frustrácii nedochádza...veď predsa učňovky v podstate skončili a stredné školy padli na úroveň tých bývalých učňoviek.
Dnes sa na stredné školy prijímajú v pohode trojkári...tie študijné odbory ? Fujtajbl, ak sa na strojníckej priemyslovke dá študovať odbor letuška, tak to je fak sila.

---------------------------

Takých jedincov, čo spomínaš je na Slovensku habadej.
Občas sa dá ale aj uvažovať nad tým, či sa k svojmu zárobku dostal poctivou a statočnou prácou.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Učňovky boli aj kvalitné /jedna strojárska na orave/, ale boli aj také, kde chodili najväčší vyvrheli, v podstate sa tam nič neučilo, stroje z prvej republiky... išlo iba o to, dokončiť povinnú školskú dochádzku.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
alaya1
Prosim ta, kolonie boli aj frankofonne. Ja nepotrebujem nazor inych ,, napr
ani neviem kto je ten menovany pan, mam svoj nazor, a ze je to hanba ze v takej funkcii nevie po anglicky je fakt.
Horšie na tom je, že nehovorí po slovensky, keď je v takej funkcii. Má mať normálne tlmočníka a nie sa pchať do riti anglánom.
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ešte k pani Čaputovej. Aj keby bola american native speaker, chlapi, povedzme si úprimne, keď sa o dačom jedná a je tam ženská, tak sa celá téma v okamžiku zmení... nech si o tom myslí, kto chce, čo chce, je to proste tak
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Veronikasaad, neukazuje mi tam link na príspevok, tak neviem presne wo co gou, hlavne sa to musí páčiť tebe, o mňa nejde , aj ja koľkokrát sa seknem..
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Nandrolon
bjuty smis
Nie...to bola kritika slovenskych vš... Dobry gymnazista lepsi ako absolent socialnej prace z dubnice..co sme mu vsetci spolu zaplatili
Suhlasim. To gymnazium ma vacsiu hodnotu ako dialkova VS, ktoru si clovek urobi v 40, 50 rokoch.
Vidím, že veľa ľudí tu má "slabosť" pre určité veci. Večerné a diaľkové štúdium beží hádam po celom svete.
To iba niektorí noví čerství rektori po 89 horlivo bojovali za ich ukončenie, našťastie im to podnes neprešlo.
A čo sa týka toho veku, nemusíš vôbec špekulovať, prečo si školy robia v takom veku. Dôvody určite majú.
Škola nemusí byť len v klimatizovanej budove nad papierami, to nás učili v terra australis (nie nie je to firma, je to kontinent), vieme svoje..
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bettylou
Veronikasaad, neukazuje mi tam link na príspevok, tak neviem presne wo co gou, hlavne sa to musí páčiť tebe, o mňa nejde , aj ja koľkokrát sa seknem..
Nesekla som sa, len som to upravila do tebe zrozumitelnej reci - pocas RD nerobi = nemá zdanitelny prijem, tak narok na danovy bonus nevznikne
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Viete poradit lacnejsieho operatora?
O2 faktura.png  
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Hej, cez okno
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Aspon si to kompenzujem na Shellke, O2 mi preplaca 4 centy za liter.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

korela
Stále niet kde vkladať dobré skladby. :-(((
Bolo by, keby...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Keby...sme mali lásku
A ku všetkému
Pre tých, ktorí ju vedia prijímať a rozdávať
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
nesmíte se na nás hnevat, už sme proste takoví

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať