Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vicktor
Prisiel mi mail z Posty, zavadzaju novu sluzbu OKAMZITE posielanie penazi:
"...umožňuje okamžité posielanie peňazí Vášmu príbuznému alebo známemu... peniaze mu vložte na kartu na pošte ... peniaze si môže okamžite vybrať zo svojej karty na ktorejkoľvek pošte."
Novy zmysel pojmu okamzik.
Toto robí tesco už dávno,ale medzinárodne,pochybujem,že vložíš na slov.pošte a vyberieš v polskej,nemeckej,rumunskej.....
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
vicktor
Prisiel mi mail z Posty, zavadzaju novu sluzbu OKAMZITE posielanie penazi:
"...umožňuje okamžité posielanie peňazí Vášmu príbuznému alebo známemu... peniaze mu vložte na kartu na pošte ... peniaze si môže okamžite vybrať zo svojej karty na ktorejkoľvek pošte."
Novy zmysel pojmu okamzik.
Toto robí tesco už dávno,ale medzinárodne,pochybujem,že vložíš na slov.pošte a vyberieš v polskej,nemeckej,rumunskej.....
By som chcela vedieť,s čím dotyčný mínuskár nesúhlasí?
Že to robí tesco? Alebo nesúhlasí s tým,že ja pochybujem?
Kebyže napíšem,že nebo je zelené,tak s tým sa dá nesúhlasiť.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka

Toto robí tesco už dávno,ale medzinárodne,pochybujem,že vložíš na slov.pošte a vyberieš v polskej,nemeckej,rumunskej.....
By som chcela vedieť,s čím dotyčný mínuskár nesúhlasí?
Že to robí tesco? Alebo nesúhlasí s tým,že ja pochybujem?
Kebyže napíšem,že nebo je zelené,tak s tým sa dá nesúhlasiť.[/QUOTE]
--------------------------

Chceš vedieť ?
Tesco mám na háku aj s jeho finančnými službami...už len to, že ponúka produkt Home Credit, je solídny odrb.
Ty si pochybuj, koľko len chceš...Ale ja tvrdím, že :

- vložíš na Slov.pošte a vyberieš love v zahraničí
- Tesco a ani Cohen neboli na svete, keď WU fungoval...rozdiel cca 70 rokov v založení oboch spoločností.

Western Union je bezpečný a najrýchlejší spôsob zasielania a prijímania hotovosti na viac ako 500 000 výplatných miestach a vo viac ako 200 krajinách na celom svete bez toho, aby ste potrebovali bankový účet. Peňažnú hotovosť je možné vyplatiť už o niekoľko minút po odoslaní.

https://www.posta.sk/sluzby/western-union



P.S.:
...a aj nebo sa občas poihrá farbou zelene.
ylhb.zelena_ziara_nad_japonskom_.jpg  
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
............................
Western Union je bezpečný a najrýchlejší spôsob zasielania a prijímania hotovosti na viac ako 500 000 výplatných miestach a vo viac ako 200 krajinách na celom svete bez toho, aby ste potrebovali bankový účet. Peňažnú hotovosť je možné vyplatiť už o niekoľko minút po odoslaní..............
.............a práve preto rôzni podvodníci, rôzne e-shopy používajú a využívajú spôsob platby cez WU! Pretože okamžite prevezmú prachy a konec Japonec. Nie sú ani prachy, ani tovar - NOTHING!
A toto (aj napriek dobrému umýslu) prisudzuje WU nelichotivú popularitu - jednoducho - svojou "rýchlosťou" sa podieľa (nechtiac) na väčšine podvodov.
Môžeš oponovať - skutočnosť je však taká!
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ponuka pre mna nebol WU, ale presun penazi prostrednictvom "kreditov" cez Postove karty.
"WU je bezpecny a najrychlejsi..." - ano, podsvetie si ho pochvaluje.

A Home Credit s Tescom mi poskytli vyhodnu kreditku.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
.............a práve preto rôzni podvodníci, rôzne e-shopy používajú a využívajú spôsob platby cez WU! Pretože okamžite prevezmú prachy a konec Japonec. Nie sú ani prachy, ani tovar - NOTHING!
A toto (aj napriek dobrému umýslu) prisudzuje WU nelichotivú popularitu - jednoducho - svojou "rýchlosťou" sa podieľa (nechtiac) na väčšine podvodov.
Môžeš oponovať - skutočnosť je však taká!
Pointa môjho príspevku ALE neznela v tom, že aký je Western.
Mne je u prdele, či niekto platí cez Western tie rôzne platby.
Pointa znela v tom, že kopreti vravela o zasielaní love MEDZI príbuznými , ktoré vraj nikde inde neexistuje, teda okrem Tesca.
Pointa je, ak si už načal, že statočne ojebabranie urobí aj podnikateľ osobne.

Ja neoponujem...ja argumentujem...a to je kuwa rozdiel.

vicktor
Ponuka pre mna nebol WU, ale presun penazi prostrednictvom "kreditov" cez Postove karty.
"WU je bezpecny a najrychlejsi..." - ano, podsvetie si ho pochvaluje.

A Home Credit s Tescom mi poskytli vyhodnu kreditku.
Western neriešim...nemám skúsenosti, takže neposlúžim.
Ale s Buzík Kreditom som už do činenia mal...nikdy viac, neexistuje...to by som zašiel radšej za nejakým úžerníkom.
Poštová banka detto...zdrhol som z nej svojho času...bolo nemysliteľné, že výplata mi išla na účet 2x dlhšie ako u iných bánk.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
misoft
.............a práve preto rôzni podvodníci, rôzne e-shopy používajú a využívajú spôsob platby cez WU! Pretože okamžite prevezmú prachy a konec Japonec. Nie sú ani prachy, ani tovar - NOTHING!
A toto (aj napriek dobrému umýslu) prisudzuje WU nelichotivú popularitu - jednoducho - svojou "rýchlosťou" sa podieľa (nechtiac) na väčšine podvodov.
Môžeš oponovať - skutočnosť je však taká!
Pointa môjho príspevku ALE neznela v tom, že aký je Western.
Mne je u prdele, či niekto platí cez Western tie rôzne platby.
Pointa znela v tom, že kopreti vravela o zasielaní love MEDZI príbuznými , ktoré vraj nikde inde neexistuje, teda okrem Tesca.
Pointa je, ak si už načal, že statočne ojebabranie urobí aj podnikateľ osobne.

Ja neoponujem...ja argumentujem...a to je kuwa rozdiel.

vicktor
Ponuka pre mna nebol WU, ale presun penazi prostrednictvom "kreditov" cez Postove karty.
"WU je bezpecny a najrychlejsi..." - ano, podsvetie si ho pochvaluje.

A Home Credit s Tescom mi poskytli vyhodnu kreditku.
Western neriešim...nemám skúsenosti, takže neposlúžim.
Ale s Buzík Kreditom som už do činenia mal...nikdy viac, neexistuje...to by som zašiel radšej za nejakým úžerníkom.
Poštová banka detto...zdrhol som z nej svojho času...bolo nemysliteľné, že výplata mi išla na účet 2x dlhšie ako u iných bánk.
A kde ja píšem,že toto robí IBA tesco? A čo do toho pletieš príbuzných?
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pred chvíľou mi prišlo na Skype. Kto je zvedavý, nech si zistí: https://platstarostu.sk/?obec
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

babka - ježibabka
Pred chvíľou mi prišlo na Skype. Kto je zvedavý, nech si zistí: https://platstarostu.sk/?obec
Ten náš má viac ako petržalský
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
A kde ja píšem,že toto robí IBA tesco? A čo do toho pletieš príbuzných?
Kriste Pane na nebesiach....a potom debatuj...
Súvislosti sú o niečom inom a nie o tom, čo ty vravíš.

Ale snáď nechceš poprieť svoje slová....či ?????


kopretinka
vicktor
Prisiel mi mail z Posty, zavadzaju novu sluzbu OKAMZITE posielanie penazi:
"...umožňuje okamžité posielanie peňazí Vášmu príbuznému alebo známemu... peniaze mu vložte na kartu na pošte ... peniaze si môže okamžite vybrať zo svojej karty na ktorejkoľvek pošte."
Novy zmysel pojmu okamzik.
Toto robí tesco už dávno,ale medzinárodne,pochybujem,že vložíš na slov.pošte a vyberieš v polskej,nemeckej,rumunskej.....


Ja pochybujem o niečom inom...a radšej nenapíšem, že o čom...ešte by si sa urazila (aj keď si už urazená dávno).
1 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ocuj Superman, tu sa jedna o dve rozne veci - prevody samotnou Slovenskou postou a prevody WU, kde Posta je len sprostredkovatel / agent, ... (?)

Este porad coho sa vyvarovat pri Homeless Tesco kreditke, pretoze neviem o ziadnej skrytej pasci.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

máme krásnu kvetinovú výzdobu, len škoda že pri semaforoch, a nie niekde na námestí..
2c.jpg  
2a.jpg  
2b.jpg  
1/1
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Môj džem a sirup z čiernych ríbezlí. Džemu bolo o 1 pohárik viacej. To sa mi ešte nestalo. Pri otáčaní hore dnom mi dno vyletelo, horúci džem vytiekol do ľavej dlane a na zem. Zo zeme horúce prskance na nohy. Zrejme bol pohárik vadný.
DSCF0562.JPG  
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua - to je dneska deň...... idem na nákup - zatvorené - horelo v hypermarkete. Moja prišla domov, zavárame oharky (Olinka vie, čo to je ) - hrniec tečie - dierka sa objavila. Ide si urobiť čaj, rýchlovarná kanvica praskla a tečie - do elektroodpadu s ňou. Pýta sa moja 3/4: Čo ešte bude? A ja na to - Ešte u nás nehorelo
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No bisťu. Zase ukradli hospodárske zvieratá. Minulý týždeň tiež. Ak by bol farmársky zákon prísnejší (resp. by sa uplatňoval) - ak by chytili zlodejov - tí by v budúcnosti asi nechodili a papkali kašičky cez slámky.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
Ja pochybujem o niečom inom...a radšej nenapíšem, že o čom...ešte by si sa urazila (aj keď si už urazená dávno).
Kludne si pochybuj o čom chceš,aj si píš,o čom chceš.Máme slobodu slova.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Kua - to je dneska deň...... .........
Prišiel som na koreň veci!!!!!
Zajtra je 4.júl. Amerykánci oslavujú, mimozemšťania sa chystajú....

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
buchač
Ja pochybujem o niečom inom...a radšej nenapíšem, že o čom...ešte by si sa urazila (aj keď si už urazená dávno).
Kludne si pochybuj o čom chceš,aj si píš,o čom chceš.Máme slobodu slova.
Potom ale nechápem, prečo komentuješ moje názory...ba dokonca mi chceš (čo sa udialo už nie raz) rozkazovať, kde nemám prispievať so svojím názorom.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
buchač
Ja pochybujem o niečom inom...a radšej nenapíšem, že o čom...ešte by si sa urazila (aj keď si už urazená dávno).
Kludne si pochybuj o čom chceš,aj si píš,o čom chceš.Máme slobodu slova.
Potom ale nechápem, prečo komentuješ moje názory...ba dokonca mi chceš (čo sa udialo už nie raz) rozkazovať, kde nemám prispievať so svojím názorom.
Si nepochopil??? Lebo je sloboda slova.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Dnes rano 11 stupnov... ?!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať