Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ušetrila
67416505_2281065441979637_8953888888007426048_o.jpg  
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Terezia13
rada by som tomu verila, ale od vtedy som nepila pepsi a neviem či to niekedy prekonám
Takže tie ostatné nápoje piješ a tie jedlá konzumuješ?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Hoax? Tak potom nahlasit sirenie poplasnej spravy.
Cakal by som ze ti vyrobcovia sa ohradia a zazaluju...
Zeby predsa?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vicktor
Hoax? Tak potom nahlasit sirenie poplasnej spravy.
Cakal by som ze ti vyrobcovia sa ohradia a zazaluju...
Zeby predsa?
To nemyslíš vážne
A ešte mi povedz,akou chuťou nejaké rozomleté mäso ochutí nejaký produkt?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
Terezia13
pred časom som tu písala o ............. tu prikladám článok
http://www.lifenews.sk/10778/kraft-p...7VRRe7miH1QC_Q
Terka, je to HOAX!

https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php
58. poradie.
Mňa len zakaždým prekvapí, ako tým konšpirátorom.sk veríš. Majú vari vedecké laboratória a či detektívnu kanceláriu? Alebo len strácajú dôveru ľudí inde a tak vytvorili nové stránky a zarábajú na reklame ďalej. Veď koľko ľudí im denne klikne, alebo na ich ďalšiu stránku zomri, odpudzujúcu už len svojím názvom, nieto ešte obsahom. Podporuj si ich ďalej, je to tvoja voľba, len nám ich tu tak často neprikladaj.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

však to jasne píšu na svojej stránke

https://www.konspiratori.sk/komisia.php
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
misoft
Terezia13
pred časom som tu písala o ............. tu prikladám článok
http://www.lifenews.sk/10778/kraft-p...7VRRe7miH1QC_Q
Terka, je to HOAX!

https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php
58. poradie.
Mňa len zakaždým prekvapí, ako tým konšpirátorom.sk veríš. Majú vari vedecké laboratória a či detektívnu kanceláriu? Alebo len strácajú dôveru ľudí inde a tak vytvorili nové stránky a zarábajú na reklame ďalej. Veď koľko ľudí im denne klikne, alebo na ich ďalšiu stránku zomri, odpudzujúcu už len svojím názvom, nieto ešte obsahom. Podporuj si ich ďalej, je to tvoja voľba, len nám ich tu tak často neprikladaj.
Hoax - nehoax...a si aj čítala ten "článok".
Rozklikla si si tie zdrojové linky ? Lebo ja hej...ešte včera v noci, len som čakal na ďalšie reakcie.
Dva z nich sa neotvoria vôbec. Ostatným porozumie asi len iba biochemik. A ani nevravím, že z niekoľkých strán sa urobí určitý výcuc, prispôsobí sa a hajde zverejňovať.

Sa pozri, kto je autorom originál článku, ktorý preložila Z.Smatanová.

https://drrichswier.com/about-dr-rich-swier/
DR. RICH SWIERRich je držiteľom doktorátu vzdelávania na Univerzite v južnej Kalifornii v Los Angeles, Kalifornia, magisterského stupňa v odbore manažérskych informačných systémov na Univerzite Georga Washingtona vo Washingtone, DC a bakalárskeho titulu v odbore výtvarných umení na Washingtonskej univerzite v St. Louis.
MO.Rich je 23-ročný veterán z armády, ktorý odišiel do funkcie podplukovníka v roku 1990. Za roky pôsobenia mu bola udelená záslužná légia. Okrem toho mu boli udelené dve bronzové hviezdy za „V“ za hrdinstvo v pozemnom boji, citáciu prezidentskej jednotky a vietnamský kríž gallantry, keď slúžil v 101. divízii výsadku vo Vietname.
Je absolventom základných a pokročilých kurzov delostreleckých dôstojníkov a Vysokej školy veliteľstva armády USA a generálneho štábu. Rich bol zakladateľom a výkonným riaditeľom spoločnosti Sarasota Online, špičkovej technológie, ktorá bola v roku 1996 predaná spoločnosti Comcast Cable.
Pomohol založiť Backsoft Spoločnosť podnikajúca v oblasti vývoja podnikového softvéru v roku 1997, medzi jej klientov patria Coca-Cola, Anheuser-Busch, Hyundai Electronics, Volkswagen, Moen a Goodyear. Backsoft bol predaný v roku 2001.Rich dvakrát predsedal Sarasota Better Business Council a sedel v predstavenstve Veľkej obchodnej komory v Sarasote. V rokoch 2000-2009 pôsobil v správnej rade Komunitnej nadácie Sarasota. V rokoch 2006 - 2011 pôsobil v Poradnom výbore pre sponzorstvo v Školskej rade kraja Sarasota. Rich pôsobil desať rokov ako predseda Komisie veteránov v okrese Sarasota, bol čestným členom fondu BRAVE a pôsobil ako predseda národnej rady Sarasota. Cintorínsky poradný výbor sedem rokov.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Článok som preletela, buchy tvoj príspevok ani nedočítala, chlapci, zbytočne strácate čas.
AJ neovládam a aj keby... Pokusy sa robili a budú robiť ďalej a je jasné, že nielen na myškách. Ľudia budú špekulovať a kupovať, vždy skúšať niečo nové a čo najkrikľavejšie, či už reklama, alebo farby výrobku. Nejde mi teraz o vkus, žasnem nad tvorivosťou, nápadmi.
A vôbec sa nezamýšľam nad tým, kto a ako napísal článok, z akých pohnútok a zdrojov. Pokladám to za možné a nič s tým neurobím. Pepsi mi chutila dávno, je výborná na trávenie, kupujem som ju roky na každé sviatky. Nedávno som ju začala kupovať pravidelne a nemienim prestať. Som dosť stará na to, aby som si vedela vybrať a nemusia mi to diktovať či zakazovať novodobí nemorálni cenzori.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Článok som preletela, buchy tvoj príspevok ani nedočítala, chlapci, zbytočne strácate čas.
..
Pepsi mi chutila dávno, je výborná na trávenie,
...
Som dosť stará na to, aby som si vedela vybrať a nemusia mi to diktovať či zakazovať novodobí nemorálni cenzori.
Ak nedočítala, tak nedočítala...nemaj boja, obdone sa správam, keď urveš toho debila Dušeka...miesto otvorenia linku sa mi bičak vo vrecku otvára.

Coca - Cola je oveľa, oveľa lepšia...a má oveľa lepšie aj iné využitie.

Hm...ja len pevne dúfam, že nemorálneho cenzora momentálne nemyslíš mňa...teda v tejto problematike.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

To co na Slovensku sa predava ako Coca a Pepsi nema pomaly okrem farby s originalom nic spolocne. Snad male plechovky a este v mekaci. Ostatok je slaby odvar originalu v USA. Nad dobru vodu nema ziadna sladka voda.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
To co na Slovensku sa predava ako Coca a Pepsi nema pomaly okrem farby s originalom nic spolocne. Snad male plechovky a este v mekaci. Ostatok je slaby odvar originalu v USA. Nad dobru vodu nema ziadna sladka voda.
Hmmmmm....
what is it Pepsi-Cola and Coca-Cola?
Radšej....

1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
To co na Slovensku sa predava ako Coca a Pepsi nema pomaly okrem farby s originalom nic spolocné. Snad male plechovky a este v mekaci. Ostatok je slaby odvar originalu v USA. Nad dobru vodu nema ziadna sladka voda.
Ak nedáš relevantný dôkaz, tak je to len tvrdenie tvojej chuti a nič iné...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
To co na Slovensku sa predava ako Coca a Pepsi nema pomaly okrem farby s originalom nic spolocné. Snad male plechovky a este v mekaci. Ostatok je slaby odvar originalu v USA. Nad dobru vodu nema ziadna sladka voda.
Ak nedáš relevantný dôkaz, tak je to len tvrdenie tvojej chuti a nič iné...
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ešte malý dodatok k načatej téme
Václav Sovadina No už jsem to zde psal, je škoda, že o takto vážných věcech někdo napíše neúplná fakta. Kdo by nechtěl před pravdou zavírat oči ať už z pohodlnosti si něco dohledat, nebo ze strachu dozvědět se nepříjemné věci, lehce si vyhledá, že zabitých dětí pro výrobu HEK 293 bylo docela dost. Že se tyto aféry přetřásaly a řešili v USA národním bojkotem. Že i když Kraft se Senomyx rozvázal spolupráci, jiní ne. Že jisté výrobky dokonce obsahují tkáně potracených dětí např. krémy proti stárnutí! Nebo vakcíny. Když jsou to jen báchorky a fámy, proč se tímto tématem zabývala už v roce 2005 Papežská akademie pro život a Kongregace pro nauku a víry? Asi jsou všichni tak blbí a naletěli fámám, že?
Už před šesti lety jsem o tom psal článek zde:
https://hnutiprozivot.cz/down.../obe...ik-2013_04.pdf
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

kopretinka
Terezia13
rada by som tomu verila, ale od vtedy som nepila pepsi a neviem či to niekedy prekonám
Takže tie ostatné nápoje piješ a tie jedlá konzumuješ?
nie, nepijem a žiaľ, snažím sa vybrať výrobky bez nestlé, nenašla som - teda aj kávy a podobne a ešte - oni nemelú a nepridávajú mäso, ale chemicky získané látky z tých tvorčekov
Naposledy upravil Terezia13 : 29.07.19 at 20:08
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
ešte malý dodatok k načatej téme
https://hnutiprozivot.cz/down.../obe...ik-2013_04.pdf
404 Not Found
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

článok bol iste teda už stiahnutý
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ten mal ale šťastie
13532827_1017341538386031_5104649586266750437_n.jpg  
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchy, ale no tak...naozaj zbytočne strácaš čas, nebuď jak malý, reagovala som na vašich obľúbených konšpirátorov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
buchy, ale no tak...naozaj zbytočne strácaš čas, nebuď jak malý, reagovala som na vašich obľúbených konšpirátorov
Obľúbený alebo nie...vždy lepšie ako nejaký "Badatel" alebo šialený Dušek.

Čítni si blog hentého jedinca, to je už iná káva...hotový magorák.
https://sedevacentista.blog.pravda.s...ristiankeller/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať