Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
A potom že o ňom nepočuť.
https://www.hlavnespravy.sk/zijeme-v...-nazory/847254
ďalšie texty
https://www.karaoketexty.sk/texty-pi...j-durica-37550
Naposledy upravil marjankaj : 21.08.19 at 17:20
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Hmmmm.... 20-tisícové hodinky u "sociálne" zmýšľajúceho? Z platu manželky?
Chodil na nočné do WV montovať nárazníky na autá a ty mu závidíš. Aj ty si mohol chodiť
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

iba 20T? Vidim, ze su v zlave z povodnych 50! Beriem:-))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
A potom že o ňom nepočuť.
V bežnom rádiu (ako som už spomenul) ho rozhodne nepočuť.

Z diskusie k článku :
" Keď američan oslavuje Ameriku a US vlajku je patriot. Slovák nič iné nemôže len to isté. T.j. oslavovať ameriku a US vlajku. Ak vybočí z lajny, a oslavuje Slovensko a vlajku SR tak je to nácek, radikál, extrémista, xenofób a čo ja viem čo ešte. Choré......"
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
marjankaj
A potom že o ňom nepočuť.
V bežnom rádiu (ako som už spomenul) ho rozhodne nepočuť.

Z diskusie k článku :
" Keď američan oslavuje Ameriku a US vlajku je patriot. Slovák nič iné nemôže len to isté. T.j. oslavovať ameriku a US vlajku. Ak vybočí z lajny, a oslavuje Slovensko a vlajku SR tak je to nácek, radikál, extrémista, xenofób a čo ja viem čo ešte. Choré......"
Veď Trump má heslo: America first.
A my sa po ňom opičíme tiež: America first.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
.
Tohto "ospravedlňuje" snáď iba to, že je súkromník.
https://www.bratislavskenoviny.sk/na...RU7jRTbDdx_GX0
.
V poslednom čase sa stretávam s tým, že nemajú z bankovky vydať, aj keď ide iba o 10 eur. Už si nosím aj mince. Na tretinový tringelt nevidím dôvod.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

marjankaj

Veď Trump má heslo: America first.
A my sa po ňom opičíme tiež: America first.
Už sa to asi zmení.... Great Danko - Danko first.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Hmmmm.... 20-tisícové hodinky u "sociálne" zmýšľajúceho? Z platu manželky?
Chodil na nočné do WV montovať nárazníky na autá a ty mu závidíš. Aj ty si mohol chodiť
Tak mal dobrú hodinovú sadzbu..... ak to zarobil za tú jednu smenu - kua - to by som bral - 2500€/h.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Tohto "ospravedlňuje" snáď iba to, že je súkromník.
.
V poslednom čase sa stretávam s tým, že nemajú z bankovky vydať, aj keď ide iba o 10 eur. Už si nosím aj mince. Na tretinový tringelt nevidím dôvod.
Onoho času to bolo pitvané aj v telke.
Dobre, beriem, že pán bol po nejakej operácii, takže čím skôr chcel byť doma...no osobne sa čudujem, že dotyčný pán vôbec takúto sumu zaplatil...
...
Taxíkom síce nechodím, ale tiež si rozbijem love na drobné, ak čakám kuriéra so zásielkou. Hentí chlapci tiež občas "nemajú" vydať. Ale zvyčajne cifru zaokrúhlim smerom nahor, pár centov im nechám.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
marjankaj

Veď Trump má heslo: America first.
A my sa po ňom opičíme tiež: America first.
Už sa to asi zmení.... Great Danko - Danko first.....
Aký Danko? Kiska chce zostavovať vládu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ále TRT zostaví.... ak bude mať 5,000001% - tak s tými pár poslancami tam bude ako kulisa....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Onoho času to bolo pitvané aj v telke.
Dobre, beriem, že pán bol po nejakej operácii, takže čím skôr chcel byť doma...no osobne sa čudujem, že dotyčný pán vôbec takúto sumu zaplatil...
...
Taxíkom síce nechodím, ale tiež si rozbijem love na drobné, ak čakám kuriéra so zásielkou. Hentí chlapci tiež občas "nemajú" vydať. Ale zvyčajne cifru zaokrúhlim smerom nahor, pár centov im nechám.
Detto..... ono ani ten kuriér - nie je to med lízať....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
Ále TRT zostaví.... ak bude mať 5,000001% - tak s tými pár poslancami tam bude ako kulisa....
A myslíš že Danko je na tom oveľa lepšie? Som veľmi zvedavý, kto sa spojí s Kotlebom. Bez neho vládu asi nezostavia. Ale prisahajú všetci, že s ním nikdy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak kpt.JUDr. je na tom predsa len lepšie - má predsa ten svoj kolík - dokonca i na Google Earth vyskočí....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
Hmmmm.... 20-tisícové hodinky u "sociálne" zmýšľajúceho? Z platu manželky?
Či píšem tak nezrozumiteľne? Nadviazala som na predošlú debatu, viď dve dovolenky, luxus autá a potom chudáčik len tristo dôchodok, manželka má vyšší...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nie som ani teraz ani v minulosti Ficovolic, ALE:
- preco by nemohol mat clovek, ktory je 33r. v politike, z toho 20r. vo vrcholovej politike, z toho vyse 11 rokov 2. najvyssi ustavny cinitel hodinky za 50 000 eur?
Ked desiatky- stovky 20-25 rocnych ko***kov ma v novostavbach v BA pokupene nove byty po 250 - 300 000 eur od svojich tatkov, ktori robia pandurov v cudzich pobockach zahr. firiem po celom Slovensku???
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukuč....
Vieš predsa, že to otočíme kade-tade....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Detto..... ono ani ten kuriér - nie je to med lízať....
Keď myslíš...tak ťa nechám v tom.

Ale skús mi vysvetliť, prečo sa do kuriérskych služieb dostaneš len po známosti.
Len tak z pasie poniektorí nejazdia aj so svojou šunkou...aj to som už zažil - čakal označené firemné auto a prišla rozbitá felda alebo iný šrot.

Minule som kupoval cez inzerát IBC kontajner. Ako je možné, že mi ho predal maník - kuriér ? Dokonca som si bol pre nádrž priamo v logistickom centre.
Maník bol zhovorčivý...medzi rečou som sa dozvedel, že si na takýchto kšeftoch príde mesačne na pekné love...postavil dom z tohoto bočáku.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak to robi ofiko, tak od 1 km ma 0,183, od 1.6. 0,193 eura ako amortizaciu osobaku + priemernu spotrebu.
+ aspon ja vzdy zaokruhlujen nahor, aj par eur. Ak to robia vsetci, pri 100 km denne a 30-tich zasielkach to uz nieco za mesiac urobi.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
ešte slovenský Kryl, čo si ten dovoľuje.
Naposledy upravil marjankaj : 21.08.19 at 19:56
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať