Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
BXLmiami
Mária27
Ja súhlasím s Grétou.
V čom?
A mimochodom,okrem toho že súhlasíš si ochotná to celé aj zaplatiť?
S klimou určite treba niečo robiť.Ale toto hrrr stádovité konanie je nie celkom môj vkus.
Za všetko musíme platiť. A keď nie my tak naši potomkovia. Takže ten kto pácha zlo, je na tom najlepšie. Doplatia na to pozostalí. Po Hitlerovi, Stalinovi a ďalších samovražedných teroristoch.
A plasty v oceánoch, klčovanie lesov, emisie CO2 to nespôsobujú naše deti (ani tie ešte nenarodené), ale tie si to o pár rokov vyžerú. Tak sa nečuduj, ak sa niektoré z nich prejavia, je to hlavne ich budúcnosť. My si už budeme v kľude spokojne odpočívať na večnosti.
A pokiaľ ide o "stádovité" konanie, tak v tom sme majstri. Viď Matovič. Kuciak, dúhové pochody, Mee too a kopec ďalších protestov.
To si mnohí ľudia iba myslia, že odchodom sa všetko končí, nekončí, po čase tu budú opäť a žať svoje plody.
Protesty .., prekážajú niekomu okrem majiteľov áut v uliciach miest tie zhoreniská po nich? Bojiská ...
Ja som hovorila viac ako pred 20 r., že nad OSN by mala existovať vyššie postavená celosvetová ekologická inštitúcia.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
korela
BXLmiami
Mária27
Ja súhlasím s Grétou.
V čom?
A mimochodom,okrem toho že súhlasíš si ochotná to celé aj zaplatiť?
S klimou určite treba niečo robiť.Ale toto hrrr stádovité konanie je nie celkom môj vkus.
Ide o to, že sa bude upravovať aj strava, niečo sa už podpisovalo v Bruseli, ľud čakajú riasy, živočíšne prudukty pre vyvolených. Vraj Babiš bol podpisovať.
To ako podľa Trubanovho výroku, že voliť by mali na Slovensku iba ľudia, čo už niečo dokázali, či tak nejako ...
Ochranári zvierat sa už snažia, sú proti vykynožovaniu diviakov prenášačov AMO takže bravčové bude na obrázku, ale ako vzor nezdravej stravy. hovädzie tiež obmedziť kravy prdia metán, eliminovať vegetariánov tiež prdia metán a nech ich bude na zemi aspoň pár miliárd to bude plynov
:-)))
Neviem ako zareaguje doktorka, ale metán sa dá krásne zlikvidovať stravou, iba chorý črevný trakt ho produkuje vo zvýšenom množstve. Nie som odborník na výživu zvierat, ale tie kŕmne zmesi sú v poriadku? Kedy prišli zvieratá do styku so sójou a inými kostnými či akými múčkami, detto aj iné domáce zvieratá?
odvtedy ako sa zistili šialené kravy, už naši vynálezcovia brexitácki nekŕmia kravy mäsokostnou múčkou, sója je tu tak ako ktorékoľvek rastliny. neviem ako chceš krave upraviť stravu bud tú trávu alebo seno žerie alebo nie, môžu sa jej dávať špeciálne bylinky ale koľko by stálo mlieko ak by mala každá svoju opatrovateľku?
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Ochranári zvierat sa už snažia,
To je tiež jedna sekta natvrdlých.

https://svet.sme.sk/c/22283670/splas...a.html?ref=trz
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Ochranári zvierat sa už snažia,
To je tiež jedna sekta natvrdlých.

https://svet.sme.sk/c/22283670/splas...a.html?ref=trz
štyri labky sa mali vybrať tej krave naproti a poproskať ju pekne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Katy a R
bxl - ja súhlasím, že stačí použiť sedliacky rozum ... ale ideálne by bolo, keby každý začal od seba !
- a k tomu dievčaťu len poznámka - že ona je dospeláčka od detstva.☺ A mne je úplne jedno, kto za ňou stojí (či už rodičia, alebo ...??). Ak to pomôže tomu, aby sa už konečne začal ten sedliacky rozum používať!
Áno, takých detí bude pribúdať.
Ale ona je iba interpretka, bez prípravy a pokladov nevie rozprávať, pochádza z hereckej rodiny, prejavy má nacvičené.
Mne to nie je jedno, aj keď môže ísť alebo ide o dobrú myšlienku, pretože tu už ide o manipuláciu ľudí. Zakryté jednanie.
Vedci sa prikláňajú k prirodzeným cyklom na Zemi, dôkazmi cez vzorky pôdy a ľadu a pod.
Keď som pred tridsiatimi rokmi vystupoval pred tisickou ľudí tak som to koncipoval pred vystúpením, pretože som si bol vedomý že brpt a vypovedanú hlúposť si každý zapamätá. Prirodzený cyklus môže byť ale 7 mld radiátorov svoje teplo odovzdáva do okolia 24 hodín denne konštantne, nie cyklicky
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Mne to nie je jedno, aj keď môže ísť alebo ide o dobrú myšlienku, pretože tu už ide o manipuláciu ľudí. Zakryté jednanie.
Čistá ty ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

zrobo36
marjankaj
BXLmiami
Mária27
Ja súhlasím s Grétou.
V čom?
A mimochodom,okrem toho že súhlasíš si ochotná to celé aj zaplatiť?
S klimou určite treba niečo robiť.Ale toto hrrr stádovité konanie je nie celkom môj vkus.
A pokiaľ ide o "stádovité" konanie, tak v tom sme majstri. Viď Matovič. Kuciak, dúhové pochody, Mee too a kopec ďalších protestov.
Marianka ty tu oblbuješ = akúže " stádovitosť" robil Kuciak ?

Možno stádovitosť nezaložili gottwaldovci na zjazdoch ( a Mečiar na Pasienkoch) , možno bola aj pred tým.
hej, ale mečiar dal všetkým dlhopisy z druhej vlny (ktoré sa preplatili) a tí ostatní nás chceli ošmeknúť ponúkali mikrovlnky a akciové bubliny tak za kým malo ísť stádo
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

zrobo36
pavol54
zrobo36
marjankaj
BXLmiami
Mária27
Ja súhlasím s Grétou.
V čom?
A mimochodom,okrem toho že súhlasíš si ochotná to celé aj zaplatiť?
S klimou určite treba niečo robiť.Ale toto hrrr stádovité konanie je nie celkom môj vkus.
A pokiaľ ide o "stádovité" konanie, tak v tom sme majstri. Viď Matovič. Kuciak, dúhové pochody, Mee too a kopec ďalších protestov.
Marianka ty tu oblbuješ = akúže " stádovitosť" robil Kuciak ?

Možno stádovitosť nezaložili gottwaldovci na zjazdoch ( a Mečiar na Pasienkoch) , možno bola aj pred tým.
hej, ale mečiar dal všetkým dlhopisy z druhej vlny (ktoré sa preplatili) a tí ostatní nás chceli ošmeknúť ponúkali mikrovlnky a akciové bubliny tak za kým malo ísť stádo
Obdivuješ Mečiara, lebo
- dal ti dlhopis v nominále 10 000
- dal sa bežne realizovať za 2 000 až 12 000
-
- si si (akože sebe ) nevšimol , že "kapitálotvornej vrstve" dal 2 až 84 ( desaťmilionov! ! ! )
mal si napísať že slovenskej kapitálotvornej vrstve, 50% ceny elektriny si berú distribučky a tie rozhodne nie sú slovenská kapitálotvorná vrstva, takže to je v poriadku. Kde som napísal že obdivujem Mečiara. Kto dnes dokáže sledovať akciové trhy? Ten kto sa nemusí trápiť ako prežije a dobré investovanie je pre takého hrou. Dnes je v druhom pilieri väčšina(vzdelaná) ktorá dokáže investovať tak aby bol čo najväčší zisk, no rozumie tomu len pár jedincov,
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
zrobo36
marjankaj
A pokiaľ ide o "stádovité" konanie, tak v tom sme majstri. Viď Matovič. Kuciak, dúhové pochody, Mee too a kopec ďalších protestov.
Marianka ty tu oblbuješ = akúže " stádovitosť" robil Kuciak ?

Možno stádovitosť nezaložili gottwaldovci na zjazdoch ( a Mečiar na Pasienkoch) , možno bola aj pred tým.
Milan kde som písal, že Kuciak je stádo? To kvôli Kuciakovi boli protesty stáda na námestiach. Na námestiach sa politika nerobí, ale vo voľbách. A čo si ľudia zvolili, tak to majú a nejaké stádo s tým veľa neurobí. To by sme mohli voľby úplne zrušiť a ešte by sme aj ušetrili. Veď na tých námestiach tam boli zadarmo.
Naposledy upravil marjankaj : 16.12.19 at 16:18
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
pavol54
korela
BXLmiami
Mária27
Ja súhlasím s Grétou.
V čom?
A mimochodom,okrem toho že súhlasíš si ochotná to celé aj zaplatiť?
S klimou určite treba niečo robiť.Ale toto hrrr stádovité konanie je nie celkom môj vkus.
Ide o to, že sa bude upravovať aj strava, niečo sa už podpisovalo v Bruseli, ľud čakajú riasy, živočíšne prudukty pre vyvolených. Vraj Babiš bol podpisovať.
To ako podľa Trubanovho výroku, že voliť by mali na Slovensku iba ľudia, čo už niečo dokázali, či tak nejako ...
Ochranári zvierat sa už snažia, sú proti vykynožovaniu diviakov prenášačov AMO takže bravčové bude na obrázku, ale ako vzor nezdravej stravy. hovädzie tiež obmedziť kravy prdia metán, eliminovať vegetariánov tiež prdia metán a nech ich bude na zemi aspoň pár miliárd to bude plynov
:-)))
Neviem ako zareaguje doktorka, ale metán sa dá krásne zlikvidovať stravou, iba chorý črevný trakt ho produkuje vo zvýšenom množstve. Nie som odborník na výživu zvierat, ale tie kŕmne zmesi sú v poriadku? Kedy prišli zvieratá do styku so sójou a inými kostnými či akými múčkami, detto aj iné domáce zvieratá?
odvtedy ako sa zistili šialené kravy, už naši vynálezcovia brexitácki nekŕmia kravy mäsokostnou múčkou, sója je tu tak ako ktorékoľvek rastliny. neviem ako chceš krave upraviť stravu bud tú trávu alebo seno žerie alebo nie, môžu sa jej dávať špeciálne bylinky ale koľko by stálo mlieko ak by mala každá svoju opatrovateľku?
Aj keď sa niekedy človek chová ako dobytok, ale mala som na mysli ľudské telo. Správne zloženie stravy urobí zázrak. Niekde sa zvýši po opatreniach pri úprave stravy aj pokoj v rodine.
A vegetariáni? Hádam aj podľa toho, aký sú metabolický typ.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Antikoncepcia pre mužov na 13 rokov. Otcami sa stanú až na dôchodku.

https://www.topky.sk/cl/13/1840165/U...ak-bez-bolesti
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
zrobo36
marjankaj
A pokiaľ ide o "stádovité" konanie, tak v tom sme majstri. Viď Matovič. Kuciak, dúhové pochody, Mee too a kopec ďalších protestov.
Marianka ty tu oblbuješ = akúže " stádovitosť" robil Kuciak ?

Možno stádovitosť nezaložili gottwaldovci na zjazdoch ( a Mečiar na Pasienkoch) , možno bola aj pred tým.
Milan kde som písal, že Kuciak je stádo? To kvôli Kuciakovi boli protesty stáda na námestiach. Na námestiach sa politika nerobí, ale vo voľbách. A čo si ľudia zvolili, tak to majú a nejaké stádo s tým veľa neurobí. To by sme mohli voľby úplne zrušiť a ešte by sme aj ušetrili. Veď na tých námestiach tam boli zadarmo.
Jedni boli na námestiach zadarmo, iní to mali zaplatené aj za nich, neviem či to neboli tie isté zdroje ako v Čechách pre "milion chvilek"
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

... tam boli zadarmo. V konečnom dôsledku nič nebýva zadarmo.
Aby Slovensko časom nestratilo ešte viac ako doteraz. Horizont?
Obrysy sa pomaličky vynárajú.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
Antikoncepcia pre mužov na 13 rokov. Otcami sa stanú až na dôchodku.

https://www.topky.sk/cl/13/1840165/U...ak-bez-bolesti
V Indii by mali vymyslieť niečo aby nebolo čím znásilniť, lebo pri znásilnení spermie nezabíjajú a keď niektorú umr...ú k smrti desiati, tam sa ťažko spermie zahniedzia. Najlepšia antikoncepcia je kopanec do gúľ
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
marjankaj
zrobo36
marjankaj
A pokiaľ ide o "stádovité" konanie, tak v tom sme majstri. Viď Matovič. Kuciak, dúhové pochody, Mee too a kopec ďalších protestov.
Marianka ty tu oblbuješ = akúže " stádovitosť" robil Kuciak ?

Možno stádovitosť nezaložili gottwaldovci na zjazdoch ( a Mečiar na Pasienkoch) , možno bola aj pred tým.
Milan kde som písal, že Kuciak je stádo? To kvôli Kuciakovi boli protesty stáda na námestiach. Na námestiach sa politika nerobí, ale vo voľbách. A čo si ľudia zvolili, tak to majú a nejaké stádo s tým veľa neurobí. To by sme mohli voľby úplne zrušiť a ešte by sme aj ušetrili. Veď na tých námestiach tam boli zadarmo.
Jedni boli na námestiach zadarmo, iní to mali zaplatené aj za nich, neviem či to neboli tie isté zdroje ako v Čechách pre "milion chvilek"
Toto je moc debilne aj na teba....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
marjankaj
zrobo36
marjankaj
A pokiaľ ide o "stádovité" konanie, tak v tom sme majstri. Viď Matovič. Kuciak, dúhové pochody, Mee too a kopec ďalších protestov.
Marianka ty tu oblbuješ = akúže " stádovitosť" robil Kuciak ?

Možno stádovitosť nezaložili gottwaldovci na zjazdoch ( a Mečiar na Pasienkoch) , možno bola aj pred tým.
Milan kde som písal, že Kuciak je stádo? To kvôli Kuciakovi boli protesty stáda na námestiach. Na námestiach sa politika nerobí, ale vo voľbách. A čo si ľudia zvolili, tak to majú a nejaké stádo s tým veľa neurobí. To by sme mohli voľby úplne zrušiť a ešte by sme aj ušetrili. Veď na tých námestiach tam boli zadarmo.
Jedni boli na námestiach zadarmo, iní to mali zaplatené aj za nich, neviem či to neboli tie isté zdroje ako v Čechách pre "milion chvilek"
Toto je moc debilne aj na teba....
Inteligenta rob zo seba potom ako sa naučíš spisovne vyjadrovať
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
... tam boli zadarmo. V konečnom dôsledku nič nebýva zadarmo.
Aby Slovensko časom nestratilo ešte viac ako doteraz. Horizont?
Obrysy sa pomaličky vynárajú.
A koho tu zaujíma Slovensko? Každý myslí v prvom rade na seba. A ja už svoj obrys mám celkom jasný - na cintoríne. Mám ho aj v mobile. Už iba dátum treba dopísať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
korela
... tam boli zadarmo. V konečnom dôsledku nič nebýva zadarmo.
Aby Slovensko časom nestratilo ešte viac ako doteraz. Horizont?
Obrysy sa pomaličky vynárajú.
A koho tu zaujíma Slovensko? Každý myslí v prvom rade na seba. A ja už svoj obrys mám celkom jasný - na cintoríne. Mám ho aj v mobile. Už iba dátum treba dopísať.
To je rečnícka otázka?
Ja by som sa neodvážila až tak generalizovať.
Doteraz bolo obvyklé počuť politikov sa vyjadrovať o Slovensku, liberálom neprejde Slovensko cez pery (rovnako ako aj tu jednému prispievateľovi v téme), iba krajina, naša krajina, táto krajina, dúfam, že to obyvateľstvu neuniká, Harabín vraví o vlasti, našej vlasti.
.
Padá pomaly ale isto každý deň, ako kvapka vody na kameň.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"Kým sa teda nesiaha na slobodu, politiku beriete s rezervou?

Polovica z toho, čo sa napíše a povie, sú táraniny. Novinári sú často nevzdelaní, hlúpi alebo kúpení. Informácie, ktoré podávajú, sú teda nesprávne formulované, hoci možno aj v dobrej viere.

Zoberme si kauzu s Kočnerom. Keby som sa chcel zahrať na česko-slovenského novinára, ktorý dezinterpretuje fakty, poviem: Kočner študoval žurnalistiku, Rusko študoval žurnalistiku, Kuciak študoval žurnalistiku. Z toho vychádza, že novinári sa vraždia medzi sebou. A ešte by som to dal aj do titulku.

Radšej teda noviny nečítam, a ak ma niečo zaujíma, radšej si to zistím po linke svojich kontaktov. A získam viac informácií ako obyčajní čitatelia."

Jan Kraus: Nie je chybou slovenčiny, ak jej Čech nerozumie
https://kultura.sme.sk/c/22279271/ja...alisticke.html
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
marjankaj
zrobo36
marjankaj
A pokiaľ ide o "stádovité" konanie, tak v tom sme majstri. Viď Matovič. Kuciak, dúhové pochody, Mee too a kopec ďalších protestov.
Marianka ty tu oblbuješ = akúže " stádovitosť" robil Kuciak ?

Možno stádovitosť nezaložili gottwaldovci na zjazdoch ( a Mečiar na Pasienkoch) , možno bola aj pred tým.
Milan kde som písal, že Kuciak je stádo? To kvôli Kuciakovi boli protesty stáda na námestiach. Na námestiach sa politika nerobí, ale vo voľbách. A čo si ľudia zvolili, tak to majú a nejaké stádo s tým veľa neurobí. To by sme mohli voľby úplne zrušiť a ešte by sme aj ušetrili. Veď na tých námestiach tam boli zadarmo.
Jedni boli na námestiach zadarmo, iní to mali zaplatené aj za nich, neviem či to neboli tie isté zdroje ako v Čechách pre "milion chvilek"
Toto je moc debilne aj na teba....
Inteligenta rob zo seba potom ako sa naučíš spisovne vyjadrovať
Ked vycitas " vyjadrovanie", tak aspon spisovne. ....aspon vidim, ze na teba to este moc nebolo )
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať