Zavrieť

Porady

Ako počúvať internetové rádia bez PC ?

Nemám doma dobrý signál na niektoré i domáce rádiové stanice a kedže príjem cez internet je dobrý a už takmer všetky stanice vysielajú i online , tak asi netreba hladať miesto kde normálne rádio nechrčí . Lenže napr. v kuchyni nemám PC a zrovna tam by moja milovaná patrtnerka rada počúvala pri jej kuchrárskom umení. Sú v ponuke nejaké DAB prímáče , kde ale nie sú všstky stanice. Ako teda prímať internetové vyslielanie bez PC s dobým zvukom ? Dalo by sa napr. riešiť príjem cez mobil , alebo tablet a k tomu bluetooth reproduktor ? Dokáže mobil zároveň prijímať wifi a vysielat bluetooth ? Alebo že by bolo na trhu rádio s nejakým firefoxom či exprolerom na priamy príjem z https://www.... ?
3 komentárov     zbaliť
kopretinka nemáš v mobile rádio?
comodo mám
kopretinka veď tam je kopu staníc,zapneš,dáš si slúchadlá alebo prepneš na reproduktor,nič k tomu iné nepotrebuješ...........
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    comodo Ľudkovia , ja viem chytiť stanicu. Mne sa jedná o to , ako to počúvať , aby to nemalo škrekotavý mobilový hlas , ale ako ten zvuk dostať normálne počúvateľný , teda z väčšieho reproduktora. Zopakuje teda otázku: Dokáže mobil , alebo tablet prijímať wifi a zároveň vysielat bluetooth do externého repra ? Alebo že by bolo na trhu rádio s nejakým firefoxom či exprolerom na priamy príjem z https://www.... ?
    avalik máš priamo internetové rádiá, mobil dokáže naraz fungovať s wifi aj bluetooth (počúvam vybrané net rádiá aj v aute) ... ja mám dobrý zvuk na mobile či na počúvanie hudby alebo slova
    duves A ako znie téma? Pytaš sa ako počúvať intern.radio bez PC.
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    v mobile mám stiahnutú apku českého rozhlasu - je tam aj archív,
    ďalej mám apku Replaio Radio - tam navolené stanice podľa môjho výberu
    comodo ano , asi pôjdem touto cestou. Momentálne po večeroch gúglujem a vdelávam sa v obore :-)
    faro1 Ja mám v kuchyni internetové rádio Sencor. Nemá to chybu, žiadny šum, počúvaš stanice z celého sveta.

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    Ak som to správne pochopil,pýtaš sa či nejaká rádio appka dokáže vysielať a ty to môžeš počúvať cez repro. Odpoviem takto. Ak to dokážeš počúvať v bluetooth slúchadlách tak áno aj repro,len to treba mať spárované v mobile. Druhá varianta sú dokovacie stanice,tam záleží na danej značke,kde sa môže pripojiť repro aj jackom a pod.

    Ako počúvať internetové rádia bez PC ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.