Zavrieť

Porady

Turancar výlet na Olymp

Zdravím.

Ideme na dovolenku do Grécka (Olympic Beach) a chceme ísť na fakultatívny výlet na Olymp.
Máte s tým niekto skúsenosti? Ako to prebieha? Treba rátať s dlhším, výstupom, alebo je to riešené nejakou dopravou (napríklad terénnym autom)...

Dík.
misoft Hmmm... fakultatívny výlet na Olym... a chceš, aby ťa hore vyviezli tereňákom? Pozri si, ako Olymp (Google ti poskytne dosť záberov) vyzerá. Vidíš tam niekde ASFALTKU? Alebo aspoň CESTU? Omyl - pekne po svojich! Autobus ťa dovezie len tam, kam môže.

Nabudúce budeš chcieť, aby ťa na Gerlach tiež vyviezol tereňák?
idulgerov Naozaj nechcem, aby ma viezol na Olymp autobus. Pýtal som sa len, či niekto nemá skúsenosti s fakultatívnym výletom organizovaným touto cestovkou. Niekedy je dôležité aj čítanie s porozumením. :-).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    red john je offline (nepripojený) red john

    red john
    Skusenosti je na google plno
    https://www.google.com/search?q=v%C3...t=gws-wiz-serp

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (2)
    buchač, wilby
    Nevhodné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    0

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    info ti dajú v cestovke, väčšinou sú to autobusové zájazdy, vhodné pre všetky vekové kategórie

    nesca je offline (nepripojený) nesca

    to keby som vedela :-) nesca
    No ja som bola na taký výlet, ale už cca 20 rokov dozadu. Ak sa od vtedy nič nezmenilo, tak zabudni, že budeš na Olympe. Uvidíš ho z diaľky niekoľkých desiatok km. Vozia do nejakej dedinky na upätí hory. Nic moc výlet. To už radšej na Meteory...to je iný džez
    idulgerov Aj ja som dospel k podobnému názoru. V cestovke mi o tom nevedeli nič bližšie povedať, ale ťažko budú organizovať výlet pre bežných dovolenkárov kde treba šliapať cca 10 km a prevýšenie je min. 1600m. :-) BTW tie Meteory sú tiež v pláne ... Dík za info..
    avalik Meteory sa mi páčili, tiež viac ako 20 rokov späť

    Turancar výlet na Olymp

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.