Zavrieť

Porady

Recepty na detskú párty

Hej, ľudkovia, vedel by mi niekto poradiť nejaké jednoduché recepty na detskú párty? Jedna podmienka: kvôli alergii bez použitia kakaa a čokolády. Vopred dík.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    kinderka
    Hej, ľudkovia, vedel by mi niekto poradiť nejaké jednoduché recepty na detskú párty? Jedna podmienka: kvôli alergii bez použitia kakaa a čokolády. Vopred dík.
    Ja som raz na vnučkinej párty vsadila na zvieratká a všetko to čo je deťom blízke. Slané keksy sa zmenili na slniečka pomocou vajíčkovej pomazánky,mrkva bola ako pretekárske auto,sendvič som zbavila kôrky a mäkkú časť som dozdobovala na rôzne zvieratká pomocou zeleniny. Deti boli pozvané aj s mamičkami a tie len pozerali ako zmizlo mrkvové autíčko v tom brušku,kde mrkva ešte nebola.Sendvič nakrájaný v tvare kocky,bol kockou s hry Človeče....s jednou olivou ,dvoma......šiestimi. Deti na sladké vtedy aj zabudli ,no neskôr padla za obeť torta ružového leva ,ale tú som nepiekla ja./Namiesto čokolády bol vrch leva z marcipánu/.

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    Skúste, či by sa nehodilo - už som to do receptov prikladala, len dávnejšie.

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Aj u nás bude o necelé 2 týždne detská oslava, tak chcem spraviť chlebovú slanú tortu - nájdete ju medzi inými skvostami pod č. 100 na tejto stránke: http://milza.rajce.idnes.cz/Dorty/,
    sladkú tortu som zverila profesionálke (bude s motívom KRTKA - tiež z tej istej www. stránky), ďalej som premýšľala o syrovej roláde, muffinách s nejakou polevou a lentilkami (mám výborný recept na banánové muffiny, ak bude záujem, prihodím recept) a o ovocom ježkovi:
    na špajle napichať striedavo nejaké ovocie, obaliť v čokoláde (kvôli alergii treba vymyslieť iný vhodný materiál), potom obaliť v orechoch alebo strúhanom kokose, špajle napichať do jablka a jablko uložiť do nejakého nízkeho pohára ... bude to pripomínať ježka.
    Videla som tento nápad u kamarátky, malo to u detí veľký úspech.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Aňuška Pozri príspevok
    Skúste, či by sa nehodilo - už som to do receptov prikladala, len dávnejšie.
    Aňuška ,véééééééééééľmi pekné, určite urobím vnúčatkám. Vďaka

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Aňuška Pozri príspevok
    Skúste, či by sa nehodilo - už som to do receptov prikladala, len dávnejšie.
    FAKT SUPER !!! Tiež určite niečo z toho použijem, môžem sa spýtať, Aňuška, z akého zdroja tie skvosty sú? ... možno by sa tam našli aj ďalšie výborné nápady ...

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    petovsan Pozri príspevok
    FAKT SUPER !!! Tiež určite niečo z toho použijem, môžem sa spýtať, Aňuška, z akého zdroja tie skvosty sú? ... možno by sa tam našli aj ďalšie výborné nápady ...
    To bohužiaľ neviem, dostala som to emailom.

    Recepty na detskú párty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.