Zavrieť

Porady

Mzdy zamestnanca v učtovníctve POHODA

Dobrý deň...

Potrebujem poradit ako sa robia mzdy v učtovníctve POHODA.Som začiatočníčka a mam s tým problém - Ako sa vyplňuje hrubá a čistá mzda?Hľadám tu niekoho kto s tým vie robit a kto mi poradi...Poslite mi mail alebo správu...Ďakujem.
Usporiadat
janeb janeb

janeb je offline (nepripojený) janeb

Ok, aj ja by som brala nieco pohodlnejsie ale pri tom ako sa u nas riesia pracovne zmeny - tak taky soft este nevynasli. Cize my sa len striafame do fondu pracovneho casu a poctu priplatkov - zvysok je medzi nebom a zemou aj tak nasou vinou.
Ale ak budes potrebovat kludne sa ozvi
0 0
Vivi Vivi

Vivi je offline (nepripojený) Vivi

ahojte - robim mzdy za maj v pohode.Zamestnanec bol chory - PN od 25.5. do 31.5.2009. Pohoda mi taha nahradu 5 dni - je to OK?nema to byt 7 dni?
0 0
Ivana 1511 Ivana 1511

Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

Nerobím síce v programe POHODA,tak neviem poradiť ako to tam dostať, ale od 25.5. do 31.5. je na vyplácanie PN 7 dní, platí sa aj sobota a nedeľa.
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

robila som rzzp 2008 - v databáze r.2008. v aktuálnej 2009 je informácia o rzzp 2007. dá sa tam dostať nejakým spôsobom aj info o aktuálnom rzzp 2008? ďakujem
0 0
Aďka S Aďka S

Aďka S je offline (nepripojený) Aďka S

asimetrická personalistka, matka 2 detí ...viac
Ziarowka Pozri príspevok
že odpracoval 7 hodín a 20/60-in hodiny t. j. 1/3 a t. j. 0,33 hodiny. Len nerozumiem prečo nahodín miesto 7,33 hodín 7,33 dňa.
To nenahrávaš deň ale hodiny. Keď si vyberieš druh neprítomnosti, nabehne Ti h. alebo d. Zamestnanec pracoval 4 hod. a zvyšok nebol v práci. Ak mal 0,5 dňa dovolenku, vyberieš si dovolenku, program sa s Tebou baví o dňoch - dávaš, že odpracoval napr. 0,5. Ak bol 4 hod. u lekára, vyberieš si lekára, objaví sa Ti tam h. a preto nahráš, že odpracoval 4.
0 0
simonova815 simonova815

simonova815 je offline (nepripojený) simonova815

Prosim vas o radu. Zamestnanec ukoncil PP k 31.7.2009 a zostala mu este dovolenka, chcem mu ju preplatit. Kde sa to v Pohode nahadzuje? Dakujem!
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

simonova815 Pozri príspevok
Prosim vas o radu. Zamestnanec ukoncil PP k 31.7.2009 a zostala mu este dovolenka, chcem mu ju preplatit. Kde sa to v Pohode nahadzuje? Dakujem!
Do zdaniteľných náhrad priamo v mzde
0 0
simonova815 simonova815

simonova815 je offline (nepripojený) simonova815

bv_alexandra Pozri príspevok
Do zdaniteľných náhrad priamo v mzde
to si mam sama vypocitat a iba to tam dat? myslela som si ze je pohoda v tomto prespekulovanejsia... dik
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

simonova815 Pozri príspevok
to si mam sama vypocitat a iba to tam dat? myslela som si ze je pohoda v tomto prespekulovanejsia... dik
Žial nie je musíš si to prepočítať priemerom a vložiť sama. A v personalistike si nezabudni vynulovať dovolenku.
0 0
mizuma mizuma

mizuma je offline (nepripojený) mizuma

Zdravím Vás a prosím o pomoc, pretože len začínam od základov. nahodila som si v pohode personalistické údaje, ale asi som na niečo zabudla, lebo mi v mzde nevyrátalo odvody do ZP a SP.
Hľadám a neviem nájsť načo som zabudla. Keď máte chuť niekto vrátiť sa do prvej triedy, tak mi prosím odpíšte
0 0
simonova815 simonova815

simonova815 je offline (nepripojený) simonova815

Musis dat v personalistike, v zalozke dane a odvody
poistenie vsetko.
Ak ti zamestnanec podpisal vyhlasenie tak aj to, pripadne pridas danovy bonus. Vzdy sa musis postavit na novy riadosk a tam si to zvolit.

Ak budes mat dohodarov, tak tam das iba poistenie garancne - zamestnavatel, urazove ti vyrata sama pohoda.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

simonova815 Pozri príspevok
Musis dat v personalistike, v zalozke dane a odvody
poistenie vsetko.
Ak ti zamestnanec podpisal vyhlasenie tak aj to, pripadne pridas danovy bonus. Vzdy sa musis postavit na novy riadosk a tam si to zvolit.

Ak budes mat dohodarov, tak tam das iba poistenie garancne - zamestnavatel, urazove ti vyrata sama pohoda.
Ešte doplním že už vyratané mzdy treba vymazať, zadať do personality všetky údaje a potom nanovo vypočítať mzdy. Program ich neprepočíta automaticky len na základe zmenených údajov v personalistike. Treba ich vymazať a znovu nahodiť
0 0
mizuma mizuma

mizuma je offline (nepripojený) mizuma

Srdečná vďaka za pomoc, veľmi ste mi pomohli, ale prosím Vás neodchádzajte ďaleko, lebo vidím, že o chvíľu tu budem s prosbou o pomoc zase
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

mizuma Pozri príspevok
Srdečná vďaka za pomoc, veľmi ste mi pomohli, ale prosím Vás neodchádzajte ďaleko, lebo vidím, že o chvíľu tu budem s prosbou o pomoc zase
Neboj poniektorí by sme si mohli kľudne dať na PORADU - prechodný pobyt
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať