Zavrieť

Porady

Alfa - chyba tlače :(

Prosím Vás, ak máte nainštalovanú novú verziu Alfy - 13.04, pýtam sa Vás: Dobre Vám tlačí výstupy? Lebo mne to tu nejako hapruje. Napríklad som si dala vytlačiť faktúru, na obrazovke je ou kej, ale keď som si dala vytlačiť z tlačiarne, tak mi napríklad posunulo číslo faktúry, aj sumy, všetko doprava, mimo papier. Dokonca dodací list mi vytlačilo prázdny V ďalšej fa som mala miesto textu len také čiarky, bodky - morzeovku...
V starej verzii mi to nerobilo, tam to išlo eňo-ňuňo.

Či to aj Vám robí? Či je chyba v softe? Či len mne sa niečo poto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    Idem to vyskúšať, ja som ju ešte ani nenainštalovala. Pozerala som, že tam dáke veľké zmeny nie sú tak som to nechala tak.
    Ale mne pre istotu netlačí dobre v Olympe potvrdenia o zdaniteľnej mzde a ročné zúčtovania. Budem tam musieť asi zavolať.
    Vyskúšam a dám vedieť.

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Ak to vidíš na obrazovke dobre, ale tlačiareň to vytlačí nesprávne, treba si nainštalovať najnovšie ovládače na tlačiareň.

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    Aké máte tlačiarne? Ja mám HP psc 1350. Práve sťahujem ovládač, ak má niekto takú istú tlačiareň, ako ja, nech sa páči link na ovládač: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...&os=20&lang=en

    Keď ho nainštalujem, napíšem či mi to funguje.

    Alfa - chyba tlače :(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.