Zavrieť

Porady

Perličky účtovnej kancelárie

Vážení kolegovia,
na odľahčenie tohto ťažkého pracovného obdobia (u nás voláme "žatva"), dovoľujem si založiť túto tému, ktorá bude obsahovať perličky z našej každodennej práce, styku s klientami, úradmi a pod.

Na začiatok toto:

1. "Prosím vás, dali by ste mi aj ten príjemný pokladničný doklad?"
2. Klientka: "Storno 5,50 kam mám napísať?" (pozn. pri vypisovaní knihy ERP)
odpoveď: Do kolonky STORNO.
Klientka: " A napíšem tam 5,50 alebo sukňa?"
Naposledy upravil Monika Kováčová : 21.02.07 at 17:34
Usporiadat
BlackRoses BlackRoses

BlackRoses je offline (nepripojený) BlackRoses

Som aký som....
Je to vodič taxíka, jeho bločky sú prevažne PHM takže slnečné okuliare a podprsenku určite nie ))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Michal Orčík
Je to vodič taxíka, jeho bločky sú prevažne PHM takže slnečné okuliare a podprsenku určite nie ))
aj lekárničku so sebou nosí a nie je doktor, tak prečo by nemohol nosiť pre prípad prvej pomoci podprsenku a nohavičky čo ak uteká nejaká od svojho klienta naostro? A inak ten taxikár si slnečné okuliare do nákladov dať môže a ty ich v aute nepoužívaš?
Naposledy upravil pavol54 : 22.03.14 at 15:33
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... ešte včera ma pobavil jeden môj klient ... zaslala som mu daňové priznanie vo formáte *.pdf pre jeho internú potrebu ( hovorím tomu " keby niečo") ... a doniesol mi toto daňové priznanie vytlačené vo formáte A5 a aj pekne krásne podpísané ...
1 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Tak to ja robím externé účto do PL :-). Náš dodávateľ nám pošle tovar a faktúru vo worde, že nech si to upravím, podľa kusov, čo skutočne poslal a či má správne súčty, dátumy a tak. Tak chlapi vyložia kamion a zrátajú, ja opravím faktúru, pošlem ju mailom dodávateľovi a za pol roka ju dostanem podpísanú s pečiatkou. Robia mi trochu problém poľské číslovky, ale inak nám to funguje.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať