Zavrieť

Porady

Duch Porady

Premýšľala som nad tým, čo robí Poradu "návikovou". Ja som sa ňou stala krátko po zaregistrovaní a ako sledujem príspevky ostatných, je nás viac. Robí to duch Porady.
1. Je to Richard, jeho rýchla reakcia na naše príspevky a neustála snaha Poradu vylepšovať .
2. Sú to diskutujúci. Buď chvála všetkým, ktorí sa neváhajú podeliť o svoje skúsenosti z praxe a naštudovanú odbornú problematiku
3. Je to "jazyk" Porady. Napriet tomu, že laik by povedal, že účtovníctvo a všetko okolo neho je suchárina, pretože čo už s číslami, nie je to pravda. Aj keď sa osobne nepoznáme, komunikujeme ako starí dobrí známi.
A čo na záver? Prianie, aby tento duch sprevádzal Poradu stále. Veď čo budem otvárať ako prvé, keď sa napojím na internet?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Najlepsi prispevok v tejto teme...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, kuk do "Najobľúbenejšieho speváka,- čky". Máš tam niečo špeciálne pre Teba, keď už máš dnes pekný deň. Aj keď sa Ti páčiť nemusí, je to darček. Od srdca
Peti,dík za darček, potešil ma-, keď pojdem cez Nr tak dáme kávu niekedy...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
nezdá sa Vám, že tu robíte mrnník Toto je seriozna téma
Ale my tu žiadny mrník predsa nerobíme- toto je duch Porady, medziľudské vzťahy, láska, nenávisť atď- to je pravý duch Porady a treba o tom debatovať...Ja nevím Karle, ja som vždy na vine...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale my tu žiadny mrník predsa nerobíme- toto je duch Porady, medziľudské vzťahy, láska, nenávisť atď- to je pravý duch Porady a treba o tom debatovať...Ja nevím Karle, ja som vždy na vine...
Na víne????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
Na víne????
Ale iba na červenom...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Na kabernete j..ja dobrá víla
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Peti,dík za darček, potešil ma-, keď pojdem cez Nr tak dáme kávu niekedy...
Si Ty ale Stanko beťár. Čo ten sarcastic robí pri káve? Ja náhodou pijem aj kávu.

Doplnenie:
Zaujímalo by ma, či tú lásku, nenávisť, atď. si myslel medzi nickmi alebo ľudmi.
Naposledy upravil Petra Nová : 10.07.09 at 20:58
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
tetrisss Pozri príspevok
Najlepsi prispevok v tejto teme...
Vďaka tetrisss.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Si Ty ale Stanko beťár. Čo ten sarcastic robí pri káve? Ja náhodou pijem aj kávu.

Doplnenie:
Zaujímalo by ma, či tú lásku, nenávisť, atď. si myslel medzi nickmi alebo ľudmi.
No Peti vieš,tak celkovo...aj...aj...,hmhm
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tetrisss Pozri príspevok
Najlepsi prispevok v tejto teme...
Ale však my vieme, že Majka-Melnick je megahviezda Porady...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tutiola Pozri príspevok
Rešpektujem moderatora týchto tém a keďže napísal, aby sme neprikladali ďalšie príspevky, tak som to ďalej ani nečítala. Zarazila má však iná a podľa mňa veľmi podstatná vec. Zaregistrovala som sa a snažím sa dodržiavať Etiketu porady a aj tak nechápem ako je možné, že niekto si dovolí rozhodovať o tom, čo je v mojej schránke Súkromných správ, ako si niekto dovolí vymazať správu z tejto schránky. Potom zrušme SS a vytvorme novú tému správ,kde si budeme písať verejne, keď to môže čítať každý. Prečo si niekto myslí že to čo sa nepáči jednému, nemôže sa páčiť nikomu, alebo že nerozoznám dobro od zla.
tento príspevok kopírujem len preto, aby som mohla nadviazať na podľa mňa dôležitú debatu, lebo v pôvodnej téme sa už nedá písať.
Pôvodná téma bola o Kamilovi a bolo by žiadúce, aby Richard konečne s ním uzavrel aspoň dohodu o neútočení, či dočasné prímerie, či ako to nazývajú politici. To je však Richardova vec a mňa do toho nič.
A teraz k spoľahlivosti Porady.
Kamil si tu svojho času robil srandu s lampičkami, tuším aby dokázal, že aj ako vylúčený sa na Poradu dostane.
Tvrdíte, že moderátor nemá prístup k ss. A čo lampičky? Ako tu môže niekto opakovane napísať, že vie, kto sa s nimi "hrajká"? Veľmi ma zaujíma odpoveď.
/A samozrejme, že to nepísal Kamil/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
tento príspevok kopírujem len preto, aby som mohla nadviazať na podľa mňa dôležitú debatu, lebo v pôvodnej téme sa už nedá písať.
Pôvodná téma bola o Kamilovi a bolo by žiadúce, aby Richard konečne s ním uzavrel aspoň dohodu o neútočení, či dočasné prímerie, či ako to nazývajú politici. To je však Richardova vec a mňa do toho nič.
A teraz k spoľahlivosti Porady.
Kamil si tu svojho času robil srandu s lampičkami, tuším aby dokázal, že aj ako vylúčený sa na Poradu dostane.
Tvrdíte, že moderátor nemá prístup k ss. A čo lampičky? Ako tu môže niekto opakovane napísať, že vie, kto sa s nimi "hrajká"? Veľmi ma zaujíma odpoveď.
/A samozrejme, že to nepísal Kamil/
Ja poviem svoj názor, čo si myslím- ja si myslím, že Richard vie kto je Kamil-a myslím si, že sa nerozišli v dobrom ( neviem či obchodne alebo súkromne) a Kamil sa teraz mstí-inak si neviem predstaviť,že prečo by niekto len tak zo srandy robil zle Richardovi-Richard vie kto je Kamil...
Inak, Kamil rozhodne nieje hlúpy, niečo má v hlave a ovláda It na vysokej úrovni- ja tiež si myslím,že Richard by mal Kamila zavolať na debatu a tam si to vysvetliť...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja poviem svoj názor, čo si myslím- ja si myslím, že Richard vie kto je Kamil-a myslím si, že sa nerozišli v dobrom ( neviem či obchodne alebo súkromne) a Kamil sa teraz mstí-inak si neviem predstaviť,že prečo by niekto len tak zo srandy robil zle Richardovi-Richard vie kto je Kamil...
Inak, Kamil rozhodne nieje hlúpy, niečo má v hlave a ovláda It na vysokej úrovni- ja tiež si myslím,že Richard by mal Kamila zavola´t na debatu a tam si to vysvetliť...
No, teraz si myslím, že nevieš, o čom hovoríš. V tedy je lepšie nepovedať nič. Aspoň sa potom nedá nič pokaziť. Stanko, predpokladám, že si šéfom, aspoň sám sebe. Ako by Ti padlo, keby Ti niekto tisol niečo, čo nechceš a rozvracal Tvoj biznis? A to admin by si mal každého zavolať na pohovor, kto nie je spokojný s Poradou. A čímže je kamil výnimočný? Svojou nekonečnou chuťou poúčať a urážať všetkých, čo mu nemastia brucho? Svojimi farebnými príspevkami, ktoré sa podobajú ako vajce vajcu, takže každý jeho nick je na prvý pohľad jasný. To preto si zaslúži výnimku? Že sa nezastaví ani pred tým, aby sa nabúral do cudzích SS a mailov, a snoril po veciach, do ktorých ho nič?
Naposledy upravil Petra Nová : 10.07.09 at 21:37
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
No, teraz si myslím, že nevieš, o čom hovoríš. V tedy je lepšie nepovedať nič. Aspoň sa potom nedá nič pokaziť. Stanko, predpokladám, že si šéfom, aspoň sám sebe. Ako by Ti padlo, keby Ti niekto tisol niečo, čo nechceš a rozvracal Tvoj biznis? A to admin by si mal každého zavolať na pohovor, kto nie je spokojný s Poradou. A čímže je kamil výnimočný? Svojou nekonečnou chuťou poúčať a urážať všetkých, čo mu nemastia brucho? Svojimi farebnými príspevkami, ktoré sa podobajú ako vajce vajcu, takže každý jeho nick je na prvý pohľad jasný. To preto si zaslúži výnimku? Že sa nezastaví ani pred tým, aby sa nabúral do cudzích SS a mailov, a snoril po veciach, do ktorých ho nič?
Peti, kde som napísal,že Kamil je výnimočný???
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Peti, kde som napísal,že Kamil je výnimočný???
Tá výnimočnosť vyplýva z Tvojho doporučenia, aby si s ním admin podebatoval.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Tá výnimočnosť vyplýva z Tvojho doporučenia, aby si s ním podebatovať.
Ja si ho nezastávam, ale vieš aká je iná možnosť ho zastaviť? Ak áno, tak moj prípevok je bezpredmetný, ak nie, tak čo-ako sa ho zbaviť???
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja si ho nezastávam, ale vieš aká je iná možnosť ho zastaviť? Ak áno, tak moj prípevok je bezpredmetný, ak nie, tak čo-ako sa ho zbaviť???
Stanko, nie je mojou vecou riešiť kamila a myslím, že nikoho z nás, aj keď mne osobne dosť otrávil život na Porade, aj mimo nej. A končím s kamilom v tejto téme. Lepšie sa mi páčil ten mrník.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Petra Nová Pozri príspevok
No, teraz si myslím, že nevieš, o čom hovoríš. V tedy je lepšie nepovedať nič. Aspoň sa potom nedá nič pokaziť. Stanko, predpokladám, že si šéfom, aspoň sám sebe. Ako by Ti padlo, keby Ti niekto tisol niečo, čo nechceš a rozvracal Tvoj biznis? A to admin by si mal každého zavolať na pohovor, kto nie je spokojný s Poradou. A čímže je kamil výnimočný? Svojou nekonečnou chuťou poúčať a urážať všetkých, čo mu nemastia brucho? Svojimi farebnými príspevkami, ktoré sa podobajú ako vajce vajcu, takže každý jeho nick je na prvý pohľad jasný. To preto si zaslúži výnimku? Že sa nezastaví ani pred tým, aby sa nabúral do cudzích SS a mailov, a snoril po veciach, do ktorých ho nič?
Je pravda že od uplnych začiatkov neviem ako začal problém - KaMil.
Myslím si však že by skutočne mal Richard s tým niečo urobť.Neverím tomu, že nie je proti tomu riešenie.Veď tento človek v podstate znechucuje nás členov, a tiež určte aj niektorých moderátorov.
Čo je však horšie a považujem to za nehorázne a priam pre mna neprístupne, že sa niekto môže nabúrať do mojich ss. Tak to už je podľa mňa silná káva a myslím si že by sa to malo riešiť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, nie je mojou vecou riešiť kamila a myslím, že nikoho z nás, aj keď mne osobne dosť otrávil život na Porade, aj mimo nej. A končím s kamilom v tejto téme. Lepšie sa mi páčil ten mrník.
OK Peti, nechajme to tak...Ale aj tak som presvedčený o tom, že Richard vie kto je Kamil-ale OK-už som ticho...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
OK Peti, nechajme to tak...Ale aj tak som presvedčený o tom, že Richard vie kto je Kamil-ale OK-už som ticho...
Kamil sa svojou identitou nikdy netajil. On na Poradu vycapil svoje meno a priezvisko, svoju adresu, mail,aj mobilne číslo. Dokonca aj svoje fotky a fotky rodiny. On to považuje za znak svojej čestnosti. Ja za druh exhibicionizmu. A teraz už ozaj končím.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať