Zavrieť

Porady

Duch Porady

Premýšľala som nad tým, čo robí Poradu "návikovou". Ja som sa ňou stala krátko po zaregistrovaní a ako sledujem príspevky ostatných, je nás viac. Robí to duch Porady.
1. Je to Richard, jeho rýchla reakcia na naše príspevky a neustála snaha Poradu vylepšovať .
2. Sú to diskutujúci. Buď chvála všetkým, ktorí sa neváhajú podeliť o svoje skúsenosti z praxe a naštudovanú odbornú problematiku
3. Je to "jazyk" Porady. Napriet tomu, že laik by povedal, že účtovníctvo a všetko okolo neho je suchárina, pretože čo už s číslami, nie je to pravda. Aj keď sa osobne nepoznáme, komunikujeme ako starí dobrí známi.
A čo na záver? Prianie, aby tento duch sprevádzal Poradu stále. Veď čo budem otvárať ako prvé, keď sa napojím na internet?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Citát:
Pôvodca textu príspevku: veronikasad Pozri príspevok
Kto potom tie dnešné SS zmazal ? Ja som ju tiež na PORADe nenašla a v notifikáciach ano.
Nikto osobne ich nezmazal, systém to urobí automaticky, pokiaľ niektorý užívateľ dostane "banned", teda ak sa vylúči. Všetky príspevky, súkromné správy takéhoto vylúčeného užívateľa sa odstránia, dokonca tuším, že kvôli nemu to Richard tak nastavil. A vylúčiť ho môže tuším aj moderátor, ja som to ešte neskúšal.

Nemusíš mať strach, jediný človek, ktorý môže vidieť súkromné správy je Richard (je to logické, keďže je tvorca programu), ani moderátori na to nemajú oprávnenie.

__________________
Chobot




Určite? Ako mohol "systém" zabudnúť na V.I.P.člena Milana Karasa?

Náhodou som objavila jeho príspevok http://www.porada.sk/822141-post98.html

Prečo u horúcej témy Re: A to je čo?! - divoká "chrípka"? chýba funkcia citovať. ?


Citát:
Pôvodca textu príspevku: lenkak Pozri príspevok
moderátor nemá prístup do ss.
A škoda, že sa kurčitým veciam nechce Richard vyjadriť, ale Porada sa stáva pre mnohých nie práve spoľahlivou stránkou.
V čom nie je spoľahlivá?

A myslíš si, že Richard má skutočne toľko času, aby odpovedal na každý dotaz, ktorý sa objaví niekde v téme? Pochybujem, že má čas prezerať všetky témy, či ho niekto niekde náhodou neosloví alebo sa niekto niečo nepýta.
Ak sa dotaz týka funkčnosti stránky, mal by si nájsť čas...

Mne napr. vždy reaguje, pokiaľ mu napíšem súkromnú správu. AK niekto niečo dôležité chce, nech mu napíše SS. Ale pokiaľ bude dostávať 100 SS denne, pochybujem, že každému odpovie,. nie preto, že by nechcel, ale že to nie je v jeho silách.

Ak chceš o tom diskutovať, napíš mi SS, nech nerozvíjame túto tému. Alebo založ novú tému v sekcii Ohlasy.
__________________

Chobot



V minulosti som upozorňovala na chyby a prosila o odpovede :

neprihlásený - "okoloidúci" člen má väčšie výhody (vidí, ktorú tému číta akýkoľvek prihlásený člen, zatiaľ, čo prihlásený Senior Member nemá túto možnosť), ako zaregistrovaný člen Porady, ktorý nie je VIP...pomôcť mi chceli poraďáčky, ale nepochopili moju otázku...

Katija našla spôsob, opraviť link....
http://www.porada.sk/1092428-post65.html

http://www.porada.sk/1069550-post14.html

http://www.porada.sk/1093229-post20.html


Upozornila som Richarda na chybu v ss...
Jednotlivých príjemcov (užívateľské mená) oddeľte bodkočiarkov ';'


Mrzí ma skutočnosť, nikto nemá záujem o nápravu chýb...a pri čítaní dnešných príspevkoch v téme http://www.porada.sk/t115593-a-to-je...a-chripka.html som mala pocit, že pravda nesmie výjsť na povrch a na zmazané ss musí každý člen zabudnúť Duch Porady dnes ukázal svoju moc
Naposledy upravil alla66 : 10.07.09 at 17:11
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Chcela by som vedieť, prečo si nemôžem pozrieť profil nového člena. Keď naň ťuknem, tak dostanem odpoveď, že nemám právo prístupu. Na niektorých členoch mi to robí tiež, na niektorých nie. V čom je problém? Prečo si nemôžem pozrieť profil hociktorého člena porady?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
alla66 Pozri príspevok
Citát:



Mrzí ma skutočnosť, nikto nemá záujem o nápravu chýb...a pri čítaní dnešných príspevkoch v téme http://www.porada.sk/t115593-a-to-je...a-chripka.html som mala pocit, že pravda nesmie výjsť na povrch a na zmazané ss musí každý člen zabudnúť Duch Porady dnes ukázal svoju moc
alla66 - je veľmi ťažké z Tvojho príspevku poznať čo je citácia a čo sú Tvoje slová.
PS: prepáč, nechcem rýpať, iba mám taký pocit.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok


Veď to je ten problém ! Ako by sme potom vedeli, čo píšu tí, ktorých veľmi nemilujeme?
Niekedy sa dá niečo dobré do života naučiť aj od nepriateľa...
Keď je niekto moj nepriateľ, to ešte nemusí znamenať, že je zlý človek a naopak nie všetci naši priatelia musia byť zákonite dobrými ľuďmi- všetko je relatívne...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Niekedy sa dá niečo dobré do života naučiť aj od nepriateľa...
Keď je niekto moj nepriateľ, to ešte nemusí znamenať, že je zlý človek a naopak nie všetci naši priatelia musia byť zákonite dobrými ľuďmi- všetko je relatívne...
To čo som vypustil za perlu ducha? Ale je to pravda...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Niekedy sa dá niečo dobré do života naučiť aj od nepriateľa...
Keď je niekto moj nepriateľ, to ešte nemusí znamenať, že je zlý človek a naopak nie všetci naši priatelia musia byť zákonite dobrými ľuďmi- všetko je relatívne...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
To čo som vypustil za perlu ducha? Ale je to pravda...
Stanko, pri tej mojej citácii si si trochu poplietol slová. Nepísala som o nepriateľoch, ale o tých, čo nemilujeme.
Nemusím milovať každého, a ten, koho nemilujem, nemusí mi byť nepriateľom.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, pri tej mojej citácii si si trochu poplietol slová. Nepísala som o nepriateľoch, ale o tých, čo nemilujeme.
Nemusím milovať každého, a ten, koho nemilujem, nemusí mi byť nepriateľom.
Samozrejme Peti, máš pravdu a ja si dokonca myslím, že sa dá aj tzv. duopack
zažiť v živote a to že určitú osobu nenávidíme a milujeme zároveň...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Samozrejme Peti, máš pravdu a ja si dokonca myslím, že sa dá aj tzv. duopack
zažiť v živote a to že určitú osobu nenávidíme a milujeme zároveň...
Počúvaj, Stanko, stále lepšie. Od nie veľmi milovaných si prešiel k nepriateľom, od nepriateľov k láske a nenávisti, no už len čakám, kde to skončí.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Stanislav 1975 Pozri príspevok
... a naopak nie všetci naši priatelia musia byť zákonite dobrými ľuďmi- ...

To nemusia, ja však zlých za priateľov nemusím
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Paula Pozri príspevok
To nemusia, ja však zlých za priateľov nemusím
No dobre Pauli,ale kto je to zly clovek?to sa neda posudit,napisem ti priklad-je chlapik , mozem sa nanho vo vsetkom spolahnut,aj vsetci ostani sa nanho mozu spolahnut,ale zaroven vo velkom podvadza svoju manzelku a teraz akoze ako?Je to dobry clovek,alebo zly?Toto vsetko je relativne...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Petra Nová Pozri príspevok
Počúvaj, Stanko, stále lepšie. Od nie veľmi milovaných si prešiel k nepriateľom, od nepriateľov k láske a nenávisti, no už len čakám, kde to skončí.
Bestsellerom od Stanislava 1975 Takto nejak začínajú perliť slávni.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No dobre Pauli,ale kto je to zly clovek?to sa neda posudit,napisem ti priklad-je chlapik , mozem sa nanho vo vsetkom spolahnut,aj vsetci ostani sa nanho mozu spolahnut,ale zaroven vo velkom podvadza svoju manzelku a teraz akoze ako?Je to dobry clovek,alebo zly?Toto vsetko je relativne...
STANO !!!! dúfam, že nepíšeš o sebe, lebo dorazím robiť poriadky.
PS : ja viem, že nie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Toto vsetko je relativne...
Teória relativity po slovensky :

Ja kopnem XY do riti .

On má nohu v riti , ja mám tiež nohu v riti !

Ale ja som na tom relatívne lepšie .....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Melnick Pozri príspevok
STANO !!!! dúfam, že nepíšeš o sebe, lebo dorazím robiť poriadky.
PS : ja viem, že nie.
Ja?? Ja som nevinnost sama o sebe...ja som najslusnejsi,najrozumnejsi a najskromnejsi clovek v tomto state...P.S.-tu schizofreniu v mojom prispevku si nevsimaj...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Počúvaj, Stanko, stále lepšie. Od nie veľmi milovaných si prešiel k nepriateľom, od nepriateľov k láske a nenávisti, no už len čakám, kde to skončí.
Peti,skonci to ako vzdy a vsade-telo na telo...Sorry,ale dnes mam nejaku moc dobru naladu,vysli mi nejake obchody a tak som rozjareny moc...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Peti,skonci to ako vzdy a vsade-telo na telo...Sorry,ale dnes mam nejaku moc dobru naladu,vysli mi nejake obchody a tak som rozjareny moc...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanko, kuk do "Najobľúbenejšieho speváka,- čky". Máš tam niečo špeciálne pre Teba, keď už máš dnes pekný deň. Aj keď sa Ti páčiť nemusí, je to darček. Od srdca
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

nezdá sa Vám, že tu robíte mrnník Toto je seriozna téma
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

wagner Pozri príspevok
nezdá sa Vám, že tu robíte mrnník Toto je seriozna téma
Duch Porady zaúradoval
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
KEĎ MRNÍK, TAK PORIADNY.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať