Zavrieť

Porady

Výkaz preddavkov na ZP

Na stránke Všeobecnej zdrav. poiťovne (http://www.vszp.sk/main/platitelia/plat_fr0.asp v časti Tlačivá) je zverejnené tlačivo Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie a Príloha k výkazu ...
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Má niekto možnosť pripojiť sem tlačivo na mesačný výkaz poistného, ktorý platil v spoločnej zdravotnej poisťovni od 1.1.2005 myslím, že do 6. mesiaca...nedarí sa mi nikde nájsť. Ďakujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
našla som:
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

lenkak
našla som:
Lenka ďakujem, ale tieto práve platili až po tomto období...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Prikladám výkazy ktoré ja mám
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
evina
Má niekto možnosť pripojiť sem tlačivo na mesačný výkaz poistného, ktorý platil v spoločnej zdravotnej poisťovni od 1.1.2005 myslím, že do 6. mesiaca...nedarí sa mi nikde nájsť. Ďakujem
prikladám:
0 0
zuzanask zuzanask

zuzanask je offline (nepripojený) zuzanask

Este by som vas chcela poprosit. V tom vykaze preddavkov na ZP. Aky je rozdiel medzi kolonkou: Celkovy prijem, ktory je predmetom vypoctu VZ a kolonkou Vymeriavaci zaklad podla § 13?
Dava sa tam hruba mzda?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Hrubá mzda sa dáva do príjmu. Do VZ sa dáva v podstate tá istá suma ak je medzi minimálnym a maximálnym VZ určeným poisťovňou-zákonom. Ak je napr. HM len 7000, do VZ sa dáva minimálny, teda 7600.
0 0
zuzanask zuzanask

zuzanask je offline (nepripojený) zuzanask

dakujem idem na to
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať