Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A aspon hra pekne?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pise ze mláááti
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

niééééé, ona mlááááti
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

v činžiaku, klavír, 22.30 hod., sobota - nechodí na poradu že by sme sa na ňu vrhli ?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
U nás by rýchlo dohrala.....
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Potešilo ma, že naša nová "kultúrna ustanovizeň" RaTV Slovenska pokračuje v príprave sobotných operných večerov. Práve jeden z nich skončil. Nepamätám sa síce, kedy bol vysielaný nejaký priamy prenos z operného predstavenia, ale bola som spokojná aj s nahrávkou Verdiho Otella z roku 1970. Mám tú operu rada, takže som bola spokojná, veľmi.
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lujza.j Pozri príspevok
...to je aké skvelé moja suseda podomnou teraz mlááááti do klavíru
Moj "milovany" sused mi hned vedla mura uz tyzden trieka cele dni so zelezom a reze ho karbobruskou... Nemam sa ani kde schovat,lebo duni cely dom, hukot po celej ulici...

Ale na druhej strane, som tento tyzden taka fajn vyprechadzkovana so psikom a vyvozena na bycikli ako uz dlho nie
...este ze zajtra idem prec, lebo som zrela na infarkt
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja mám dnes krásny deň, oskár pleští do okien (čo reda nemusím, ale čo už s ním)..a tak vám posielam niečo na rozveselenie...

http://www.mozartgroup.org/video.htm
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Velmi pekne, potesila si ma.
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

arizona Pozri príspevok
Tema je opat otvorena,po suhlase Pohar

Este vysvetlenie: asi si mal na mysli moj prispevok, ktory pribudol po uzavreti.
Zacala som pisat svoj prispevok,ale prisla mi navsteva, takze som ho dokoncila asi po dvoch hodinach a odoslala.Medzitym sa tema uzavrela ( o com som nevedela),ale moj prispevok zobralo asi preto, ze moderator moze prispiet aj do uzavretej temy.
Takze to bolo sposobene skor "technikou a jej nastavenim", nerobila som to umyselne.
ďakujemza doplnenie a vysvetlenie...že téma sa otvorila po tom, ako si mi napísala SS - v ktorej si ma poprosila o otvorenie témy...
peknú nedeľu...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.... u nás tiež svietííí , ale aj včera tak začalo a drobným dažďom skončilo.... ale potešila som sa vistérii, ktorá napriek dosť tvrdému zrezaniu- lebo sme vymenili jej oporu a nezaobišlo sa to bez tvrdého rezu - nahodila kvetné puky- ani som neverila vlastným očiam- mnohí mi hovorili, že potom dlho nekvitne a ona ma takto prekvapila- dnes ju asi pouvezujem k jej novej pevnej opore...
...a hrozne ma potešili moje čemerice aké nádherné rastliny sa z nich stali- samé kvety ... no super.... z toho sa veľmi teším- pepsi začínam .....
...ale som aj smutná, že dnes máme pretek a ja som nemohla ísť .... a tak rada by som išla a takú krásnu pištoľ mi muž kúpil a toľko stála a teraz na mňa len "kuká" - myslím pištol -nie muž ten ma podporuje v liečbe a ..... už by som veru veľmi rada na pretek vybehla....
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bionda Pozri príspevok
.... u nás tiež svietííí , ale aj včera tak začalo a drobným dažďom skončilo.... ale potešila som sa vistérii, ktorá napriek dosť tvrdému zrezaniu- lebo sme vymenili jej oporu a nezaobišlo sa to bez tvrdého rezu - nahodila kvetné puky- ani som neverila vlastným očiam- mnohí mi hovorili, že potom dlho nekvitne a ona ma takto prekvapila- dnes ju asi pouvezujem k jej novej pevnej opore...
...a hrozne ma potešili moje čemerice aké nádherné rastliny sa z nich stali- samé kvety ... no super.... z toho sa veľmi teším- pepsi začínam .....
...ale som aj smutná, že dnes máme pretek a ja som nemohla ísť .... a tak rada by som išla a takú krásnu pištoľ mi muž kúpil a toľko stála a teraz na mňa len "kuká" - myslím pištol -nie muž ten ma podporuje v liečbe a ..... už by som veru veľmi rada na pretek vybehla....
....žeby Sig Sauer...???
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
chcela by som teraz Steyer predať a kúpiť si ľahký revolver- na nosenie ( naučiť sa strieľať budem musieť - to je iné ako pištoľ) ... ale SIg - to moja srdcovka prudká ....
... veď to poznáš....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale Bi, nebuc smutná, namiesto strieľania hoď debat s kvietkami, pokecaj s nimi o fšeličom a zober od nich energiu..(a na chorobu nemysli,nech si s*iňa žije sama, nie s tebou...)...a "pitola" (pištola) ti neujde, neboj, ani preteky,zober drievko-polienko a trénuj, ako kedysi, keď sme sa hrávali na zbojníkov...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
pepsi-... ty si velice kreatívna ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..šak viem...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

potešila ma kamarátka, ktorá mi doniesla prvý tohtoročný ovčí syr, aj pepsi mojou milovanou skupinou Grupa MoCarta, tých môžem vždy, tak isto kabaret Ani Mru Mru

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kukuč, ňachaj z toho syríka...aj ja také môžem...
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Aha, čo viem!

16 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať