Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
a kto hral?
Však ty nevieš? Marleau nieje len taký obyčajný poraďák- on sa tak volá...-jeden z najlepších hráčov je tam...- je to pán poraďák... a zároveň hraje hokej v NHL, ale ticho...:-)

http://sharks.nhl.com/club/player.htm?id=8466139
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dnes mi to prišlo e_mailom a chcem sa s Vami o to podeliť.

Pýta sa láska priateľstva:
"Na čo si tu ty, keď som tu ja?"
A priateľstvo vraví: "Aby som vyčaril úsmev tam, kde ty necháš slzy..."
8 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

trisestri Pozri príspevok
a kto hral?
Žraloci proti kosatkám,San josé proti Vancouveru.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Však ty nevieš? Marleau nieje len taký obyčajný poraďák- on sa tak volá...-jeden z najlepších hráčov je tam...- je to pán poraďák... a zároveň hraje hokej v NHL, ale ticho...:-)

http://sharks.nhl.com/club/player.htm?id=8466139
Teraz,keď ma poznáte,Stanislav 1975 kupuje fľašku....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

buchač Pozri príspevok
Ty brďo ...

Neznelo by krajšie ???

Celú nos som nespal , pri milovaní sme sa hrali , ach jaj....
hračky sú pokazené,lebo sa moc používali...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
Žraloci proti kosatkám,San josé proti Vancouveru.
..

..a to boli tí žraloci, čo mali modré čiapky?...

(aha!, to boli krokoše..Rómsky problém sa dá vyriešiť športom, konkrétne vodným
pólom, kde
> cigáni budú mať červené čapice a krokodíly modré.


..tááák sorryyy..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

> cigáni budú mať červené čapice a krokodíly modré.
A vedľa bazénu jeden plný nákladiak so živočíšnym uhlím, alebo Espumisanom (pre tých v modrých čapiciach )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
A vedľa bazénu jeden plný nákladiak so živočíšnym uhlím, alebo Espumisanom (pre tých v modrých čapiciach )
...a okolo bazénu " rozhodcovia " ...aby si nik nevyberal zbytočne oddychový čas a z vody nevyliezal ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Vraví sa, že starý človek, hotová opica. A keď je ešte aj slepý, okolie má o zábavu postarané. Včera som sa okúpala, vlasy mokré, okuliare zarosené tak som ich odložila a išla si umývať zuby "hore bez". Manžel má lepidlo na zubadlo v takej tube ako zubná pasta a bez škuliek som rada, že tubu vidím. tak som si hojne natlačila na kefku a drhla zuby. No fúúúúúj, rýchle som to chcela napraviť ale zabudla som kde som položila okuliare, tak som chytila prvú tubu, priložila k samému nosu, videla čosi modré, natlačila riadnu dávku a .......... kefku som pomaly ani od zubov odlepiť nemohla Nadávala som ako pražský dláždič, naťahovalo ma na dávenie ani som nadávať nestíhala, manželovi škodoradosťou skoro bok vyvalilo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tomu sa povie prehnaná hygiena))))))))))))))))))))))))))))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mojuš...aj mne skoro vyvalilo, neboj nič!!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Však ty nevieš? Marleau nieje len taký obyčajný poraďák- on sa tak volá...-jeden z najlepších hráčov je tam...- je to pán poraďák... a zároveň hraje hokej v NHL, ale ticho...:-)

http://sharks.nhl.com/club/player.htm?id=8466139
To vysvetľuje mnohé... Napr. to, prečo má problém so sčítaním...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Čo je na tom sčítaní zlé?To že sa volám AM vedia vedia aj kde bývam ,keď vedia tieto dva údaje tak si zistia že v dedine nieje kanalizácia a preto musím mať žumpu ,inak by som susedom osieral ploty a to by ma už dávno nahlásili alebo zahlušili.Zisťiť si akú mám školu a podobné údaje má sociálna poisťovňa atd atd atd.Nič tajné ani závažné sa v dotazníkoch nepýtali ,nechápem prečo okolo toho robia novinári taký humbuk.Veď keď sa to niekomu nepáči jednoducho sa nesčíta alebo do dotazníku napíše nezmysli.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Jasné, 220870, Tebe sa to hovorí, keď si získal nad vecou nadhľad... Nie nadarmo si letel ponad mesto v tej helikopotvore .../. Ale sú ľudia, napr. taký Marleau, ktorý s tým problém má /teda mal, už nemá/...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Oliwa Pozri príspevok
To vysvetľuje mnohé... Napr. to, prečo má problém so sčítaním...
Nááááhodou,ja viem sčítavať aj násobiť,len to delenie mi moc nejde,ale kto sa rád delí,že.....?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Oliwa Pozri príspevok
Jasné, 220870, Tebe sa to hovorí, keď si získal nad vecou nadhľad... Nie nadarmo si letel ponad mesto v tej helikopotvore .../. Ale sú ľudia, napr. taký Marleau, ktorý s tým problém má /teda mal, už nemá/...
Tatko mi vždy vie povedať,že "Na všetko máš odpoveď!"
A fakt,ja viem všetko opapuľovať.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

No ale už idem spať,lebo predošlú noc som toho nenaspal,dúfam,že moja je skromná,nechce sa mi....už.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...šmarjá, vraj Krupina a Detva sú nevhodné na žitie a ministerstvo je naklonené kompenzáciám na zmenu bývania tunajších osadníkov...len kam to naklonenie , doprava či doľava?..neviem, čo tam majú, ale ja som raz bola v Krupine a veru mi tam nebolo zle!...a teší ma že ministerstvo je už konečne niečomu aj naklonené..takto ráno..

..fajn deň vám, káva je na stole...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Musia tam byť na tom, oné...ministerstve uplne vyčerpany, ked si dopraju nadštandart. Ale páči sa mi, ako sa držia kréda: Šetriť sa musí....na druhých.
http://spravy.pravda.sk/mihal-plati-..._ekonomika_p01
2 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

duves Pozri príspevok
Musia tam byť na tom, oné...ministerstve uplne vyčerpany, ked si dopraju nadštandart. Ale páči sa mi, ako sa držia kréda: Šetriť sa musí....na druhých.
http://spravy.pravda.sk/mihal-plati-..._ekonomika_p01
Nemôže stále profitovať len štát, musí sa podporovať aj prosperita podnikateľov, "živnostníkov".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať