Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Prajeme Vám všetkým po celý nový rok krásne chvíle spoločne prežité v kruhu tých najbližších, veľa zdravíčka, pohody, a každý deň aby nebol bez úsmevu . Lenka, Martinko, Andrejko

4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

AlaNR
Kapustnica je uvarená, kačička sa pečie (aj keď na nový rok by sa nemalo nič, čo lieta, ale čo už, keď je takáááá dobrááá), knedlu som si uľahčila a kúpila, kapustu udusila. Slané je tiež napečené, ešte čakám, kedy sa dopečie kačka a strčím tam korpus na smotanový zákusok.
Provokatérka! Takto ma týrať
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak, kukám na ten tel.program a iné trapošiny idú večer- panelák silvestrovský, Profesionali, Partička,mama hladá ženu- všetko " čisto " silvestrovské programy- trapošina nad trapošinu...,hanba im-ako Joj-ke,tak Markíze...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja počúvam pesničky a je mi fajn
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak, kukám na ten tel.program a iné trapošiny idú večer- panelák silvestrovský, Profesionali, Partička,mama hladá ženu- všetko " čisto " silvestrovské programy- trapošina nad trapošinu...,hanba im-ako Joj-ke,tak Markíze...
Stanko, daj si 3Sat, skvelá muzička celý deň
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Rozalka Pozri príspevok
Stanko, daj si 3Sat, skvelá muzička celý deň
akurát je Simon and Garfunkel... neni to síce moja šálka kávy, ale dobre sa to pri práci počúva
Hlavne nepočuť až tak zvonku tie petardy, nie je ani šesť hodín a tu už vyhodili do vzduchu pár stovák evríkov za delobuchy.
Náš havkáč sedí pri dverách a nechápe....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
čo to čítam, Ala? pracuješ? ale choď, dnes si daj pokoj. Od práce aj kone kapú ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Stanko, daj si 3Sat, skvelá muzička celý deň
volakedy ked som bol malý,tak som chodil na silvestra k babke a tam sme mali na plné pecky vždy pustenú Bohdalku s Dvorákom- tí vedel urobiť zábavu a nie Panelák čo sa tam všetci smilnia všetci spolu krížom-krážom...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
akurát je Simon and Garfunkel... neni to síce moja šálka kávy, ale dobre sa to pri práci počúva
Hlavne nepočuť až tak zvonku tie petardy, nie je ani šesť hodín a tu už vyhodili do vzduchu pár stovák evríkov za delobuchy.
Náš havkáč sedí pri dverách a nechápe....
Tiež som z tých delobuchov riadne nasr.tá. V noci o druhej nejaký debil nemal čo robiť a trieskal si ich asi pol hodinu. A mala som na dve hodiny po spánku. No nezabili by ste ho?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Tiež som z tých delobuchov riadne nasr.tá. V noci o druhej nejaký debil nemal čo robiť a trieskal si ich asi pol hodinu. A mala som na dve hodiny po spánku. No nezabili by ste ho?
už aj u nás ráchajú petardy- dúfam že mi zas nejaký chruňo, nejaký fet- man hodí prskavku na moju metalízu- a zabíííjam...:-)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak, kukám na ten tel.program a iné trapošiny idú večer- panelák silvestrovský, Profesionali, Partička,mama hladá ženu- všetko " čisto " silvestrovské programy- trapošina nad trapošinu...,hanba im-ako Joj-ke,tak Markíze...
ja som si nahral v noci z jojky jfk
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

u nás pred panelákom je miesta habadej, normálne keby chcel niekto teraz zaparkovať mohol by si vyberať.......

petardy či delobuchy nám plašia našich chlalanov.....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Rozalka Pozri príspevok
čo to čítam, Ala? pracuješ? ale choď, dnes si daj pokoj. Od práce aj kone kapú ...
Pracujem, ale na zveľadení mojich kilečiek. Dorábala som zákusok. Ale už mám frei, idem sa dávať do gala na oslavu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mila123 Pozri príspevok
u nás pred panelákom je miesta habadej, normálne keby chcel niekto teraz zaparkovať mohol by si vyberať.......

petardy či delobuchy nám plašia našich chlalanov.....
sa boja parkovať, čo? ja mám káru tiež troška mimo, ale tu ráchajú všade lagani akýsi nepodarení...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
sa boja parkovať, čo? ja mám káru tiež troška mimo, ale tu ráchajú všade lagani akýsi nepodarení...
Ja som to asi uriekla, sakriš, kanonáda jak v druhej svetovej!
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stanislav 1975 Pozri príspevok
sa boja parkovať, čo? ja mám káru tiež troška mimo, ale tu ráchajú všade lagani akýsi nepodarení...
veď práve, narobia šarapatu......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Ja som to asi uriekla, sakriš, kanonáda jak v druhej svetovej!
-to aj v nitričke akože máte silvestra? aj tam to už prišlo?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
Ja som to asi uriekla, sakriš, kanonáda jak v druhej svetovej!
to alanr: history 2004
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
-to aj v nitričke akože máte silvestra? aj tam to už prišlo?
No hej, my sme tu nejako popredu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
to alanr: history 2004
srskovitý nič v zlom, ale ty si nejaký Kgb rozviedčik, ked si archivuješ takéto veci- si dám pozor na teba radšej...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať