Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lenkak Pozri príspevok
mne novú žehliacu dosku, to nie je darček,to je na robotu aj to manžel minule zistil, že už je na rozpadnutie, ja som si to ani nevšimla. A manželovi nové stierače na auto, lebo tie staré už špinu čo zotreli, vrátili naspäť
.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
to mi neprekáža, veď mi má robotu len uľahčiť
Naposledy upravil lenkak : 09.01.12 at 20:13
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.....amatéééér......

http://aktualne.centrum.sk/zahranici...66&tro6422_1_0
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Fakt ..... amatér..... ani nevie, odkiaľ guľa letí
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok
mne novú žehliacu dosku, aj to manžel minule zistil, že už je na rozpadnutie, ja som si to ani nevšimla. A manželovi nové stierače na auto, lebo tie staré už špinu čo zotreli, vrátili naspäť
..

..no teda, ja keby som vyslovene nemusela, tak nemám doma ani žehličku!...ale musím semotamo ožehliť obrus, aby nemal faldy...a že doska!..joj
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Fakt ..... amatér..... ani nevie, odkiaľ guľa letí
mal malý mozog, že v tej hlave nekloktal pri pohýbaní
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu živo!...až tak rušno!...to vás tak zobrala tá guľka?..či???...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsi, ja som len nakukla, bo potrebujem doúčtovať, aby som dala klientovi vedieť ako na tom je predbežne - v akom zisku/strate...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...kukám, kukám...asi radšej zhasnem...zas jeden z "úžasných" dní za mnou..a záver ako vyšitý..fčuleky som si uhrádzala cez IB firemný mobil - a prečo nie zo súkromného účtu?!

...tak ..brú noc a blchy na pomoc
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tictac7 Pozri príspevok
...kukám, kukám...asi radšej zhasnem...zas jeden z "úžasných" dní za mnou..a záver ako vyšitý..fčuleky som si uhrádzala cez IB firemný mobil - a prečo nie zo súkromného účtu?!

...tak ..brú noc a blchy na pomoc
..

..joj, ty aká si dobročinná hneď zo začiatku roka!!!!!!..dúfam, že firma to nejako refunduje...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Datle so slaninou uz mam za sebou, sil nadostac, teraz idem pobalit batoh, flasky a hajde zamrznutou vodou za tecucou vodou. Este zlopnem sipkovy caj, pribalim zopar seserakov na pivo a flasu malinovice. :-)
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

joooj, pepsi nazdar. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a krásne snehové ráno vám prajem!...sneží a sneží, vločky ako moja dlaň!...teším dosť moc...a všetci dnes jazdite pomaly, alebo radšej vôbec nyje, aby sa nikomu nič nestalo...
..a kafa je na stole...koláčik sa zjedol, takže k nej si dajte , čo chcete...a faktfajn deň vám prajem...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...sewa labutík, keby si ma počkal idem s tebou!..vonku je úplne úžasne...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
tictac7 Pozri príspevok
...kukám, kukám...asi radšej zhasnem...zas jeden z "úžasných" dní za mnou..a záver ako vyšitý..fčuleky som si uhrádzala cez IB firemný mobil - a prečo nie zo súkromného účtu?!

...tak ..brú noc a blchy na pomoc
dobré ránko všetkým!

tictac ,to máš podobne ako ja, keď som z firemného účtu uhradila synovi internát...aby to vo výpise nekričalo, tak som hneď zo svojho posielala na firemný.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

AlaNR Pozri príspevok
Neviem, čo je dnes so mnou, už mám tretiu "dolenosopadovú" kávu...
Inak by som dole nosom padla zaručene....
Tak ja viem presne čo je so mnou,som poriadne vystresovaná.Ako každý rok zdravotky sa ešte neprebrali z vianočnej komy a učty prázdne.Ja som na to zvyknutá,akurát to ešte vysvetliť domácemu,ktorý hodil koncoročné energetické faktury
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsikova Pozri príspevok
...a krásne snehové ráno vám prajem!...sneží a sneží, vločky ako moja dlaň!...teším dosť moc...a všetci dnes jazdite pomaly, alebo radšej vôbec nyje, aby sa nikomu nič nestalo...
..a kafa je na stole...koláčik sa zjedol, takže k nej si dajte , čo chcete...a faktfajn deň vám prajem...
...a odo mňa pekné ránko netypické nesnehové, nič zimného okrem zimy ... , len zase dážď a vietor ...
... mám ísť von, ale neviem, či sa radšej ešte nešuchnem pod paplónik ...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Dobré ránko, bez snehu, za to s vetriskom... Včera som prvýkrát posielala cez DU portál priznanie, DzMV, nakoniec som všetko pekne vyplnila, preklenula sa cez všetky III-kové strany a keď som podpísala a dala odoslať, tak mi kľakol internet. Keby ružový operátor počul moje komentáre, zmenil by sa na červený! I som si uložila xml, ale pri opätovnom otvorení tlačiva nešiel natiahnuť, hlásil chybu komunikácie, tak som musela vypĺňať všetko odznova. Nakoniec sa podarilo, tak aspoň jedno mám z krku. A splatná daň? 3 centy....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

calawen Pozri príspevok
pepsi, ja som len nakukla, bo potrebujem doúčtovať, aby som dala klientovi vedieť ako na tom je predbežne - v akom zisku/strate...
jeden môj "expert" mi tiež volal, ako je na tom
ale to by som musela mať iné schopnosti, nakoľko za rok 2011 od neho zatiaľ nemám jediný doklad
potom padla otázka - to neviete odhadnúť podľa roku 2010?
jáj, vešteckú guľu by som potrebovala (hodiť mu do hlavy )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
jeden môj "expert" mi tiež volal, ako je na tom
ale to by som musela mať iné schopnosti, nakoľko za rok 2011 od neho zatiaľ nemám jediný doklad
potom padla otázka - to neviete odhadnúť podľa roku 2010?
jáj, vešteckú guľu by som potrebovala (hodiť mu do hlavy )
...tri slová ...

Iba zameniť výrazy a primerane do slovenčiny upraviť .......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať