Zavrieť

Porady

Výhra-zájazd RESORT PROMOTION-poraďte

Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.
Usporiadat
leonq leonq

leonq je offline (nepripojený) leonq

dovolim si tvrdit ze neexistuje 4* apartman za 50 EUR na tyzden, takyto nezmysle som davno nepocul

pojem samostravovaci sa vylucuje s pojmom 4*, aspon podla mna prosim odbornici na hotelierstvo opravte ma

tam kde sa mozete sami stravovat ma horkotazko 3*

byval som uz v desiatkach hotelov po celej europe ale podone hotely vam nedaju za darmo nic, (vypratie kosele tam stoji 10 EUR a ranajky 12 EUR) a nie 50 EUR pobyt na tyzden

ceny podobnych hotelov zacinaju v rakusku od 100 EUR za noc a nie za tyzden, dokonca velke medzinarodne firmy, ktore maju pre svojich zamestnatcov specialne zlavy v hoteloch na sluzobne cesty sa malokedy dostanu na cenu 100 EUR na noc !

ak si myslite ze to je darcek, tak si ho uzite, ak to je pravda tak vam uprimne gratulujem k super ponuke a prajem prijemny pobyt pretoze v rakusku za 50 EUR to je zadarmo...

este ma napadlo dajte sem meno toho penzionu, urcite viete kam mate ist, urcite sa to da overit na internete...
urcite to nikto nebude vnimat ako reklamu (skor ako varovanie...)

Ja si dovolim tvrdit, ze to je nezmysel !
Naposledy upravil leonq : 25.07.08 at 17:32
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

martinakovacova Pozri príspevok
To je typicky koment na tomto fore. Ludia hovoria o niecom o com nic nevedia. Je to samostravovaci apartman a ja si mozem zobrat vlastne jedlo alebo ako vzdy mozem sa ist najest kde chcem v okoli. Nie je tam nikde napisane ze by som musela sa stravovat priamo v rezorte. A 4* apartman s kuchynou za 50€ za tyzden je to co ja volam darcek. Mozno niektori ludia si mozu mysliet ze je to drahe ale Ja to klasifikujem ako darcek.
Až to všetko absolvuješ budem zvedavý na tvoje hodnotenie.
Prajem, nech ti to vyjde. Za 50 je to dobré.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
martinakovacova Pozri príspevok
To je typicky koment na tomto fore. Ludia hovoria o niecom o com nic nevedia. Je to samostravovaci apartman a ja si mozem zobrat vlastne jedlo alebo ako vzdy mozem sa ist najest kde chcem v okoli. Nie je tam nikde napisane ze by som musela sa stravovat priamo v rezorte. A 4* apartman s kuchynou za 50€ za tyzden je to co ja volam darcek. Mozno niektori ludia si mozu mysliet ze je to drahe ale Ja to klasifikujem ako darcek.
Mala by si sa sa dať na písanie BÁJOK , Tá cena je nereálna!
Naposledy upravil pivko : 28.07.08 at 09:45
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

To nie je na Kanároch ale v Rakúsku
0 0
nelly1810 nelly1810

nelly1810 je offline (nepripojený) nelly1810

pekný dník vám všetkým predchvíľkou som písala o bellaVIsta ževraj cestovke fuj že sa nehanbia ale moji rodičia sa šli tam pozýrieť a prehovorili ich a teraz prídu 28 000,- radšej nestrácajte čas a nechodte tam .vedia pobalamutiť .
0 0
nelly1810 nelly1810

nelly1810 je offline (nepripojený) nelly1810

myyslela som o 28 000,- že prídu
0 0
nelly1810 nelly1810

nelly1810 je offline (nepripojený) nelly1810

nenechajte sa oblbnúŤ
0 0
nelly1810 nelly1810

nelly1810 je offline (nepripojený) nelly1810

no moji rodičia boli naprezentácii a akurat prišli o peniaze tak keď máte na vyhadzovanie tak kľudňe chodte,a čo sa týka stravy tak si prečítajte zmluvu vy ste povinná si kúpiť tam all inclusive prečítajte si zmluvné podmienky poriadne .....
0 0
Ondrej P Ondrej P

Ondrej P je offline (nepripojený) Ondrej P

Zdravim vsetkych,
spominana agentura volala aj mojim rodicom. Osobne ma tato spolocnost velmi zaujala a chcel by som sa ich prezentacie zucastnit. Nizsie Vam uvadzam celu nasu komunikaciu a rovnako uverejnim aj ich odpoved na moj e-mail.
Ondrej

"Vážená spoločnosť,
nižšie Vám posielam pár veľmi zaujímavých odkazov na fóra, kde sa ľudia vyjadrujú k Vašej spoločnosti a k Vaším darčekovým poukážkam. Na túto prezentáciu sú pozvaný aj moji rodičia, ktorý sa zúčastniť nemôžu. Ja sa však veľmi rád zúčastním a podám na tieto fóra správu, ako to celé prebiehalo. Pre informáciu mám 23 rokov a pevne Verím, že s tým Vaša spoločnosť nebude mať problém. Dovoľte aby som sa predsa len vyjadril k pár informáciam, ktoré sú napísané v tomto maili, prípadne mi boli podané telefonicky: mne, ako iste aj iným ľudom príde veľmi "divné", že Vašej prezentácie sa môžu zúčastniť len páry vo veku od 30 do 50 rokov. Naozaj nerozumiem prečo. Vami nižšie spomínaný manipulačný poplatok (ako mi bolo povedané vo výške 50 EUR/osoba) je poplatok rezervačný. Úprimne som sa s niečim takýmto ešte pri žiadnej výhre, alebo darčeku nestretol. Zarážajúca je aj správa uvedená na konci tohoto mailu, že Vaša spoločnosť je poistená podľa zákona, ale len do 31.12.2008.
Týmto Vás žiadam o potvrdenie či sa môžem spomínanej prezentácie zúčastniť.


S pozdravom

Ondrej Petran

Dňa 20. november 2008 14:17, Resort Promotions napísal(-a):



Vážený pán Petrán,

cestovná kancelária Resort Promotions si Vás dovoľuje pozvať na zaujimavý program o cestovaní, ktorý sa koná dňa :
25.11.2008 o 16:30hod.,
na adrese RESORT PROMOTIONS s.r.o.
Cintorínska 22
Bratislava 1
* * * * *
V závere tohoto programu, Vám bude odovzdaný Váš darček:
7-dňové ubytovanie pre 2 osoby aj s letenkami na Kanárských ostrovoch,
alebo 7-dňové ubytovanie až pre 4 osoby v jednom z našich stredísk na:
Kanárskych ostrovoch - ostrov Tenerife alebo v Rakúsku v Seefelde v Tirolských Alpách.
Pri rezervácii darčeka sa hradí len malý registračný poplatok.
Tento darček nie je ničím podmienený a je to ako poďakovanie za Váš čas, ktorý venujete našej spoločnosti.
Program je informatívny a naša spoločnosť Vám ukáže spôsob, ako s nami môžete cestovať.
Trvá 2 hodiny a je veľmi príjemný.
Program zahrňuje informácie o cestovaní po celom svete
v kvalitnom ubytovaní s možnosťou využitia našich aktuálnych ponúk a zliav.
Je dôležité dostaviť sa v manželskom, alebo partnerskom páre, pretože program je pre páry,
ktoré sú vo vekovej kategórii od 30 - do 60 rokov.
S cestou Vám ochotne poradí paní Renczesova, Tel.: 0911 78 00 55
Vaše rezervačné číslo, pod ktorým budete mať rezervovaný stôl aj darček, je:
* TM 123 *
Budeme se na Vás a Vášu partnerku / Vášho partnera / veľmi tešiť.

C E S T O V N Á K A N C E L Á R I A - R E S O R T P R O M O T I O N S s. r. o.
Cintorínska 22, 811 08 Bratislava
tel.: 02/527 315 21, fax: 02/527 313 92

vedená OR - OS Bratislava 1, vložka 34629/B, oddiel: Sro
Povinné zmluvné poistenie pre prípad úpadku cestovnej kancelárie
je uzatvorené so Slovenskou poisťovňou Allianz.
Poistná zmluva č. 411 004 014, od 1.1.2008 - 31.12.2008

Prosím Vás informujte nás, či ste správne a čitatelne obdržali tento e-mail.




No virus found in this incoming message.
Checked by AVG.
Version: 7.5.549 / Virus Database: 270.8.2/1738 - Release Date: 21. 10. 2008 14:10 "
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ondrej P Pozri príspevok
Zdravim vsetkych,
spominana agentura volala aj mojim rodicom. Osobne ma tato spolocnost velmi zaujala a chcel by som sa ich prezentacie zucastnit. Nizsie Vam uvadzam celu nasu komunikaciu a rovnako uverejnim aj ich odpoved na moj e-mail.
Ondrej
Dostal si štandardný text odpovede, kde ti len zopakovali to, čo si už vedel. Nič viac nenapísali ani nevysvetlili.
0 0
mischa5 mischa5

mischa5 je offline (nepripojený) mischa5

Tak som si to aj s partnerom sla do tej agentury vypocut, aby, napriek vsetkym prispevkom, som vedela kde je pravda... Absolvovali sme 2 hodiny prezentacie. Pritomny bol este jeden par, ktoremu sa venoval iny clovek...Ponukli zaujimave podmienky, za vela penazi, ktore obycajny smrtelnik neda dohromady...Ked sa nepodarilo nahovorit nas na navrh č.1, potom nasadili vacsi kaliber s kratkodobejsou ponukou, za menej penazi, no nebolo to mozne akceptovat z nasej strany ani tak.
A tak nam velkodusne odovzdali DARCEK(ktory slubovali bez akejkolvek podmienky odovzdat) v podobe voucheru - zadarmo letenky a pobyt - na vyber 3 destinacie/Tenerife,Malta alebo Francia, ktore ovsem nepodliehaju Resortu a tak nevedeli povedat k tomu nic...Na voucheri su uvedene podmienky, kde sa nik ku nicomu nezavazuje, no je treba vyplnit a zaslat najneskor do 14 dni aj s platbou - šekom v CZK osoba á 1950,-Czk - MALY REGISTRACNY POPLATOK - nevratny, samozrejme...A oni Vam obratom daju vediet do lehoty 18 mesiacov, kam by Vas mohli poslat, samozrejme si mozete vybrat miesto a cas, ale cas nepodlieha vylucne Vasmu vyberu, lebo je to podmienene letenkami... DOPRACOVAL SA NIEKTO Z VAS AZ TAK DALEKO? ZE SA VYBRAL NA TAKUTO DOBRODRUZNU CESTU - napisete, ako to dopadlo, len dufam, ze vcas...
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Quo usque tandem?
0 0
mischa5 mischa5

mischa5 je offline (nepripojený) mischa5

Excise Duty Pozri príspevok
Quo usque tandem?
nerozumiem...)
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

"Dokedy budeš, zneužívať našu trpezlivosť ?"......alebo niečo v tom zmysle???
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
mareko Pozri príspevok
"Dokedy budeš, zneužívať našu trpezlivosť ?"......alebo niečo v tom zmysle???
To by som napísal: quo usque tandem abutere patientia nostra?
Ja som položil iba otázku: dokedy ešte?
A nemal som tým na mysli nič iné, len otázku, dokedy ešte budú mnohí občania tohto štátu veriť všelijakým pochybným ponukám ako sú výhry lacných zájazdov, vysoké výnosy z vkladov do pochybných investičných spoločností a pod. Nič iné a ani osobné. Nie pár ľudí ale státicíce už na to doplatili a mnohí sa dnes domáhajú náhrady škody, teda chcú aby sme im to my ostatní zaplatili.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

mischa5 Pozri príspevok
... DOPRACOVAL SA NIEKTO Z VAS AZ TAK DALEKO? ZE SA VYBRAL NA TAKUTO DOBRODRUZNU CESTU - napisete, ako to dopadlo, len dufam, ze vcas...
Prečítaj si celú túto tému aj s odkazmi na iné stránky a tam je to popísané.
0 0
mischa5 mischa5

mischa5 je offline (nepripojený) mischa5

Orim Pozri príspevok
Prečítaj si celú túto tému aj s odkazmi na iné stránky a tam je to popísané.
Ja som to vsetko precitala pred tym, ako som sa vybrala si vypocut info na "uzasnu sancu" (za cca 350 000,- Sk)...Pobavili ma...No mam v ruke poukaz pre dve osoby a pobyt s letenkami za "maly" registracny poplatok (1950,-Czk/osoba)... No a riesim ci sa nechat uniest prilezitostou, alebo sa vratit na zem.Nikdy som NEVERILA, ze niekto nieco da len tak. Preto som si dovolila zase "otravovat" s touto temou.... Nik so skusenostami s voucherom?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

mischa5 Pozri príspevok
Ja som to vsetko precitala pred tym, ako som sa vybrala si vypocut info na "uzasnu sancu" (za cca 350 000,- Sk)...Pobavili ma...No mam v ruke poukaz pre dve osoby a pobyt s letenkami za "maly" registracny poplatok (1950,-Czk/osoba)... No a riesim ci sa nechat uniest prilezitostou, alebo sa vratit na zem.Nikdy som NEVERILA, ze niekto nieco da len tak. Preto som si dovolila zase "otravovat" s touto temou.... Nik so skusenostami s voucherom?
Osobne poznám jednu rodinu, ktorá sa nechala tiež uniesť príležitosťou a odvtedy každého, kto sa ich na dovolenku opýtal, považujú za škodoradostníka. Ak nie zrovna aj za triedneho nepriateľa.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Excise Duty Pozri príspevok
To by som napísal: quo usque tandem abutere patientia nostra?
Ja som položil iba otázku: dokedy ešte?
A nemal som tým na mysli nič iné, len otázku, dokedy ešte budú mnohí občania tohto štátu veriť všelijakým pochybným ponukám ako sú výhry lacných zájazdov, vysoké výnosy z vkladov do pochybných investičných spoločností a pod. Nič iné a ani osobné. Nie pár ľudí ale státicíce už na to doplatili a mnohí sa dnes domáhajú náhrady škody, teda chcú aby sme im to my ostatní zaplatili.
Vždy a stále... Ľudská chamtivosť, a vidina dostať niečo zadarmo alebo lacnejšie, z povahy ľudí nezmizne.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Chobot Pozri príspevok
Vždy a stále... Ľudská chamtivosť, a vidina dostať niečo zadarmo alebo lacnejšie, z povahy ľudí nezmizne.
A práve na tom sú postavené všetky takéto "projekty" a marketingové ťahy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať