Zavrieť

Porady

Výhra-zájazd RESORT PROMOTION-poraďte

Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.
Usporiadat
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Pozri si túto poradu - na posledných stranách je aj o zájazdoch......
http://www.porada.sk/t11795-vyhra-.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Ďakujem za radu, už som si to prečítala a určite nepôjdem.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Nabudúce prosím NAJPRV si dajte vyhľadať, či tu náhodou o tom uz nie je písané, lebo potom zbytočné zakladanie tém zahlcuje poradu :-(((
0 0
Henocka Henocka

Henocka je offline (nepripojený) Henocka

No ked som sa na vlasne oci presvedcila,ze nie som sama ktora ma nie moc dobry pocit z tej akoze vyhry...tak som sa utvrdila v tom,ze este stale je dost ludi ktori nam davaju plane nadeje...skoda!!!...ale asi tam teda nepojdem ani ja,po vasich vsetkych skusenostiach!A usetrila som si cas,den dovolenky a aj peniaze a energiu!!!dufam,ze bude stale menej ludi,ktori sa nechaju touto ck obalamutit!!!
0 0
Viera Terekova Viera Terekova

Viera Terekova je offline (nepripojený) Viera Terekova

Dnes mi volali z agentúry RESORT PROMOTIONS s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd . Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru, neviem či tomu mám veriť alebo nie. Dajte mi vedieť.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Viera Terekova Pozri príspevok
Dnes mi volali z agentúry RESORT PROMOTIONS s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd . Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru, neviem či tomu mám veriť alebo nie. Dajte mi vedieť.
Už sa tu o tom veľa napísalo, že to je iba motúz, pomocou ktorého pritiahnu tých čo celý život čakali na to, kedy konečne vyhrajú.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Viera Terekova Pozri príspevok
Dnes mi volali z agentúry RESORT PROMOTIONS s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd . Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru, neviem či tomu mám veriť alebo nie. Dajte mi vedieť.
Však sa tam choď podívať a uvidíš za akých podmienok to je a či si ho skutočne vyhrala alebo je to len nejaké lákadlo. Však nič nemusíš kupovať.
0 0
Tabitha Tabitha

Tabitha je offline (nepripojený) Tabitha

čaute ušetrili ste mi kopu nervov a peniaze na cestu z ke do blavy ,mila teta mi zavolala že som vyhrala a dala mi rekordných 30min!!! na rozhodnutie či si prídem vyzdvihnuť výhru- 60tis pobyt na kanároch +letenky pozrela som si poradu a som v kancliku v pohode, že nemám čo lutovať .teta zavolala o 30 min .že kedy si teda prídem po poukaz a ja že neprídem a teta takže prídete o 60 tis a ja ano ... no drze opicu su títo ľudia nemám slov nevedia si zarobiť iným spôsobom len odrbávaním fakt hnus
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Tabitha Pozri príspevok
čaute ušetrili ste mi kopu nervov a peniaze na cestu z ke do blavy ,mila teta mi zavolala že som vyhrala a dala mi rekordných 30min!!! na rozhodnutie či si prídem vyzdvihnuť výhru- 60tis pobyt na kanároch +letenky pozrela som si poradu a som v kancliku v pohode, že nemám čo lutovať .teta zavolala o 30 min .že kedy si teda prídem po poukaz a ja že neprídem a teta takže prídete o 60 tis a ja ano ... no drze opicu su títo ľudia nemám slov nevedia si zarobiť iným spôsobom len odrbávaním fakt hnus
Tiež som tento zájazd vyhrala, no vďaka PORADE som sa rýchlo zobudila a doma si ešte stále robia srandu, že kedy odlietam na Kanáre.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Tabitha Pozri príspevok
čaute ušetrili ste mi kopu nervov a peniaze na cestu z ke do blavy ,mila teta mi zavolala že som vyhrala a dala mi rekordných 30min!!! na rozhodnutie či si prídem vyzdvihnuť výhru- 60tis pobyt na kanároch +letenky pozrela som si poradu a som v kancliku v pohode, že nemám čo lutovať .teta zavolala o 30 min .že kedy si teda prídem po poukaz a ja že neprídem a teta takže prídete o 60 tis a ja ano ... no drze opicu su títo ľudia nemám slov nevedia si zarobiť iným spôsobom len odrbávaním fakt hnus

Mala si jej povedať, aby ti to poslala ak by nechcela mala si jej ponúknuť polovicu a potom sa jej spýtať, tiež či príde o 30tis.
0 0
pjotra pjotra

pjotra je offline (nepripojený) pjotra

Mne už párkrát takíto špekulanti volali, už ich preruším na začiatku, že nemám o nič záujem, dovidenia. Podmienkou nie je kúpa výrobku, ale mnoho ľudí odtiaľ s niečím odíde, treba si tam povinne odsedieť niekoľko hodín v prednáškovej sále a počúvať vymývačov mozgov.
0 0
zajo13 zajo13

zajo13 je offline (nepripojený) zajo13

Ahojte,všetci tu píšete, že je to klamstvo a podobne.Ja by som chcela vediet, či už to niekto vôbec vyskušal a oklamal sa.Či už bol na tej dovolenke a bol oklamaný.Prosím dajte vedieť.Ďakujem...
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

zajo13 Pozri príspevok
Ahojte,všetci tu píšete, že je to klamstvo a podobne.Ja by som chcela vediet, či už to niekto vôbec vyskušal a oklamal sa.Či už bol na tej dovolenke a bol oklamaný.Prosím dajte vedieť.Ďakujem...
To vieš vyskúšali to viacerí. Asi si každý musí naraziť nos sám. Napíšem to do blogu asi behom pár dní. Zatial si prečítaj všetko o čom sa tu píše vrátane odkazov to aby si bola v obraze. Nie je všetko zlato čo sa bliští ale nerteba to vidieť ani tak čierne. Je to skrátka iný uhol pohľadu od každého, záleží s kým ideš na dovolenku, čo všetko od toho čakáš a pod.
0 0
Vlado83 Vlado83

Vlado83 je offline (nepripojený) Vlado83

Vsetkych zdravim
vsimol som si, ze sa tu spomina spolocnost Resort Promotions a neda mi aby som sa nevyjadril. Moji rodicia boli na programe a dokonca si aj zakupili od nich dovolenky. Poviem vam, ze cestuju s nimi aj tri krat do roka a vsetko je ako ma byt. Ja som bol tiez na jednej lizovacke v rakusku a fakt spica. Mali sme hotel v centre Zell am See s vyhladom na jazero, asi nejaky 5 hviezdickovy hotel, ja sa moc do tych hviezdiciek nevyznam, ale bol naozaj dobry. A k tomu darceku, nieco mi spomynali, ze dostali na Kanarske, ale to sa ich musim spitat, teraz nie som s nimi ale sa opytam a dam vediet.
0 0
Karol2 Karol2

Karol2 je offline (nepripojený) Karol2

Tak to by ma dosť zaujímalo, že či boli na darčeku, lebo mňa s manželkou pozývali už dva krát a stále som odmietol, tak čo ked ma pozvú znovu...:-D
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Vlado83 vymysla - z jeho prispevku je jasne citit reklama. Tipla by som, ze aj preto pise pravopisne chyby, asi schvalne - ze by ich zamestnanec?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Patrícia5 Pozri príspevok
Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.
No totóóó? Už mi ponúkali všeličo, aj kľúče od auta mi poslali. Už mi chýba ku šťastiu len dovolenka. Ale takýto super zájazd mi ešte nikto nevnucoval. Mám z toho depku. Vari som ja horšia ako ostatní???
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Patrícia5 Pozri príspevok
Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.
Ja neviem, ale nevstupujú na ten trh už nejako dlho?
http://www.porada.sk/t29392-p3-vyhra-alebo-podfuk.html
0 0
elwis elwis

elwis je offline (nepripojený) elwis

bonita Pozri príspevok
Vlado83 vymysla - z jeho prispevku je jasne citit reklama. Tipla by som, ze aj preto pise pravopisne chyby, asi schvalne - ze by ich zamestnanec?
Vlado83 nevymysla, bo ho dobre poznam....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať