Zavrieť

Porady

Výhra-zájazd RESORT PROMOTION-poraďte

Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.
Usporiadat
jamborova jamborova

jamborova je offline (nepripojený) jamborova

Nika Pozri príspevok
Pozri si túto poradu - na posledných stranách je aj o zájazdoch......
http://www.porada.sk/t11795-vyhra-.html
Prosim viete mi pomoc neide mi ten lin otvoriť a dnes som mala taky isty telefonat.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes mi prišlo emailom toto
Vážení vítěz.

My naštěstí oznamujeme vám, že váš email je šťastný vítěz $750.000,00.usdollars v australské mezinárodní loterii losování, které se konaly v dnešním 7. Srpen 2009.

To je plně založen na elektronické výběrové vítězů pomocí své e-mailové adresy z některých lokalit.

Vaše e-mailová adresa byla připojena k letence číslo;4700172507056490102 a pořadové číslo 7741134002. Tato partie vykreslí štěstí čísla takto 5-13-33-37-42 a bonus číslo 17, které následně vyhrála v loterii v druhé kategorii. Všichni účastníci byli vybráni
prostřednictvím počítačového systému balloting čerpány z devět set tisíc e-mailových adres z Kanady, Austrálie, USA, Asie, Evropy,Středního východu, Afriky a Oceánie jako součást naší mezinárodní propagaci programu, který se provádí každoročně.

Odkaz číslo: 475061725
ČÍSLO ŠARŽE: 7056490902/188
Výherní číslo: GB8701 / L ČLR

Výherci loterie formuláC5e žádostí o platbu:

1. Celé jméno :.......
2. Úplná adresa .......
3. Povolání :......
4. AGE :.......
5. Sex :......
6. Země...
7. BUNĚČNOU č.: (číslo země) - (číslo mobilu) ...

Kontakt Vaše POHLEDÁVKÁCH OSOBY:

MR.HARRISON MORRISON
harry-morrison82@hotmail.com
harrymorrison07@gmail.com
TEL: +23480467632

Aký je Váš názor? Čo je to za haluz? Dostal to aj niekto z Vás?
Naposledy upravil wagner : 07.08.09 at 19:41
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Presne toto isté prišlo dnes celej firme na maily.
Dokonca aj kamarátkam, ktoré nemajú s nami nič spoločné...
Nuž čo, zaplatíme, šak sa to oplatí, či?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A ja som to nedostala. Nááá, čo som ja horšia ako ostatní????
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kazu Pozri príspevok
A ja som to nedostala. Nááá, čo som ja horšia ako ostatní????
Pošlem Ti, prečo by si nemohla byť aj Ty víťaz? Há?
0 0
bazil bazil

bazil je offline (nepripojený) bazil

Vesely chlapak
Ahojte, prosím o radu, asi sa budete mnohí smiať, že ešte je schopný niekto reagovať na takéto maily, ale chcem sa opýtať či ste sa s niečím podobným stretli. Z tohto mailu ausdd10@switched.com mi prišlo, že :
To je plně založen na elektronické výběrové vítězů pomocí své e-mailové adresy z některých lokalit.

Vaše e-mailová adresa byla připojena k letence číslo;4700172507056490102 a pořadové číslo 7741134002. Tato partie vykreslí štěstí čísla takto 5-13-33-37-42 a bonus číslo 17, které následně vyhrála v loterii v druhé kategorii. Všichni účastníci byli vybráni
prostřednictvím počítačového systému balloting čerpány z devět set tisíc e-mailových adres z Kanady, Austrálie, USA, Asie, Evropy,Středního východu, Afriky a Oceánie jako součást naší mezinárodní propagaci programu, který se provádí každoročně.

Prišlo niečo podobné niekomu z Vás? Čo to je?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

bazil Pozri príspevok
Ahojte, prosím o radu, asi sa budete mnohí smiať, že ešte je schopný niekto reagovať na takéto maily, ale chcem sa opýtať či ste sa s niečím podobným stretli. Z tohto mailu ausdd10@switched.com mi prišlo, že :
To je plně založen na elektronické výběrové vítězů pomocí své e-mailové adresy z některých lokalit.

Vaše e-mailová adresa byla připojena k letence číslo;4700172507056490102 a pořadové číslo 7741134002. Tato partie vykreslí štěstí čísla takto 5-13-33-37-42 a bonus číslo 17, které následně vyhrála v loterii v druhé kategorii. Všichni účastníci byli vybráni
prostřednictvím počítačového systému balloting čerpány z devět set tisíc e-mailových adres z Kanady, Austrálie, USA, Asie, Evropy,Středního východu, Afriky a Oceánie jako součást naší mezinárodní propagaci programu, který se provádí každoročně.

Prišlo niečo podobné niekomu z Vás? Čo to je?
A to si nečítala príspevky pred Tebou? Veď to isté číslo je uvedené, tak ako napísal normálny na mojom emaily.
0 0
bazil bazil

bazil je offline (nepripojený) bazil

Vesely chlapak
wagner Pozri príspevok
A to si nečítala príspevky pred Tebou? Veď to isté číslo je uvedené, tak ako napísal normálny na mojom emaily.

Ako visíš nečítal, ale rátal že som zrejme jediný, kto niečo také dostal. No čo, keby hlúposť kvitla....
0 0
lubos valasik lubos valasik

lubos valasik je offline (nepripojený) lubos valasik

bol som v blave na posedeni resort promo. cudujem sa iba tej mladej slecne ze takto zaraba a manzelovy vyka pozoruhodne nie?
0 0
jamborova jamborova

jamborova je offline (nepripojený) jamborova

Mozete nam napisat,ako to posedenie prebiehalo,prípadne cim bola ich ,,výhra,,podmienená?Pomoze nám to vsetkym.Dakujeme.
0 0
zuzka76 zuzka76

zuzka76 je offline (nepripojený) zuzka76

Dnes sme sa zúčastnili tejto prezentácie, na ktorú nás nalákali "VÝHERNÝM POUKAZOM". Strávili sme tam niekoľko hodín,lebo sme boli s manželom zvedaví prečo práve MY??? Ubezpečovali nás, že sa nejedná o žiaden podfuk, ale šikovná pani nás namotala a my sme ich ponuku členstva v ich klube VIVA prijali, čo nás stálo 350eur (zápisné- administratívny poplatok) + 1400eur do 30 dní od podpisu zmluvy s tým, že možme ako členovia klubu cestovať do rezortov 4* do akejkoľvek destinácie.
Manžel bol ich prezentáciou presvedčený natoľko, že sa mi ho nepodarilo presvedčiť, nech s rozhodnutím stať sa členom počká, nech sa nenechá nalákať..... Ako vidím moje predtuchy boli opodstatnené,po prečítaní príspevkov.
Prosím poradiť ak sa dá čo najskor ako z toho "členstva" vystúpiť, ak už nieje neskoro. Je mi jasné, že tých 350 eur už neuvidíme. Dá sa táto zmluva napadnúť?? Ďakujem
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

zuzka ja vam ponukam členstvo v mojom klube, a člensky poplatok je len 200 Eur, k tomu mi do mesiaca poslite dalsich 1200 eur a ja vam poslem krasny pozdrav napriklad z karibiku

prepac, ale v dnesnej dobe? nechapem, ako ste mohli takto hlupo naletiet...
0 0
copy copy

copy je offline (nepripojený) copy

"
Vážený pán,
cestovná kancelária Resort Promotions, s.r.o.
si Vás dovoľuje pozvať na zaujimavý program o cestovaní, ktorý sa koná dňa:
xxxxxx
V závere tohoto programu, Vám bude odovzdaný darčekový poukaz:
Ubytovanie na 7 nocí pre 2 osoby aj s letenkami !!!
● Kanárske ostrovy ●
● Francúzsko ●
● Španielsko ●
● Malta ●
Tento darčekový poukaz nie je ničím podmienený a je to ako poďakovanie za Váš čas, ktorý venujete našej spoločnosti.
Hradíte si iba stravu, letiskové poplatky a malý registračný poplatok.
Program je informatívny a naša spoločnosť Vám ukáže spôsob, ako s nami môžete cestovať.
Trvá 2 hodiny a je veľmi príjemný.
Program zahrňuje informácie o cestovaní po celom svete
v kvalitnom ubytovaní s možnosťou využitia našich aktuálnych ponúk a zliav.
Je dôležité dostaviť sa v manželskom, alebo partnerskom páre, pretože program je pre páry,
ktoré sú vo vekovej kategórii od 30 do 60 rokov.
S cestou Vám ochotne poradí paní xxx Tel.: 09xxxx
Vaše rezervačné číslo, pod ktorým budete mať rezervovaný stôl aj darčekový poukaz, je: xxxxxx


0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Ludia, kedy pochopite ze peniaze nerastu na stromoch a nezberaju sa z nich hrablami?
0 0
Jan Malik Jan Malik

Jan Malik je offline (nepripojený) Jan Malik

Na internete sa objavuje veľa komentárov, ktoré s týkajú našej cestovnej kancelárie. Vzhľadom k tomu, že sme zástancami slobody slova a vieme , že každý má právo na vyjadrenie svojho názoru, nereagovali sme v minulosti na ne.

Je tu však veľa nepravdivých informácií, ktoré poškodzujú nie len meno našej CK ale aj našich klientov a je prirodzené, že sa chceme brániť aj keď brániť sa proti anonymom je tak trochu boj s veternými mlynmi.

Rozhodli sme sa preto k tomuto verejnému prehláseniu, ktorým by sme chceli niektoré nezrovnalosti uviesť na pravú mieru.

Slovo VÝHRA, je tu často uvádzaným pojmom. Prednostne chceme upozorniť na fakt, že naša CK žiadne výhry nerozdáva a pri komunikácii so zákazníkmi majú naši zamestnanci zákaz používať tento výraz práve preto, aby nedochádzalo k zmeteniu zákazníkov. Naša CK používa štandardný spôsob reklamy ,ktoré používajú tisíce iných spoločností. Za to, že nám klienti venujú 2 hodiny svojho času, aby sa dozvedeli niečo o našej CK a dovolenkách, ktoré ponúkame, získavajú ako poďakovanie reklamný darčekový poukaz. K získaniu darčekového poukazu nie je klient povinný si od nás čokoľvek kúpiť. Darčekový poukaz k ničomu nezaväzuje a využiť ho môže ktokoľvek, kto má záujem o kvalitné ubytovanie a letenky za cenu rezervačného poplatku 70€.

Ak sa tu nachádza náš klient, ktorý je nespokojný so službami našej CK, tak budeme radi keď nás tento klient bude kontaktovať aby sme všetko mohli dať do poriadku a zabezpečiť mu dovolenku tak, aby bol maximálne spokojný.

Radi by sme sa tiež ohradili voči urážkam na klientov, ktorí navštevujú našu CK a využívajú naše služby. Patria medzi nich vážené osoby, lekári, právnici, či verejne známe osobnosti. Systém dovoleniek, ktoré naše CK zaisťuje, využívajú milióny ľudí po celom svete a tento systém zahrňuje mimo iné aj hotelové siete Marriott, Hilton, Sheraton.


Jan Malík, riaditeľ spoločnosti
0 0
tanap61 tanap61

tanap61 je offline (nepripojený) tanap61

tiež mi volali , 4x, nakoniec som nejakej pani Slavikovej povedala, že kvoli nej tam nejdem, pretože ak by to bol nejaký oblb, vyhladam ju, zabijem ju,hovorím expresívne, a že pojdem radšej za svoje peniaze na dovolenku, ako za ich do basy.Informacie z nich lezú ako z chlpatej deky, neúplné, a ako sa tu dozvedám asi si to nikto týmto sposobom neužil.Vyzerá to zo začiatku fakt super, ale nakoniec zistite,že to vobec nie je také jednoduché, ako to propagujú.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Vyhrala sóóóm
Vyhrala som ???? vo štvrtok 20.5. v sídle firmy na Cintorínskej o 13:30
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

Melnick Pozri príspevok
Vyhrala sóóóm
Vyhrala som ???? vo štvrtok 20.5. v sídle firmy na Cintorínskej o 13:30
Noooo

Ja by som sa teda na Cintorínsku neponáhľal (ibaže tam chceš "pochovať" nejaké neobľúbené eurká" ).
0 0
ppaalloo ppaalloo

ppaalloo je offline (nepripojený) ppaalloo

Melnick Pozri príspevok
Vyhrala sóóóm
Vyhrala som ???? vo štvrtok 20.5. v sídle firmy na Cintorínskej o 13:30
Teším sa, že svoje skúsenosti odovzdáš aj nám, či sa máme tešiť na prípadnú výhru.
Dík
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
kokolačík Pozri príspevok
Noooo

Ja by som sa teda na Cintorínsku neponáhľal (ibaže tam chceš "pochovať" nejaké neobľúbené eurká" ).
kokolačík, ja som sa síce neponáhľala, ale poponáhľal sa môj manžel a to so spiatočným telefonátom do ich firmy.Nakoľko nie som celkom padnutá na hlavu pozrela som si bezpostredne po ich telefonáte na nete, čo je to za "firmu" no a to čo im povedal potom môj manžel si za klobúčiky určite nedajú. No dúfam, že nebudem mať ďalší telefonát : trestné oznámenie za urážku ich firmy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať