Zavrieť

Porady

Výhra-zájazd RESORT PROMOTION-poraďte

Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.
Usporiadat
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick Pozri príspevok
Vyhrala sóóóm
Vyhrala som ???? vo štvrtok 20.5. v sídle firmy na Cintorínskej o 13:30
Majka, ty si si určite neprečítala príspevok 136. Predsa nejde o výhru. Je to poďakovanie, tak pekne povedz Jurimu, nech píše ospravedlňujúci list

Len mi nejde do hlavy, ako mohli osloviť teba keď sa píše, že ich klientami sú ľudia od 30 do 60 rokov. Že si si ty k tej 17-ke pridala?

Jedine, že by si patrila medzi tie verejne známe osobnosti, potom pardón
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok
Majka, ty si si určite neprečítala príspevok 136. Predsa nejde o výhru. Je to poďakovanie, tak pekne povedz Jurimu, nech píše ospravedlňujúci list
Elenka, poznáš Juriho a vieš,že také listy sa ešte nenaučil písať.
Len mi nejde do hlavy, ako mohli osloviť teba keď sa píše, že ich klientami sú ľudia od 30 do 60 rokov. Že si si ty k tej 17-ke pridala?
Nóó, pridala trošičku a teraz tu budem za starú tetu.

Jedine, že by si patrila medzi tie verejne známe osobnosti, potom pardón
Ja nechcem byť cele...ti, ja chcem byť p....r....m. Ty určite správne dosadíš písmenká namiesto bodiek.
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Aj ja som dnes "VYHRALA". Mám sa dostviť 26.5.2010. Manžel sa my vysmial, že je to odrg, tak som si na internete vyhľadala podľa názvu firmy informácie, a ZASE MI PORADA POMOHLA. Vďaka, po prečítaní príspevkov sa smejem sama sebe, aké nadšenie ma na začiatku pochytilo. Len sa divím, že takáto forma reklamy nie je protizákonná.
0 0
Dašena O. Dašena O.

Dašena O. je offline (nepripojený) Dašena O.

živnostníčka-účtov.
No mne zavolali práve dnes, 26.8.2010, takže to stále funguje, a po prečítaní príspevkoch tu na Porade som sa len ubezpečila, že ide o blbinu. Porada
0 0
Marek_PD Marek_PD

Marek_PD je offline (nepripojený) Marek_PD

Aj ja som vyhral... ;-)

Nečítal som všetkých 15 strán, ale napadajú ma jednoduché otázky človeka, ktorý si vie zrátať 1 a 1:
- za tie roky, čo fungujú, koľko takých zájazdov rozdali? Podľa mňa stovky...
- aké náklady musia mať, aby mohli tieto zájazdy rozdávať?? Veľké...
- ako chcú tieto náklady dostať späť a ešte zarobiť??????

A to je otázka, ktorá je nezodpovedaná. Neexistuje, aby niekto, kto podniká, pričom podnikanie je vyvíjanie "činnosti" za účelom zisku, pôsobil na Slovensku a rozdával zájazdy a nič za to nechcel !!
Len jedno ma zaujíma, čo zmotávajú na tých trojhodinových sešlostiach, o čom toľko vyprávajú, keď nám nič nechcú predať.

Podľa mňa si máme kúpiť apartmán niekde, aby sme mohli fungovať v ich klube a chodili na dovolenky a navzájom si apartmány požičiavali, aby sme neboli každý rok v tej istej destinácii... Môj odhad. Na čo by nás tam potom chceli.
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Marek_PD Pozri príspevok
Aj ja som vyhral... ;-)

Nečítal som všetkých 15 strán, ale napadajú ma jednoduché otázky človeka, ktorý si vie zrátať 1 a 1:
- za tie roky, čo fungujú, koľko takých zájazdov rozdali? Podľa mňa stovky...
- aké náklady musia mať, aby mohli tieto zájazdy rozdávať?? Veľké...
- ako chcú tieto náklady dostať späť a ešte zarobiť??????

A to je otázka, ktorá je nezodpovedaná. Neexistuje, aby niekto, kto podniká, pričom podnikanie je vyvíjanie "činnosti" za účelom zisku, pôsobil na Slovensku a rozdával zájazdy a nič za to nechcel !!
Len jedno ma zaujíma, čo zmotávajú na tých trojhodinových sešlostiach, o čom toľko vyprávajú, keď nám nič nechcú predať.

Podľa mňa si máme kúpiť apartmán niekde, aby sme mohli fungovať v ich klube a chodili na dovolenky a navzájom si apartmány požičiavali, aby sme neboli každý rok v tej istej destinácii... Môj odhad. Na čo by nás tam potom chceli.
Oni nechcú Teba, oni chcú Tvoje €uričká .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať