Zavrieť

Porady

Kniha "Nové zdravotné poistenie v praxi"

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Touto cestou si Vám dovoľujem oznámiť, že na budúci týždeň vychádza moja knižka "Nové zdravotné poistenie v praxi".

Vydavateľom je EPOS, www.epos.sk, a knižka bude dostupná v každom lepšom kníhkupectve. Rozsah 480 strán, tvrdá väzba. Doporučená cena v kníhkupectve 598 Sk.

Pri tejto príležitosti sa 2.marca 2005 bude konať krst knižky, na ktorý Vás všetkých srdečne a úprimne pozývam.

Miesto a čas:

Pravda café, nová budova vydavateľstva Pravda na Trnavskej - za športovou halou Mladosť, oproti futbalovému štadiónu Inter, 2.marca 2005 o 17.00.

Podáva sa šampanské, výborná káva (100% Arabica), pivo Bažant a talianske špeciality.

Zároveň sa podáva, či predáva aj uvedená knižka. Cena knižky na tejto akcii bude oproti cene v kníhkupectvách polovičná. A prvých 20 prihlásených účastníkov - členov Porady - má knihu zadarmo (podmienka je jediná - osobná účasť na akcií). Prihlášky prosím na môj mail jmihal@zoznam.sk. V predmete e-mailu prosím uveďte Váš nick (meno), ktorý používate na Porade.

P.S.
Ešte všetkých poprosím, do tejto témy nezapisujte svoje otázky k zákonu a pod.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 16.02.05 at 10:20
Usporiadat
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Ľubka, aj ja si prosím tie fotky. Povedzme tiež na cd-čku /Ak máš takú možnosť. Ak nie, daj vedieť/.

Ľudia, nemáte pocit že skoro všetkým po tých zverejnených fotkách zmrzla reč? Len teraz neviem, či sme takí úžasní, alebo takí hrozní.

Veď nás už konečne okritizujte!!!!!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zuzka
No Muška, máš krásnu fotečku .. a tie očká ani nie sú také červené.
Ľubi, a čo fotky pre nás? Čo keby si to dala napáliť na CD a pri najbližšom stretku by si nám ich popredala. Ja by som ich rada mala vo svojej zbierke, .... hm
Áno, áno, áno
Veď my so Zuzkou sme tu boli celú noc a celý deň, tak si zaslúžime
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

môj názor na fotky: super!!!
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Luba2
Ľubka, aj ja si prosím tie fotky. Povedzme tiež na cd-čku /Ak máš takú možnosť. Ak nie, daj vedieť/.

Ľudia, nemáte pocit že skoro všetkým po tých zverejnených fotkách zmrzla reč? Len teraz neviem, či sme takí úžasní, alebo takí hrozní.

Veď nás už konečne okritizujte!!!!!
Ľubi, asi zamrzli, predpokladám, že to bude tým počasím
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Luba2
Ľudia, nemáte pocit že skoro všetkým po tých zverejnených fotkách zmrzla reč? Len teraz neviem, či sme takí úžasní, alebo takí hrozní.
... sa nevieme vynadívať, takí ste úžasní ... zamrzli nám kukadlá, resp. ostali prilepené na fotkách, takže čo sa čuduješ, ha?

... ale aby som až veľmi nevychvaľovala, začnem kritiku:

1. karkulka, keďže si sa už skryla za Mušku, aspoň CEDUĽKU si mohla celú vystrčiť (jóóój)
2. luebchenko, tiež nevidno celú CEDUĽKU ... (ja viem, že luebchenko je dlhý nick)
3. kto fotil? ... lebo RICHARDOVI nevidno CEDUĽKU vôbec ... ale my už vieme, že je to Richard ... a že je "normálny"
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Mickya
Ľubka použila Arabelin čarovný prsteň.
Mickya, ale prečo????
Hlávku si mala aj tak sklonenú a tváričku Ti nebolo vidieť.
...a osobne som sa presvedčila, že ju máš ako obrázok...
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Vladi a kritiky by už stačilo. Nie? Teraz začni chváliť!!!
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Ste super !!!!! Všetci !!!!!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Luba2
Vladi a kritiky by už stačilo. Nie? Teraz začni chváliť!!!
Ľubka 2, sme tam také krásne, že...
Vlastne to nebola otázka pre mňa???
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Muška
Ľubka 2, sme tam také krásne, že...
Vlastne to nebola otázka pre mňa???
Samozrejme že sme!!!
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

S tým fotením boli problémy,skoro sme sa nezmestili.Preto Richard nemá ceduľku.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ešte raz, čačané, krásne podívanie.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
bepo
S tým fotením boli problémy,skoro sme sa nezmestili.Preto Richard nemá ceduľku.
kto sa nezmestil !!!!!! - baby sa zmestili, to VY CHLAPI ste sa nezmestili !!!
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

ingi
Mickya, ale prečo????
Hlávku si mala aj tak sklonenú a tváričku Ti nebolo vidieť.
...a osobne som sa presvedčila, že ju máš ako obrázok...
Ingi, ďakujem, ale mám k tomu dôvod a preto som Ľubku poprosila, aby ma vyčarovala stadiaľ, začo jej veľmi ďakujem.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Tak, žeby ste si aj na schovávajúcu sa karkulku posvietiť mohli, tu som ju ešte našla, i keď sa snažila pod rolák schovať .

A pre všetkých kto chcete kompletku (všetky foto), a máte "slušný" prípoj na net (taký, aby vám to prešlo), pošlite mi na SS-ku mail, skúsim (možno na viac krát) poslať mailom. Mám vyskúšané že cca 10 fotiek v originál kvalite na raz prepasírujem cez mail. A veď môžem aj trochu rozlíšenia ubrať, potom to pôjde šupšup A vopred prosím o trpezlivosť, i popracovať treba
P3020002.JPG  
P3020025.JPG  
1/1
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Luba2
Vladi a kritiky by už stačilo. Nie? Teraz začni chváliť!!!
joj Ľubi, coška neskutočnô, prenádhernô, no proste super-špica-bomba krááásni (a určite aj múdri) ľuďkovia na tej fotečke
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Mickya-čo si svedok v utajení? :p
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

bepo
Mickya-čo si svedok v utajení? :p
Žeby z DÚ?????????
A týmto som skončila s prispievaním do Porady a žiadam Ľubicu,vlastným menom Luebchenko, aby sa ku mne neprihovárala.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Muška
A týmto som skončila s prispievaním do Porady a žiadam Ľubicu,vlastným menom Luebchenko, aby sa ku mne neprihovárala.
... toto začína byť VÁŽNE!!!
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
uvádzam muškine invektívy na pravú mieru!ja som sa neschovávala, to ona sa natlačila predo mňa,bosorka mušacia...a vôbec,separovala som moje nedoliečené chrípkové vírusy aby sa nespárili s ostatnými vírusmi, ktorých tam bolo habadej...aj tak som bola na druhý deň bez hlasu...asi som málo inhalovala cigaretový smrad, že, muška jenom zlatá.... uááá, ja chcem ešteeeee....nie je dnes prvý piatok?...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať