Zavrieť

Porady

Ako spenazit myslienku-napad

Dobry den,mam v hlave vcelku zaujimavy napad ,co sa tyka zabezpecenia objektov a budov tak ,ze asi len zlodej z americkych akcnych filmov by dokazal preniknut..Poradte prosim ,ako a kde s tym treba ist ,aby mi na pripadnej porade vo firme ,cez ktoru by som to chcel robit napad neukradli.Nemam ani ziadny kapital na to ,aby som si mohol danu vec doma naprojektovat a skonstruovat.Mam nejaku sancu? Dakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Nápad je len začiatok.
    Ak si myslíš že je to "geniálne", určite by sa mal dotiahnuť aspoň po dokumentáciu a patentovanie.
    Aj to však stojí veľký balík peňazí ...

    Ak nemáš ani toľko peňazí, treba sa s niekým spojiť, ktorý dostane za financovanie "províziu".
    Aj tu však treba asi postupovať opatrne a pred chrániť sa vopred dobrou zmluvou.

    JTOMA je offline (nepripojený) JTOMA

    JTOMA
    Ak si presvedčený, že je to naozaj dobrý nápad,ozvi sa - možno by sme vedeli účinne pomôcť.

    mucina je offline (nepripojený) mucina

    som tá, ktorá má rada čísla mucina
    Ahoj volam sa Marcel a mam zaujem sa stebou spojit mam na to finance zdroje a dokonca mohli by sme byt partnery zavolaj na 0907246357

    Ako spenazit myslienku-napad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.