Zavrieť

Porady

začiatočník-účtovník (začiatočník podnikateľ)

trapiaci sa zivnostnik-ekonom ...viac
Prosím láskavo všetkých diskutujúcich o radu. Som začiatočníčka v podnikani. Prosím poradte mi: miesto podnikania mám byt v ktorom bývam. Čo všetko si můžem dávať do nákladov(telefón, energiu, auto ....... v akej výške). Všetkym vopred ďakujem.
Usporiadat
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

hanka, keby som to tu uplne pravdivo napisala, tak by sa mohli niektori "zobudit" a zmeniť bud čosi v zakone, alebo v pristupe k nam, klientom či stránkam, či ako nas volaju...a potom by to uz zas bolo o inom :-)
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Drahý Ekin,keďže si teraz vybavujem živnosť,bola by som rada keby si nejakú dobrú radu poslal aj mne. Dík za pomoc.
0 0
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Túto stránku som objavila nedávno a žasnem. Skôr, ako si sadnem k práci, pozriem sa, čo je nové. Mám pocit, akoby som sa dostala medzi dobrých priateľov, ktorí si navzájom pomáhajú. Dolu klobúk pred všetkými diskutujúcimi. A na záver prosba. Môžem dostať tú zaujúmavú odpoveď aj ja?
0 0
dôchodca dôchodca

dôchodca je offline (nepripojený) dôchodca

dobrý ekine aj ja mám záujem
0 0
Eva Eva

Eva je offline (nepripojený) Eva

ekin aj ja prosím o zaslanie súkromnej správy o hm, hm triku. Ďakujem.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ekin, aj ja si poprosim tie tvoje rady DAKUJEM
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Ekin,
aj ja veľmi prosím ten trik.
Ďakujeeeeeeeeeeeem.
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Aj ja prosim info. Dakujem
J.
0 0
Didia Didia

Didia je offline (nepripojený) Didia

Som co som :-)
Poprosila by som aj ja o spravu dakujem ..Pomohlo by :-))
0 0
leonq leonq

leonq je offline (nepripojený) leonq

Ekin chapem Vase obavy len rozmyslam aky je rozdiel v tom, ze to to vyvesite (o tom toto forum asi je) alebo to poslete kazdemu, kto o to poziada a Vy ani neviete kto to je.
P.S. ak vam to nerobi problem tiez by som rad poznal vasu fintu.
Naposledy upravil leonq : 04.06.04 at 07:59
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Ekin, ja som dostala duplicitne info ohladom repre, ja by som poprosila to tajomstvo z tejto temy.
dakujem
j.
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Ekin, aj ja by som chcela poprosiť o zaslanie tvorich rád a skúseností pre živnostníkov, ak sa dá, aj info o repre. Ďakujem vopred.
Ešte taká malá otázočka : účtovníci - živnostníci - máte uzavretú nejakú poistku o zodpovednosti za spôsobené škody ? Prípadne aké máte skúsenosti s plnením od poisťovne ? Ja žiadnu poistku zatiaľ nemám, uvažujem o tom, dobrú ponúka vraj ČP.
0 0
zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
Ekin, keď budete mať čas zašlite tie hmhm rady aj mne.
Vďaka. Zuzka
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

preco nechcem verejne, aj ked .... je to z mojej praxe? lebo ked volakto popyta, tak sa bude jednat o par ludi, ale ak to bude verejne citat kooooopec osob, tak mnohi hostia su prave tí, pre ktorych to nie je :-), nech sa registruju...
posielam SS :-)
0 0
gray gray

gray je offline (nepripojený) gray

Ahoj ekin, aj ja by som chcel dobru poradu. Začiatočník- podnikateľ (v IT).
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

ahoj ekin, aj ja by som mala zaujem o dobre rady nad zlato, tych nikdy nie je dost
vopred dakujem pekne
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

ekin, už zase vidím, že sa hovorí "drobnom triku .. hm,hm ...". Tak teraz som už veľmi zvedavá a poprosím o radu tiež?!
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Ekin, chcela by som vediet Tvoj nazor na moje dve nove temy v katalogu "Podnikanie". Dakujem
0 0
martina martina

martina je offline (nepripojený) martina

Aj ja prosím o zaslanie tých dobrých rád.

Ďakujem
0 0
Ekonomko Ekonomko

Ekonomko je offline (nepripojený) Ekonomko

pripajam a ku kamaratom na porade a ak je moznost nejakej rady ci finty rad sa poducim aj ja Dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať