Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 21:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Lenka1979 Pozri príspevok
Prosím Vás,ako by sa dalo poslať niekomu takúto pesničku? Neviem to odoslať....
Môžeš mu poslať len odkaz na tú stránku. Samotný klip nemôžeš poslať (resp. dá sa, ale je to oveľa komplikovanejšie).
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Chobot Pozri príspevok
Síce vyhrali Eurovíziu, ale si myslím, že to nebolo právom. Nemal najlepšiu pesničku, boli aj lepší, ale bolo to ovplyvnené tým Pljuľčenkom. Teda víťazstvo je vlastne jeho, nie Bilanove.
Akože nebolo právom? Bilan vyhral na základe hlasovania, ktorého sa zúčastnili obyvatelia súťažiacich krajín, bolo ich tuším 43. Takže právom!

Angličania sú naštvaní, že skončili na poslednom mieste, je mi ľúto ich speváka. Vedeli ste ale, že nemuseli bojovať o finále, ale sú v ňom automaticky? Tak isto Francúzsko, Španielsko a Nemecko.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

kukučka Pozri príspevok
Akože nebolo právom? Bilan vyhral na základe hlasovania, ktorého sa zúčastnili obyvatelia súťažiacich krajín, bolo ich tuším 43. Takže právom!
Keby tam nemal Pljuščenka, tak by skončil niekde hooooodne na konci.

Jednoducho ten noťas je miláčikom publika, lebo je to šoumen. Potom jasné, že všetci hlasujúci (inak zaujímalo by ma vekové zloženie hlasujúcich). A to urobil dobrý ťah, že si ho zakomponoval do vystúpenia.


Keď mal Pljuščenko vystúpenie tu v BA, tak na neho prišla jedna mnohopočetná skupina jeho fanúšičiek z JAPONSKA!!! Špeciálne kvôli jeho vystúpeniu.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ONCE: Falling Slowly
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Aventura - Mi Corazoncito Video
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

to mr. chobot

- no a ?
- ostatni nerobili tiez rozne teatro okolo svojho vystupenia?... ved slo hlavne o reprezentaciu krajiny...

- nie ze by ma nadchol ten rus, ale kvitoval som vsetkym, co boli ochotni reprezentovat svoju krajinu ...to tak povedat o nasich, co ???
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Čo poviete na toto? Staré v novom.

0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ešte toto musím pridať.



0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Ešte toto musím pridať.

žiaľ, nefunguje
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

cactus Pozri príspevok
žiaľ, nefunguje
Pridala som.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac


Richard Muller
Naposledy upravil cactus : 03.06.08 at 16:04
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac



Robo Grigorov
Povedzme
Naposledy upravil cactus : 03.06.08 at 16:03
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Flying home or Birds of Paradise

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

cactus Pozri príspevok
Flying home or Birds of Paradise

...pri tejto pesničke mi príde na rozum rozlúčka s našími myslím že 44 vojakmi, čo zahynuli pri leteckom nešťastí v Maďarsku
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

cactus Pozri príspevok
Flying home or Birds of Paradise
cactus, škoda,že sa nedá oceňovať,hneď by som ocenila výber
nádhera
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
arizona Pozri príspevok
cactus, škoda,že sa nedá oceňovať,hneď by som ocenila výber
nádhera
Ďakujem a pridávam v "slovenskom" podaní



Martina Schindlerová Birds of Paradise
Naposledy upravil cactus : 05.06.08 at 05:21 Dôvod: doplnený interprét
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

kukurička Pozri príspevok
...pri tejto pesničke mi príde na rozum rozlúčka s našími myslím že 44 vojakmi, čo zahynuli pri leteckom nešťastí v Maďarsku
...a prídávam: a behá mi mráz po chrbte...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dnes som veľmi štastná, že som že som túto stránku našla. Ďakujem veľmi pekne Ayyi za jej založenie,ako aj všetkým 17-kám, ktorí prispeli. Od rána som prešla len po 20-tu stránku, niektoré clipy žiaľ sa mi nedarilo otvoriť ale aj tak mám darček a zábavku. Budem sledovať túto tému.
Viete si predstaviť moje dnešné varenie? Lietala som z kuchyne k PC a späť a mala uši na stopkách. Škoda len že ešte málo viem, ale za obnovené spomienky ešte raz pekne ďakujem. Pieseň Šindlerovej aj anglická verzia mi vtisla slzy do očí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať