Zavrieť

Porady

omega

Ahojte, budem šťastná, ak sa mi niekto poradí. Doteraz som účtovala v podvojnom len ručne, je to dosť náročné, tak som si kúpila program omega, bola na cca 4 hodinovej prednáške, bohužiaľ, všetko bolo tak narýchlo a hrr, že z toho v podstate nič neviem. Teraz som chcela nahodiť začiatočné stavy, ale vôbec mi to nejde, teda, išla som presne podľa príručky :-((( a keď si otváram hl. knihu al. saldokonto tak mi zobrazuje prázdnotu, ach, neviem či účtovať ďalej, je mi na zaplakanie, program stál veľa peňazí, ale teraz... asi sa nič nevyrovná starým dobrým kresleným "téčkam", vo všetkom je super prehľad atd, až na tú prácnosť. Tak teraz neviem, či volať žilinskej spoločnosti, najradšej by som celý program vrátila, či predala, čo mi odporúčate???
Usporiadat
baculacik baculacik

baculacik je offline (nepripojený) baculacik

Výdajky všetky, to áno len či musia mať vyplneného odberateľa. Ale to je už asi len moja lenivosť Ďakujem za reakciu ;-)
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja si asi stojim na vedeni... ale ked mi program taha vydajky sam, tak je tam vyplnene vsetko a priradene aj k danej fa ktorej sa tykaju... takze nemam co doplnat...
0 0
baculacik baculacik

baculacik je offline (nepripojený) baculacik

mám ďalšiu otázku, je povinná PO zálohovať VZ, súvahu, daň. priznanie na CD resp. robievate to tak aj vy?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať