Zavrieť

Porady

Prihlasovanie a odhlasovanie v socialnej poistovni

Dobrý den, prosím Vás ako to je s prihlasovaním do Soc.poistovne.Prihlasujem zamestnanca den pred nástupom a odhlasujem max.den po rozviazaní prac.pomeru? To sa týka soc.poistovne alebo aj zdravotných poistovní.Dakujem
Usporiadat
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Najdete to tu medzi formularmi:
http://www.socpoist.sk/616/1567s
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

jana32 Pozri príspevok
Prosím súrne o radu, nemôžem sa napojiť na stránku SP a potrebujem dnes večer prihlásiť zamestnanca do soc.poisťovne. Že sa to dá aj cez sms v nutnom prípade alebo na nejakom telefónnom čísle, prosím poraďte mi, na stránke socpoist.sk som to nevedela nájsť. Ďakujem
Informácia odoslaná prostredníctvom SMS – zamestnávateľ odosiela tieto údaje:
1. meno a priezvisko zamestnanca,<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comhlasenie@socpoist.sk <o:p></o:p>
SMS: 0918 492 266 <o:p></o:p>
0918 492 277 <o:p></o:p>
<o:p></o:p>

6 0
Slim Slim

Slim je offline (nepripojený) Slim

Vie mi prosím niekto poradiť, ako stornujem prihlášku cez EZU? Zrejme mi niečo uniká.....Vďaka
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Slim Pozri príspevok
Vie mi prosím niekto poradiť, ako stornujem prihlášku cez EZU? Zrejme mi niečo uniká.....Vďaka
Ako stornovať dokument RLFO alebo MV?
Akýkoľvek podaný dokument sa dá stornovať len vtedy, ak sa nachádza v „Prehľad RLFO/MV“ a ak je dokument v stave akceptovania „Neakceptovaný“ alebo v stave spracovania „Nespracovaný“.

Podrobný postup stornovania:

&#183; V „Prehľade RLFO/MV“ otvorte dokument, ktorý chcete stornovať, a vpravo hore tesne nad dokumentom kliknite na tlačidlo „Stornovať dokument“.

Ak je dokument RLFO už spracovaný alebo odoslaný na spracovanie (nie je možné ho stornovať) a ide o prihlášku, ktorá nemala vôbec existovať, je potrebné zaslať RLFO „Zrušenie prihlásenia“.

V ostatných prípadoch, ak ide o chybu v akomkoľvek type zaslaného RLFO, je potrebné, aby odvádzateľ kontaktoval príslušnú pobočku Sociálnej poisťovne.

Ak je dokument MV už spracovaný alebo odoslaný na spracovanie, treba vystaviť a zaslať „Opravný MV“ – „Typ O“.
6 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať