Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

NEZAVADZAJ ... porada nema nic s ****som ... to je len reklama od google .
Ďakujem Ti, že si to uviedol na správnu mieru.
Nechcela som zavádzať. Myslela som si, že je to tam pridané so súhlasom majiteľa stránky. V týchto veciach sa, bohužiaľ, nevyznám.
A Google je tiež jedna z tých spoločností, ktorej na začiatku fungovania iba málokto veril.
Porade sa ospravedlňujem, ak som sa niekoho nechtiac dotkla.
Naposledy upravil oluska_1 : 03.08.09 at 23:46
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

padro Pozri príspevok
NEZAVADZAJ ... porada nema nic s ****som ... to je len reklama od google ... viac uz do tejto temy nepisem kazdy nech si urobi svoj obraz
konecne ta osvietilo a nebudes tu pisat hovadiny tvojej fantazie gratulujem ti za osvietenie
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

oluska_1 Pozri príspevok
Tak nič nerušte, jednoducho nenakupujte a zabudnite, že ste bola niekde registrovaná. Myslím, že vám žiadne problémy nenastanú.
Prečo by nemala nič rušiť? Ak má niekto pocit že tá spoločnosť je len príživnícka pijavica prečo by mal prispievať na jej chod?
oluska_1 Pozri príspevok
A na mamu sa nehnevajte, chcela pre vás to najlepšie.
Tu sama vidíš prečo je tá spoločnosť nebezpečná a prečo sa tu o nej diskutuje a odradzuje od nej, nie je predsa normálne aby nejaká normálna slušná firma tak manipulovala s ľudmi že prihlásia vlastných rodinných príslušníkov niekam kde prihlásený byť nechcú
A už som to tu písal, z podstaty fungovania takýchto spoločností je vylúčené aby tam po a) boli všetci kupujúci; po b) boli všetci predajcovia a po c) aby na tom ešte aj všetci zarábali takže to tvoje proklamované win-win-win je čistá fantazmagória. Skús tak zo srandy vypočítať keď sa tam teraz niekto prihlási a chce mať mesačný príjem 2000 eur koľko ľudí musí pod sebou registrovať a za koľko musia "mesačne" nakupovať. To sa nasmejeme aj s doživotnou rentou pre všetkých slováčikov pretože vždy nastane doba kedy už nikto nový do systému nevstúpi .
0 0
arp69 arp69

arp69 je offline (nepripojený) arp69

Aj BMG a Horizont mali uzasne reklamy ...

Pardon. Tento komentar patri k prispevku c.17
"ja kartu mam. ale kartou sa neplati. pri plateni nakupu das kartu, na ktoru ti nacitaju udaje o vyske nakupu a v systemu l...s ti to vsetko rozdeli /percenta/. takze je to pohoda. niektori obchodnici maju citacky, takze uz to niekde funguje. tie poukazky to nie je tiez problem. bezne ludia pouzivaju gastrace. je to vsetku koli euru. len pre zaujimavost. od noveho roka bude na l..s reklama vsade. tak si potom niektori spomente na svoje reakcie..."
Naposledy upravil arp69 : 04.08.09 at 08:47
0 0
niio niio

niio je offline (nepripojený) niio

AJ ja som postrehol reklamu na ******* (L.Y.O.N.E.S.S. - preco do pitche mi vyhviezdickovalo ten original nazov???), tak som sa zacal zaujimat, ze co to je, ako to funguje. Je to MLM...V jednom MLM som aj ja fungoval a zucastnil som sa X dalsich MLM na vstupnych seminaroch. Myslim, ze mozem povedat, ze mam dost skusenosti a znalosti o MLM. Z toho plynie jeden zaver: MLM fungujuci v jednom state uzivi max 5 ludi, co su uplne navrchu (vacsinou zakladatelia). MLM fungujuci v ramci celej Europy uzivi do 50ludi, co su uplne navrchu a vstupili do toho kratko po vzniku daneho MLM. Vsetko ostatne je namotavka, co nemoze fungovat. Ved sa zamyslite, zoberte si strom, kde kazdy jeden clovek pod seba ziska len dvoch dalsich. Hadajte pri kolkej urovni sa vycerpaju vsetci ludia na zemi? na 32-33 urovni. Preto MLM nemoze fugnovat aj ked tie recicky sa dobre pocuvaju, lebo nefunguje ani veta: Dajte mi celu zem a 5% naviac - teda ze kazdy kto investuje by chcel mat zisk....
Kto chce nech teda vstupi, mesacne na tom zarobi par centov....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

bepo Pozri príspevok
Prečo by nemala nič rušiť? Ak má niekto pocit že tá spoločnosť je len príživnícka pijavica prečo by mal prispievať na jej chod?

Tu sama vidíš prečo je tá spoločnosť nebezpečná a prečo sa tu o nej diskutuje a odradzuje od nej, nie je predsa normálne aby nejaká normálna slušná firma tak manipulovala s ľudmi že prihlásia vlastných rodinných príslušníkov niekam kde prihlásený byť nechcú
A už som to tu písal, z podstaty fungovania takýchto spoločností je vylúčené aby tam po a) boli všetci kupujúci; po b) boli všetci predajcovia a po c) aby na tom ešte aj všetci zarábali takže to tvoje proklamované win-win-win je čistá fantazmagória. Skús tak zo srandy vypočítať keď sa tam teraz niekto prihlási a chce mať mesačný príjem 2000 eur koľko ľudí musí pod sebou registrovať a za koľko musia "mesačne" nakupovať. To sa nasmejeme aj s doživotnou rentou pre všetkých slováčikov pretože vždy nastane doba kedy už nikto nový do systému nevstúpi .
Kolobeh je zabezpečený Starí mrú, malí sa rodia. Pokiaľ sa čo len jedno dieťa na Slovensku narodí, systém je zachránený, rodičia ho určite prihlásia za člena
0 0
Darma111 Darma111

Darma111 je offline (nepripojený) Darma111

Oluska,
ked sa takto angazuješ v tejto spoločnosti, tak mi pomôž zrušiť moju registráciu, na registračnom liste nie je môj podpis nikdy by som nič takého nepodpísala, lebo s takým niečím nesúhlasim... mám na to svoj názor podobný ako väčšina pisateľov do tejto témy... na mamu sa nehnevam, proste len ju nejaká milá osoba zmanipulovala, napísala moja mama seba a ešte ju aj aj nahovorila aby zapísala iných ľudí... takže mňa bez môjho súhlasu bez môjho podpisu a im teraz nestačí môj jednoduchý email v ktorom ich žiadam o vymazanie z ich registra im teraz treba písomnú žiadosť ktorú mám poslať poštou.. takže suma sumár nechcela som mať nikdy s nimi nič spoločné a teraz mám ešte platiť (vypisovať listy, chodiť na poštu a platiť za poštovné) za to, aby som s nimi nemala nič spoločného? Veď ja som tam nechcela byť a dotyčná osoba ktorá bola za Vasu spoločnosť pri registrácia zmanipulovala moju nie najmladšiu mama a ona ju bez problemov zaregistrovala...

Tak Oluška, keď sa tak angažuješ v tejto spoločnosti a keď si ju ako som z pár viet prečítala "vypiplala", tak sa prosím Ta postaraj o to, aby sa takéto niečo nestávalo, lebo to vyzerá ako dobrá manipulácia ľudí... Nič Vám nehovorí Zákon na ochranu osobných údajov? Veď si registrujte ľudí ktorí Vám predložia aj nejaký doklad totožnosti. Čo keby ma zaregistroval Jožko Mrkvička, ktorý vie, kde bývam a kedy som sa narodila, ešte by ma aj podpísal a to je pre Vás už záväzné? To čo máte za podmienky registrácie?
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

nastane doba kedy už nikto nový do systému nevstúpi .
A všetci, čo sú zaregistrovaní, od toho momentu prestanú nakupovať?
Naposledy upravil oluska_1 : 04.08.09 at 22:26
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1


Tak Oluška, keď sa tak angažuješ v tejto spoločnosti a keď si ju ako som z pár viet prečítala "vypiplala", tak sa prosím Ta postaraj o to, aby sa takéto niečo nestávalo, lebo to vyzerá ako dobrá manipulácia ľudí... Nič Vám nehovorí Zákon na ochranu osobných údajov? Veď si registrujte ľudí ktorí Vám predložia aj nejaký doklad totožnosti. Čo keby ma zaregistroval Jožko Mrkvička, ktorý vie, kde bývam a kedy som sa narodila, ešte by ma aj podpísal a to je pre Vás už záväzné? To čo máte za podmienky registrácie?
Mama Ti dala darček v podobe karty, aby si aj Ty prípadne mohla získať späť nejaké peniaze z Tvojich nákupov. Keď ju nechceš využívať, je to Tvoje rozhodnutie.
Za Tvoju registráciu je zodpovedný Tvoj odporúčateľ.
Ak ju chceš zrušiť, tak musím o Tebe vedieť viac údajov, z Tvojho nicku neviem nič, na základe čoho by sme mohli registráciu zrušiť.
Ale uvedom si, čo svojím rozhodnutím spôsobíš mame, ktorá Ti naozaj chcela iba to najlepšie.
Keď kartu nevyužiješ, ostaneš v systéme v podobe "neznámeho mŕtveho klienta", ktorý nijako neovplyvní činnosť spoločnosti, ani spoločnosť nijako neovplyvní jeho.
Presne v zmysle spomínaného zákona nikto, okrem Tvojho odporúčateľa a Teba, nevidí Tvoje kompletné údaje.
0 0
Darma111 Darma111

Darma111 je offline (nepripojený) Darma111

oluska_1 Pozri príspevok
Ale uvedom si, čo svojím rozhodnutím spôsobíš mame, ktorá Ti naozaj chcela iba to najlepšie.
.

Bože len žiadne výčitky svedomia... ešte budem zle spať v noci kvoli tomu...


ja som mame vysvetlila o čo vlastne v tomto systéme ide, takže už má viacej informácií, nielen tieto informácie ktoré dostala pri registrácií, takže ani moja mama túto kartu určitu nevyužije...


ďakujem za ochotu ... ozvem sa kvôli zrušeniu registrácie...
0 0
skillone skillone

skillone je offline (nepripojený) skillone

Caute priatelia,

nedalo mi nezaregistrovat sa na forum porada.sk po tom co som si presiel diskusiu k *******. Dnes som sa bol pozriet na ich prezentacii aj ked som uz o tom mal dost informacii od znamych.

Len na svoje predstavenie poviem, ze som podnikatel, spolumajitel dvoch firiem, personalna agentura (teraz celkom kapor) a sukromna poliklinika. Mam ekonomicke vzdelanie a "businessom" zijem tak nejak uz od skoncenia skoly.

Vzdy ma zaujimalo co sa deje okolo a nikdy nevies co a od koho sa mozes naucit (napr. aj na prezentacii MLM systemu).

Musim uznat kvality skolitela, bol to profik velkeho kalibru. Viete s ludmi robim takmer kazdodenne a dokonca ma celkom bavi sledovat ako to svoje recnicke remeslo niekto naozaj ovlada.

Sedeli tam ludia, posluchaci, skor strednej vekovej kategorie a poviem to tvrdo, vodil ich ako somarika za nos. Viete, staci napichnut sto EUR na palicu a clovek pojde aj bohvie kam. Na tom ale nic nie je nenormalne, je to otazka vlastne takej nasej obycajnej ludskej prirodzenosti. Vobec tym nechcem nikoho urazat.

Po tom vsetkom co som si precital na tomto fore je jasne, ze prevlada medzi ludmi vzdy absolutne pre alebo absolutne proti a zaroven potreba presviedcat o tom svojom aj kazdeho naokolo. Ako by to malo byt rozhodovanie skupiny a nie jednotlivca. Problem zo skupinou je vsak vzdy v zodpovednosti, tu nakoniec nesie kazdy sam.

Skusim teda opisat moj pohlad k tejto firme aj moznost zarobit v nej peniaze (vela penazi).

L. je bezpochyby postavena na vynikajucej myslienke,stoji za nou taktiez dost vela serioznej prace a pravdu povediac jej v tom celkom fandim. Asi viac ako nakupnym retazcom, mam skusenosti a boli by ste prekvapeni co to vlastne kupujeme(myslim najma "potraviny").

Samotny system zliav mozno usetri niekomu viac, niekomu menej, nezalezi na tom. Ked to niekto chce, nechapem preco ho nazyvaju pomaly sektarom, ked to niekto nepotrebuje tak tiez v poriadku. Otazka obycajnej volby a ta by mala byt slobodna.
Pre mna osobne to zaujimave nie je, nakolko ja vsetky tie karticky postracam alebo ich zabudnem pouzit ked treba

Tot vsio, ziadna mystika v tom nie je a netreba sa dohadovat kto je spravnejsi, mudrejsi a hlupejsi....chapete

Teraz k businessu. Je to pyramida, ale velmi dobra. Stoji na pevnom zaklade a sice kazdodenna spotreba potravin, PHM a zaroven velmi sikovnom systeme. Mohlo by to vydrzat niekolko rokov a mozno aj viac. To nikto nevie. Cele som to niekolko krat prepocital a dokonca som videl vypisi z uctov mojho znameho, ktory to aktivne robi myslim pol roka. Zaraba. Nie je milionar, ale nieco si urcite prilepsi.
Na zaklade vsetkych tychto a este aj inych informacii (nechcem tu pisat slohovu pracu) som sam pre seba dospel k zaveru, ze L. je jednoznacne uspesny projekt a je mozne v ramci neho zarobit peniaze.

Ale to najdolezitesie co treba mat na zreteli je, ze nic nepride automaticky a nic nie je zarucene. Nikde, v ziadnom podnikani. Aj tu sa treba pripravit na vytrvalu pracu s vynalozenim velkeho usilia a najma musi byt odhodlanie.
Inymi slovami, uspech prichadza k tomu kto pre vec(akukolvek) urobi maximum. To plati aj pre L. aj pre ine podnikanie. A to hovorim len o nieco lepsom ako beznom zarobku, nie o milionoch EUR.
Kto vsak nic nerobi, pre toho je aj par centov vela, taky je moj nazor.

Len na zaver, ja som sa rozhodol ze touto cestou nepojdem. Mam inu pracu, inu predstavu svojej realizacie kam aj musim vkladat svoju energiu.

Tym co to zvazuju len radim abstrahovat od vsetkych motivacnych omacok okolo, mate vlastnu hlavu a srdce ktore by sa malo rozhodovat kam ist a kam nie. Zvazte svoje aktualne moznosti a spytajte sa sami seba ci tomu naozaj chcete dat vsetko co je vo Vasich silach. Ak ano, chodte do toho naplno a ked nie tak na to rychlo zabudnite. A nemarnite cas a energiu hadanim sa na forach o dobre a zle. Nikto Vam v nicom nemoze poradit. Vsetko je len iluzia ludi co neziju vlastny zivot, ale snazia sa zit zivot vsetkych na okolo. A este s pocitom aky su potrebni, spravni a chcu len dobre. No aj dobre myslena rada sa vsak moze zmenit na pohromu.
Preto verte sami sebe a nechajte si to pre seba. Tot vsio.

Prajem vsetkym vela uspechov!

P.S. Vsetko co som tu napisal vobec nemusi byt pravda
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

oluska_1 Pozri príspevok
A všetci, čo sú zaregistrovaní, od toho momentu prestanú nakupovať?
Nie, len sama si hovorila že sa zarába na nákupoch ostatných, tie zľavy čo človek dostane sú zanedbateľné čo je aj logické- z vlastného nákupu dostanem pár centov len raz, ak to urobí milión ľudí zaregistrovaných podo mnou dostanem tých pár centov miliónkrát. Len koľko ľudí ma šancu byť na špici pyramídy? Tá rozprávka o zarábaní nakupovaním sa tým rozplynie, či nie?
oluska_1 Pozri príspevok
Ak ju chceš zrušiť, tak musím o Tebe vedieť viac údajov, z Tvojho nicku neviem nič, na základe čoho by sme mohli registráciu zrušiť.
Ale uvedom si, čo svojím rozhodnutím spôsobíš mame, ktorá Ti naozaj chcela iba to najlepšie.
V nejakom zákone na ochranu osobných údajov je povinnosť vymazať z databázy človeka ktorý o to nemá záujem okrem firiem ktoré majú výnimku takže ak niekto sa chce dať vymazať tak je slušné ho vymazať a nie ho bulíkať Ale však nedodržuje sa tu viacero zákonov tak načo si robiť ťažkú hlavu z tohto,nie?
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ahoj Oluska, tak som volala na to cislo, ktore si uviedla a dali mi uplne mylne info. to potvrdzuje len to co si o ly..s myslim. nakoniec som sa dopatrala toho co som chcela ale natahovat sa po telefone s pravnikom nie je nic moc...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Kazu Pozri príspevok
Kolobeh je zabezpečený Starí mrú, malí sa rodia. Pokiaľ sa čo len jedno dieťa na Slovensku narodí, systém je zachránený, rodičia ho určite prihlásia za člena
nemusia ho prihlasovať, tuším oluska spomínala, že sa miesto v lyo... dedí...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Heni Pozri príspevok
nemusia ho prihlasovať, tuším oluska spomínala, že sa miesto v lyo... dedí...
Všetci sa zídeme
raz v jednej posteli
budeme mŕtvi a tak strašne dospelí...

Robo Grigorov - "Všetci sa zídeme raz v jednej posteli" (že by v Ly...s?)
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Myslím si Korduľa, že by si mala od Olusky chcieť súčinnosť, aby ti s tým pomohla! Deklarovala, že ona bola jedna z tých, čo to tu na Slovensku vypiplala, takže by pri troche chcenia, neverím, že by nevedela pomôcť! Otázne je či chce!
Ja tiež, ak som sa niekde neprihlásila, by som nič nechcela nechať len tak ,akože sa tváriť, že tam ani nie som! Podľa mňa je absurdné ak niekto zaeviduje osobu, ktorá nie je ani len fyzicky na mieste a potom jej robí obštrukcie so stornom! Firma by takto sprostredkované osoby a ich údaje, ktoré sa nenahlásia osobne a tým pádom nevyjadria súhlas s registráciou ,vôbec nemala registrovať!
0 0
Wes Wes

Wes je offline (nepripojený) Wes

Plne suhlasim s Biondou. Keby mna niekto zaregistroval niekde a pri tom sfalsoval moj podpis hned by som podaval trestne oznamenie.
Ale spolocnost to ma pekne premyslene predsa to vypisuju blizky, znami a tym padom zneuzivaju to, ze tie osoby predsa nepojdu proti vlastnej rodine ale radsej to nechaju tak.

A co tym padom vznika? Zamozrejme spolocnost moze zvysovat svoje pocty klientov, aj ked su niektory absolutne "mrtvy" cize nevyuzivaju ich system ale do poctov im to sedi.

Skillone vidno, ze mas na tuto spolocnost triezvy pohlad. Ak tento system predstavuju na skoleni ako MLM, tak je to ciste zavadzanie. MLM je uplne zalozeni na inom principe. Je to ich vlastny strukturovany system ale v ziadnom pripade nie MLM, aj ked su si dost podobne.

Ja som asi tiez na tom tak ako ty hovoris, ze urcite by som nevytahoval kartu pri kazdom nakupe len na zapisanie bodov a taktiez uz v ziadnom pripade nekupoval poukazky.
Preco to asi len neurobia na karty. Hmm staci sa zamysliet a hned by to bolo jasne, pretoze tym padom pri na tom prerobili na poplatkoch.
Ale co sa tyka zliav kazdy usetreny cent je dobry, ak niekomu vyhovuje tento sposob.
Co sa tyka spoluprace, ako to uz niekto spomenul, chce to vela casu ako pri kazdom biznise. a komu stacia zo zaciatku par centov na prilepsenie, nech nestraca cas. Ale......., nie kazdy moze byt riaditelom a byt na vysokom stupni pretoze tam sa dostane len par vyvolenych ako "oluska".
Takze vidiny vysokych zarobkov si treba aj logicky zdovodnit a nie len podlahnut emociam a slatkym reciam.

PS: Cisto nestranny moj nazor.
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

Na registrovanie som nepotreboval dat ziadny podpis.....pretoze ma svokra registrovala pod seba cez internet.....ak si to neviete predstavit si kuknite na stranke firmy na kolonku registrovat ale nic nevyplnujte! tam uvdiite co od vas len chcu ...... ked ma svokra registrovala pod seba tak tam bola aj kolonka ci klient ktoreho registruje bol oboznameni s pravidlami a ziskani na zaklade jeho suhlasu.........preto ta pani co sa tu rozculuje a chce sa dat so sytemu vyskrtnut nech sa podakuje svojej mamicke a nech tu nepisti.... ked ju matka registrovala tak jej matka to policko musela zaciarknut inac by hej nepresla registracia......ja byt zakladatelom firmy alebo tym co ma na starosti chod firmy.....tak vyhodim obidve zo systemu aj dceru aj matku....a dam zakaz sa uz niekedy do firmy registrovat obom......ak to tak funguje tak som zastancom firmy ak nie je to cudne....a tej tvojej mame by som dal dva roky basy za sirenie tvojich osobnych udajov...ked sa tym zakonom o ochrane udajov osobnych ohanas to je vsetko
Naposledy upravil Antilooser : 05.08.09 at 12:39
0 0
Darma111 Darma111

Darma111 je offline (nepripojený) Darma111

Antilooser Pozri príspevok
Na registrovanie som nepotreboval dat ziadny podpis.....pretoze ma svokra registrovala pod seba cez internet.....ak si to neviete predstavit si kuknite na stranke firmy na kolonku registrovat ale nic nevyplnujte! tam uvdiite co od vas len chcu ...... ked ma svokra registrovala pod seba tak tam bola aj kolonka ci klient ktoreho registruje bol oboznameni s pravidlami a ziskani na zaklade jeho suhlasu.........preto ta pani co sa tu rozculuje a chce sa dat so sytemu vyskrtnut nech sa podakuje svojej mamicke a nech tu nepisti.... ked ju matka registrovala tak jej matka to policko musela zaciarknut inac by hej nepresla registracia......tym ja byt zakladatelom firmy.....tak vyhodim obidve zo systemu aj dceru aj matku....a dam zakaz sa uz niekedy do firmy registrovat obom......ak to tak funguje tak som zastancom firmy ak nie je to cudne



Keď je to taká skvelá firma ako sa tu píše určite nebudú mať problém získať ďalších potenciálnych zákazníkov a zárabať na nich... ano rozčulujem sa lebo ked to je takto, že stací zaskrtnúť nejaké políčko na prihláške a ste prihlásený, ako to že teraz im nestačí moje vyhlásenie cez internet že tam nechcem byť evidovaná... už im zrazu treba aj písomnú žiadosť poslať poštou... tak na registráciu im stačilo zaškrtnúť políčku a zrušenie už také jednoduché nie je???

Úprimne ja rešpektujem Váš názor a lojalitu voči tejto spoločnosti, ja nie som nazlostená na Vás ako členov tejto spoločnosti... ja som nazlsotená na pravidlá fungovania....

A ano nechcem byť evidovaná v tejto spoločnosti ale odmietam posielať nejaká písomné žiadosti a ešte mať ďalšie výdavky...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
antilooser ako niekto môže akceptovať súhlas iného s použitím osobných údajov od inej osoby- veď to blbosť! Kde inde ti to prejde? Toto by malo byť zakázané celkom- žiadne poskytovanie mien iných- každý sa má registrovať sám- ak o to má záujem !!!! To možno ani neviem kto z nás tam je nahlásený a možno ani o tom nevie???? !
Ver tomu, že keby si tam volal, že chceš údaje, či ten alebo onen človiečik sa tam nachádza, tak ťa odbijú, že toto sa nerobí! Z toho vyplýva, že by to malo byť obojstranne platné!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať