Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Myslím si Korduľa, že by si mala od Olusky chcieť súčinnosť, aby ti s tým pomohla! Deklarovala, že ona bola jedna z tých, čo to tu na Slovensku vypiplala, takže by pri troche chcenia, neverím, že by nevedela pomôcť! Otázne je či chce!
Neviem, s čím potrebuje pomôcť Korduľa, myslím, že píše, že nakoniec to vyriešila.
Ak myslíš darmu111, tak tej som už napísala, že len s jej nickom na porade jej absolútne neviem pomôcť. Ak chce, nech pošle súkromnú správu s bližšími údajmi, aspoň to ID, ktoré chce zrušiť a mailovú aresu, z ktorej posielala žiadosť o zrušenie registrácie.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Oli, ak si lepšie prečítaš- Korduľa to vôbec neporiešila, skôr sú tam obštrukcie.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Bionda Pozri príspevok
Oli, ak si lepšie prečítaš- Korduľa to vôbec neporiešila, skôr sú tam obštrukcie.....
Trochu mimo. Viete, aký je rozdiel medzi "poriešiť" a "vyriešiť"?
Asi taký ako medzi "pos.ať" a vys.ať"
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Oli, ak si lepšie prečítaš- Korduľa to vôbec neporiešila, skôr sú tam obštrukcie.....
Bola by som rada, keby si každý riešil veci za seba. Ak Korduľa niečo odo mňa chce, nech sa ozve ona a vyjadrí sa, môže poslať i súkromnú správu.
Korduľa totiž napísala doslova:
" nakoniec som sa dopatrala toho co som chcela "
Mrzí ma, že začínajúce pracovníčky pri telefónoch nie vždy vedia dať okamžite fundovanú odpoveď, ale beriem to tak, že každý niekedy začínal.
Naposledy upravil oluska_1 : 05.08.09 at 22:44
0 0
Mgr.Sebastian Mgr.Sebastian

Mgr.Sebastian je offline (nepripojený) Mgr.Sebastian

Dobry den vazeni spoluhodnotiaci tohto velkolepeho konceptu menom tak vyznamne sa rozrastajucej firmy......co sa tyka vasich nazorov suhlasim scasti s kazdou stranou....je pravda ze to nie je klasicky MLM......poznam vsetky nakolko ich som studoval od ludi co tam posobia a stykal som sa s clenmi na veducich miestach......zial musim uznat ze nemozem velmi zastavat lyon ako velkolepy biznis pretoze je velmi pomaly zdlhavy emocionalne teda velmi psychologicky zalozeny kde ludia ktori su lahko ovplyvnitelni na to skocia......pretoze info vecere su tak zalozene ......prejdime ale k veci....najviac ma na tomto stve ze ked si tu clvoek vybuduje urcity karierny stupen a nepotvrdi ho do 3 mesiacoch tak on pride.....to je ta najvacsia s prepacenim za vyraz sprostost aku mohlo vedenie pripustit........je to jasny dokaz pyramidy ktora masti vacky tym navrchu a pritom nemusia ani prstom pohnut......ved uz ked si cosi vybudujem ako o to mozem prist? ved je to blbost na smiech fuj ...este som sa ani s jednym mlm tak sofistikovanym nestretol aby sa padalo z pozici....jednoducho psychologia........preto suhlasim tu s panom co povedal ze tu moze byt tak 10-20 ludi co na tom zbohatnu budu mat staly prijem a nebudu musiet chodit do prace.....to vam zial nepovedia na info veceroch radsej vam budu tlacit kaleraby aby ste mali aj vy tu viziu pretoze len tak vas budu ovladat aby ste ako oni ked boli na zaciatku dufali..tomuto hlavne budu rozumiet ty co boli na info veceroch alebo ti co tam posobia vo firme...... pre vas novacikov to bude nieco ine tomu nerozumiete co som mal na mysli......vizia je to pekna nakupovanie...ale ja sa pytam ze do kedy? dalej suhlasim s panom co napisal ze tesco na svoju kartu ziskalo uz viac ludi za 5 mesiacov ako lyon za 6 rokov suhlasim bohuzial je to pravda..tak mi prebehla v hlave otazka.....ked je tesco partnerom lyonu preco aj napriek tomu ze spoolupracuje s lyonom si dala vlastnu kartu,? cudne.....obavam sa ze to ukonci tak isto ako to spravila aj Bila..tiez bola s lyonom a nakoniec od vas upustila zaujimave........pokial nedate si kartu do velkoobchodov tak je to zbytocnost luda vam nakupovat nebudu pretoze je to obstara a otrava....a mi nehovorte ze to nejde aspon do jednej pokladne napriklad v hypernove dat vas terminal na citanie kariet a oznacit tu pokladnu logom lyon..netreba vsetky pokladne ale aspon jednu......keby ten obchodnik chcel tak tu jednu pokladnu na skusku napr. v hypernove nainstaluje......

Ja som zostal trosku prekvapeny nemenovanym panom, ktory sa ma tu snazil obvinit, ze patrim tu pod viac nickov......ja som sa tu zaregistroval iba raz za ucelom vyjadrenia mojho nazoru a neviem ako ste to pochopili mozno ste si zle precitali moj prispevok.....a co sa tyka druheho pana som zanieteny? a prosim vas na co konkretne?......to ze som tu nebol dlhsie ma svoje dovody nemam tolko casu aby som tu bol denne prihlaseny a ked sme uz pri tom prvom a zaroven poslednom mojom prispevku vsimol som si ze takych je tu viacej ludi......a stylizacia podobna? ok ved na na slovensku je vela ludi co sa vyjadruju podobne preto vznikaju rozne spolky kde sa tito ludia s podobnymi crtmi zdruzuju......ja na tom nevidim nic zvlastneho....keby kazdy clovek na zemi mal inu stylizaciu takze by to bol dalsi specificky faktor ako napriklad odtlacky prstov...
0 0
jozefstefan jozefstefan

jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

Zda sa mi, alebo je tu jeden clovek pod viacerymi menami?

Stylizacia je velmi podobna:

Mgr.Sebastian v prispevku http://www.porada.sk/1119112-post486.html
alebo
Antilooser v prispevku http://www.porada.sk/1109934-post390.html
alebo
Arleigh v prispevku http://www.porada.sk/1072309-post284.html
alebo
stewe60 v prispevku http://www.porada.sk/953413-post200.html
alebo
Bigleoboy v prispevku http://www.porada.sk/t79367-p12-l-y-o-n-e-s-s.html
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72



Hlavne, keď si zoberieš, že Mgr.Sebastian sa registroval len v deň svojho prvého a zároveň posleného príspevku.
Ja som so záujmom čítal túto tému od samého začiatku, potom som to istý čas zanedbal a veru mi trvalo celé hodiny, kým som prečítal zvyšné príspevky, aby som bol zase v obraze. Veď je to už dokopy 49 strán! Mgr.Sebastian je asi veľmi zanietený.

Už na samom začiatku, keď sa spoločnosť L*****s začala prejavovať na Slovensku, na internete natrafil kolega na jednu stránku, kde propagovali úzku spoluprácu tejto spoločnosti s Tescom, ale odpoveď Tesca bola jednoznačná:

"Vazeny pane ...,
spolecnosti Tesco Stores CR a.s. ani Tesco Stores SR a.s. neni znamo, ze by s danym provozovatelem internetovych stranek uzavrelo podobnou smlouvu.
Jejich jednani je proverovano a v pripade ze bude shledano, ze tyto aktivity porusuji pravni predpisy a zajmy nasi spolecnosti, podnikneme prislusne pravni kroky.

V pripade jakychkoliv dalsich dotazu nas nevahejte kontaktovat.

Dekujeme za pochopeni
Zakaznicke centrum
Tesco Stores ČR a. s.
"

Už dva týždne po jeho otázke boli zo stránky stiahnuté všetky akože spolupracujúce spoločnosti a teraz je už stránka kompletne prerobená. Na tej spomínanej stránke bolo uvedených viac spoločností, jedna jediná odpísala v tom zmysle, že spoločnosť L*****s od nich len vo väčšom množstve odkupuje poukazy.
Lenže to sa nepovažuje za spoluprácu, takže aj v tomto prípade cítim poriadnu pyramídu.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

akurat som si naklikol ******* a musim sa schuti zasmiat. pokial tu bude 47% volicov istej strany, tak aj pyramidy tu budu stale fungovat. takze ja rozbehnem dalsiu
0 0
Dawe Dawe

Dawe je offline (nepripojený) Dawe

luigi72 Pozri príspevok


Hlavne, keď si zoberieš, že Mgr.Sebastian sa registroval len v deň svojho prvého a zároveň posleného príspevku.
Ja som so záujmom čítal túto tému od samého začiatku, potom som to istý čas zanedbal a veru mi trvalo celé hodiny, kým som prečítal zvyšné príspevky, aby som bol zase v obraze. Veď je to už dokopy 49 strán! Mgr.Sebastian je asi veľmi zanietený.

Už na samom začiatku, keď sa spoločnosť L*****s začala prejavovať na Slovensku, na internete natrafil kolega na jednu stránku, kde propagovali úzku spoluprácu tejto spoločnosti s Tescom, ale odpoveď Tesca bola jednoznačná:

"Vazeny pane ...,
spolecnosti Tesco Stores CR a.s. ani Tesco Stores SR a.s. neni znamo, ze by s danym provozovatelem internetovych stranek uzavrelo podobnou smlouvu.
Jejich jednani je proverovano a v pripade ze bude shledano, ze tyto aktivity porusuji pravni predpisy a zajmy nasi spolecnosti, podnikneme prislusne pravni kroky.

V pripade jakychkoliv dalsich dotazu nas nevahejte kontaktovat.

Dekujeme za pochopeni
Zakaznicke centrum
Tesco Stores ČR a. s. "

Už dva týždne po jeho otázke boli zo stránky stiahnuté všetky akože spolupracujúce spoločnosti a teraz je už stránka kompletne prerobená. Na tej spomínanej stránke bolo uvedených viac spoločností, jedna jediná odpísala v tom zmysle, že spoločnosť L*****s od nich len vo väčšom množstve odkupuje poukazy.
Lenže to sa nepovažuje za spoluprácu, takže aj v tomto prípade cítim poriadnu pyramídu.

Ak spoločnosť len nakupuje poukazy, prečo potom Tesco poskytuje percentá späť? V čom cítite pyramídu? Vysvetlite mi to prosím.
Robím chybu, ak nakupujem poukazy a dostávam zľavu?
0 0
Dawe Dawe

Dawe je offline (nepripojený) Dawe

slabikar Pozri príspevok
akurat som si naklikol ******* a musim sa schuti zasmiat. pokial tu bude 47% volicov istej strany, tak aj pyramidy tu budu stale fungovat. takze ja rozbehnem dalsiu
Ak rozbehnete pyramídu, na ktorej budú profitovat všetci, tak vás podporím.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dawe Pozri príspevok
Ak spoločnosť len nakupuje poukazy, prečo potom Tesco poskytuje percentá späť? V čom cítite pyramídu? Vysvetlite mi to prosím.
Robím chybu, ak nakupujem poukazy a dostávam zľavu?
Za čo sú poskytované zľavy, za nákup poukazov Tesco alebo za skutočný nákup v Tescu?
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

v tescu ( v hypernove nejake body, v inych OC ine) vydavaju karty, na ktore sa uplatnuje zlava - neviem kolko,

takze, ak niekto ma skusenost, prosim nech napise porovnanie za tych istych parametrov:

nakup na tesco kartu = % Okamzita zlava
nakup na body v hypernove = % Okamzita zlava
nakup na lajonez = % Okamzita zlava


inac povedane, kolko vydam z mojej penazenky
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

mona091 Pozri príspevok
v tescu ( v hypernove nejake body, v inych OC ine) vydavaju karty, na ktore sa uplatnuje zlava - neviem kolko,

takze, ak niekto ma skusenost, prosim nech napise porovnanie za tych istych parametrov:

nakup na tesco kartu = % Okamzita zlava
nakup na body v hypernove = % Okamzita zlava
nakup na lajonez = % Okamzita zlava


inac povedane, kolko vydam z mojej penazenky

Najkrajšia a najužitočnejšia "zľava" je tu :



http://www.porada.sk/t60801-p2-dobry-anjel.html
Naposledy upravil Halli : 16.08.09 at 14:39
DA.jpeg  
0 0
lml lml

lml je offline (nepripojený) lml

Ja som sa tam zaregistrovala aj s mojou kamoškou. Z počiatku som bola k tejto spoločnosti skeptická, ale keď som išla na ich infošku vlastným rozumom som uvážila, že ak človek cielene nakupuje v určitých obchodoch, napr. Tesco, Lidl, Hypernova, Domos, Bala, a kopec ďaľších, tak to stojí za to. Človek na tom vlastne nič nemôže stratiť.A ešte viac človek zarobí, keď si pod seba zaregistruje aspoň pár známych alebo kamarátov a takto mám ďaľšie 0,5% zo všetkých ich nákupov v zmluvných obchodoch a k tomu aj 0,5% z nákupov ľudí, ktorý sú registrovaný pod nimi. Ale to je len to minimum, čo tá spol. ponúka. Človek tam síce nemusí nič vložiť, žiadne peniaze, ale ja som usúdila, že nemám čo stratiť a pred 2 mesiacmi som tam vložila preddavok na svoje budúce nákupy 350 eur a vsadila som ich na 7 poícií, teda mám klienský balíček. Tie penažky tam státe mám, stále sú moje a keby som chcela môžem si ich vybrať naspäť a použiť na nejaký nákup, ale som rada že ich tam mám, lebo je fajn sledovať, ako sa za mnou množia pozície a o chvíľu z toho budem mať slušné peniažky. Najlepšie je ísť niekde na ich infošku, robia ich v rôznych mestách každý týždeň. Tam človek najlepšie vidí ako to funguje...
0 0
lml lml

lml je offline (nepripojený) lml

Dáša_ Pozri príspevok
Za čo sú poskytované zľavy, za nákup poukazov Tesco alebo za skutočný nákup v Tescu?
Funguje to tak, že z bežného účtu si pošleš napr. 140 eur na svoje nákupné konto v lyones a buď telefonicky, cez SMS al cez internet si objednáš napr. tesco poukážky v hodnote 140 eur a oni ti ich obratom zašlú domov. No a v tom momente ako ti tých 140 eur prišlo na tvoje ******* konto, tak ti z nich vrátia to 1% na tvoj bežný účet (to sú skutočné reálne peniaze, ktoré sa ti vrátia, niesú so žiadne bonusové body ani nič také, sú to proste tvoje peniaze), no a navyše ti z tých 140 eur vrátia aj určité percento na tvoje konto pozícií - tam sa ti hromadia ďaľšie tvoje peniažy. No a keď ideš na nákup do toho napr. Tesca zaplatíš tými poukážkami s tým, že si môžeš kúpiť aj zľavnený, alebo akciový tovar, takže máš akoby dvojitú zľavu. Ja takto cez poukážky tankujem aj benzín na Tesco pumpe, ale najradšej chodím na Hypernova pumpu, lebo tam je benzín ešte najlacnejší a môžem platiť poukážkami.
Inak počula som, že je to jen otázka času, kým si aj tieto obchodné reťazce zakúpia terminály, aby sa nemuseli používať tie poukážky, ale len tá snímacia Cashback karta...
0 0
lml lml

lml je offline (nepripojený) lml

Dawe Pozri príspevok
Ak rozbehnete pyramídu, na ktorej budú profitovat všetci, tak vás podporím.
Nie je to pyramída, lebo tie "pozície" s tvojimi ušetrenými peniažkami kolujú aj medzi tými ľuďmi, ktorý sú pod tebou, takže profitujú na tom všetci a to bez ohľadu na to 1%, ktoré majú všetci z každého nákupu isté. Ale to je to 1% je minimum, ktoré človek skôr, či neskôr dostane, lebo aj tie tvoje kolujúce "pozície" stále patria tebe a tebe sa množia a časom ti zarobia večšie peniaze.
Ale takto sa to fakt veľmi ťažko vysvetluje, treba ísť na niektorú z tých ich infošiek. Vedia to vysvetliť tak, že to pochopí aj úplný laik...
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

normalna klasicka otazka zo zaujmu: kto realne uz dostal nejake peniaze?
0 0
lml lml

lml je offline (nepripojený) lml

slabikar Pozri príspevok
normalna klasicka otazka zo zaujmu: kto realne uz dostal nejake peniaze?
Ja som v tom 3 mesiace. Za prvý mesiac sa mi vrátilo len nejakých 200 sk, ale to som mala, pod sebou zaregistrovaných len 4 ľudí z mojej rodiny a traja z nich si zaregistrovali ďaľšieho 1 až 2 ďaľších, takže som mala ďaľšie pol percento aj z ich nákupov. Na ďaľší mesiac sa mi vrátilo len 250 a tento mesiac som už mala 600 sk, lebo aj moji registrovaný si niekoho zaregistrovali, no a to sú len peniaze z tých 1% a 0,5%. Ale teraz čakám kedy sa mi vyhospodári tých 350 eur, ktoré som vsadila na 7 "pozície" a každá 50 eurová pozícia mi prinesie vyše 4000 eur, ale to musím ešte niekoľko mesiacov čakať, ale vidím to na internete na svojom konte v L., ako mi to rastie. Jednému môjmu kamarátovi sa za tri mesiace vrátilo 1000 eur, ale on tam dal na pozície 2000 eur a má registrovaných 26 ľudí na priamo. Ale to je o ničom:-/ lebo málokto má len tak nejakých 2000 eur, aby si ich mohol proste vsadiť na pozície a nejaký čas s nimi nehýbať
Proste, človek musí vedieť v ktorých obchodoch nakupovať a naučiť to aj svojich známich. Potom je L. fakt dobrá vec.

Ale, aby som furt nepísala, len ja...napíšte už aj niekto iný...tiež by ma zaujímali skúsenosti s L. aj u niekoho iného.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

cize sa jedna o klasicku pyramidu krytu nejakymi poukazkami a provizie su vyplacane z vkladov inych ludi
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lml Pozri príspevok
Ja som v tom 3 mesiace. Za prvý mesiac sa mi vrátilo len nejakých 200 sk, ale to som mala, pod sebou zaregistrovaných len 4 ľudí z mojej rodiny a traja z nich si zaregistrovali ďaľšieho 1 až 2 ďaľších, takže som mala ďaľšie pol percento aj z ich nákupov. Na ďaľší mesiac sa mi vrátilo len 250 a tento mesiac som už mala 600 sk, lebo aj moji registrovaný si niekoho zaregistrovali, no a to sú len peniaze z tých 1% a 0,5%. Ale teraz čakám kedy sa mi vyhospodári tých 350 eur, ktoré som vsadila na 7 "pozície" a každá 50 eurová pozícia mi prinesie vyše 4000 eur, ale to musím ešte niekoľko mesiacov čakať, ale vidím to na internete na svojom konte v L., ako mi to rastie. Jednému môjmu kamarátovi sa za tri mesiace vrátilo 1000 eur, ale on tam dal na pozície 2000 eur a má registrovaných 26 ľudí na priamo. Ale to je o ničom:-/ lebo málokto má len tak nejakých 2000 eur, aby si ich mohol proste vsadiť na pozície a nejaký čas s nimi nehýbať
Proste, človek musí vedieť v ktorých obchodoch nakupovať a naučiť to aj svojich známich. Potom je L. fakt dobrá vec.

Ale, aby som furt nepísala, len ja...napíšte už aj niekto iný...tiež by ma zaujímali skúsenosti s L. aj u niekoho iného.
raz pises sk a raz eura?

A za 3 mesiace sa mu z 2000€ plus nakupy vratilo 1000€? Nemalo sa mu z každej 50€ pozície vrátiť 4000€? Alebo ťa zle chápeme?
Naposledy upravil Dáša_ : 19.08.09 at 10:27 Dôvod: doplnenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať