Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

.ano mozno mi poviete ze uz to mohlo zarabat a cas sa mohol kratit..ale to hovori kazdy vzdy a pri vsetkom
Ja Vám nebudem komentovať Vaše rozhodnutie. To nezvyknem robiť. Každý sa rozhoduje za seba a podľa seba, podľa svojich možností a skúseností. Ja sa len snažím ľuďom vysvetliť, aké majú možnosti. Či ich využijú, v akom rozsahu ich využijú, alebo nevyužijú vôbec, je vždy na ich rozhodnutí. Ja mám potom "čisté svedomie", že som ich o možnostiach informovala podľa môjho presvedčenia a mojich skúseností. Nikto mi v budúcnosti nemôže povedať, že som mu nedala možnosť. Takže aj Vám želám, aby Vaše rozhodnutie bolo pre Vás tým najsprávnejším.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

oluska_1 Pozri príspevok
Ja Vám nebudem komentovať Vaše rozhodnutie. To nezvyknem robiť. Každý sa rozhoduje za seba a podľa seba, podľa svojich možností a skúseností. Ja sa len snažím ľuďom vysvetliť, aké majú možnosti. Či ich využijú, v akom rozsahu ich využijú, alebo nevyužijú vôbec, je vždy na ich rozhodnutí. Ja mám potom "čisté svedomie", že som ich o možnostiach informovala podľa môjho presvedčenia a mojich skúseností. Nikto mi v budúcnosti nemôže povedať, že som mu nedala možnosť. Takže aj Vám želám, aby Vaše rozhodnutie bolo pre Vás tým najsprávnejším.
uffff, a slovo bolo zvestovane vsade, a ti, co ho poculi, uz zodpovedaju za svoje skutky sami, je to ich slobodna vola, kazdy si moze vybrat svoju cestu, zalezi len na nom, ci pojde cestou rovnou, alebo krivolakou
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

Vazeni, neskutocne by ma zaujimalo kolko sa ludi prihlasilo cez tu "masivnu" reklamnu kampan ktora vraj uz skoncila ze som ju neako nepostrehol Inak mam mensie tusenie, ze ti ktori sa nato dali maju hlavicky v smutku
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Vazeni, neskutocne by ma zaujimalo kolko sa ludi prihlasilo cez tu "masivnu" reklamnu kampan ktora vraj uz skoncila ze som ju neako nepostrehol Inak mam mensie tusenie, ze ti ktori sa nato dali maju hlavicky v smutku
Reklamná kampaň v televízii prebiehala intenzívne od 11. júna cca 3 týždne, teraz je letná prestávka, koncom augusta pôjde znovu.
Denne počas kampane sa zaregistrovalo 500-800 klientov a registrácie prebiehajú aj naďalej, pretože kampaň v tlači a na plagátoch nemá letnú prestávku. Pred začatím kampane na Slovensku bolo cca 70 tis. klientov, dnes je viac ako 91 tisíc klientov. Myslíte, že niekto má dôvod mať "hlavičky v smútku"?

Uspokojila som touto odpoveďou ten "neskutočný záujem"?
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

kazdy si moze vybrat svoju cestu, zalezi len na nom, ci pojde cestou rovnou, alebo krivolakou
Dievčence, Vy máte iné skúsenosti?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
oluska_1 Pozri príspevok
Reklamná kampaň v televízii prebiehala intenzívne od 11. júna cca 3 týždne, teraz je letná prestávka, koncom augusta pôjde znovu.
Denne počas kampane sa zaregistrovalo 500-800 klientov a registrácie prebiehajú aj naďalej, pretože kampaň v tlači a na plagátoch nemá letnú prestávku. Pred začatím kampane na Slovensku bolo cca 70 tis. klientov, dnes je viac ako 91 tisíc klientov. Myslíte, že niekto má dôvod mať "hlavičky v smútku"?

Uspokojila som touto odpoveďou ten "neskutočný záujem"?
Počet pracujúcich v hospodárstve SR spolu (v tis. osôb)2 388,2
Počer s.r.o.k 31.12.2008 bol 106 017
Počet živnostníkov k 31.12.2008 bol 392 841

Myslíte si niekto, že títo vyskakujú od radosti?


http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=17681
http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=15631
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

oluska_1 Pozri príspevok
Reklamná kampaň v televízii prebiehala intenzívne od 11. júna cca 3 týždne, teraz je letná prestávka, koncom augusta pôjde znovu.
Denne počas kampane sa zaregistrovalo 500-800 klientov a registrácie prebiehajú aj naďalej, pretože kampaň v tlači a na plagátoch nemá letnú prestávku. Pred začatím kampane na Slovensku bolo cca 70 tis. klientov, dnes je viac ako 91 tisíc klientov. Myslíte, že niekto má dôvod mať "hlavičky v smútku"?

Uspokojila som touto odpoveďou ten "neskutočný záujem"?
pred kampanou = 70 tisic klientov
po kampani = 91 tisic klientov
prirastok = 21000
3 tyzdne = 21 dni
denne 500-800 klientov, priemerne 650 * 21 = 13650 na zaklade reklamy

otazka:
- kolko klientov z 90 tisic dostalo nieco na svoj ucet? nie virtualny!
- v akom objeme boli vyplatene klientom spolu nejake chechtaky? zase myslim skutocne, nie virualne

- aky objem trzieb robi cca 90 tsisic klientov (mesacne, denne, rocne atd)
- kto ma z toho najvacsi profit?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Trochu by ma zaujimalo, z coho sa plati ta reklamna kampan. Mam dojem, ze to v konecnom dosledku platia ti, ktori sa do systemu prihlasili.
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

mona091 Pozri príspevok
otazka:
- kolko klientov z 90 tisic dostalo nieco na svoj ucet? nie virtualny!
- v akom objeme boli vyplatene klientom spolu nejake chechtaky? zase myslim skutocne, nie virualne

- aky objem trzieb robi cca 90 tsisic klientov (mesacne, denne, rocne atd)
- kto ma z toho najvacsi profit?

kua baby s a s tym jednym chlapcom co vas je kua po tom kolko klienti robia trzby a kolko sa zaregistrovalo vam uz slnko svieti na hlavicku silno? bo ste naky prihriati torsku......ja som bol na tom info vecere a taketto chujoviny mna uz nezaujimavu vobec ste trapni a bol som aj ja trapny ked ma take cosi napadalo vobec od kedy som tam bol som pochopil vela veciam.....ja nakupovat budem len tam nic nedam ani cent bo ma to dorazilo akby by som bol o 40 rokov bohaty.......pokial ma to nic nestoji a do tej hypky aj tak chodim tak proc nie aspon mi ostane viac na pivo...hentake veci co kolko preco ako nakupuju je mi uz jedno som sa na to zacal pozerat z pohladu klienta obycajneho a nie ako podnikatela......takze tak ludi ja vas nehccem urazat to viete ani s vami manipulovat ..robte si co chcete ale nerob me tu klebety ktorym som ja ani vy nerozumel....no ja uz trosku viac ako vy zacinam chapat...preto to chem ukoncit.....preddavky ziadne to na vlastne riziko si davajte....ale nakupovanie to ano pokial chodite do tych obchodov nan nakupy raz za uhorsky rok oplati to aspon za povsimnutie.....tod vsetko z mojej strany neutralnej.......a diky olunka za tvoju snahu ze aj napriek tym natlakom dokazes stale celit v tom ta obdivujem ja by som sa na to vysral ti poviem uprimne ......ale tak sem tam sa najdu ludia ako ja co sa chcu spytat rozumne vas binar je mozno super vec ale je to nova ec s tym som sa este nestretnul a preto tomu logicku newverim ale nakupovat budem to ma nestoji nic
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

.a diky olunka za tvoju snahu ze aj napriek tym natlakom dokazes stale celit v tom ta obdivujem
Ďakujem za uznanie. Ja sa snažím riadiť tým, že: "Ja som zodpovedná za to, čo poviem (alebo napíšem), ale nie som zodpovedná za to, ako to Vy pochopíte".
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Oluška.

Keď ty si raz taká zodpovedná napíš :

- kto zaplatí reklamu
- kto zaplatí tie výherné autá ?
Neviem, prečo práve Vás, ktorí sa toho nezúčastňujete, to tak veľmi zaujíma, ale reklamu si platia tí, ktorí sa chcú podieľať na jej výsledkoch, tí, ktorým budú klienti z reklamy pridelení, ako ich priami klienti. Boli na to stanovené presné pravidlá a termíny. Súčasťou reklamy sú aj "tie výherné autá".
Stačí?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Presna odpoved - vsetko zaplatia novi klienti.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Presna odpoved - vsetko zaplatia novi klienti.
Neviem, či som to napísala dosť zrozumiteľne. Žiaden nový klient už sa nemôže podieľať na slovenskej reklame, táto možnosť už je uzavretá. Reklamu platia iba tí, ktorí sa chcú na nej podieľať. Napr. ja som klient určite nie nový, ale podiel na reklame som si zaplatila. Boli na to stanovené presné podmienky, ako sa to dalo. Táto možnosť bola pre reklamu na Slovensku uzavretá 15. júna tohto roku. Reklama keďže už beží, musela byť už zaplatená a noví klienti sa registrujú až na jej základe. Nie je mi jasné, z čoho si prišla k záveru, že reklamu zaplatia noví klienti. Noví klienti, a nielen oni, ale všetci klienti spoločnosti, majú možnosť nakupovať u našich partnerov a podieľať sa na výhodách, ktoré z toho vyplývajú, bez akýchkoľvek poplatkov alebo investícií. Prečo to nie je stále pochopiteľné?
Môj záver: Odpoveď bola presná, len nebola správne pochopená. Asi sa neviem vyjadrovať dosť zrozumiteľne, čo ma mrzí.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Nemám silu čítať všetky príspevky. Nakukla som do tejto témy, pretože som pri reklame absolúúúútne nerozumela o čom to je. Teraz aspoň tuším. Ešte šťastie že mňa tam zatiaľ nikto nelákal. Ani za vidinu neviem akých ziskov, ktorým taktiež neverím, aby som sa nedala zlákať a už vôbec nie robiť nejakého tajtrlíka, ktorý bude nahánať a prehovárať ľudí na takúto sprostosť. Mám členskú kartu Jed.... a hoci tam naozaj reálne začiatkom roka, teraz už v ktorejkoľvek predajni v meste, dostanem čiastku, ktorá sa rovná už ani neviem akému % z nákupu, predsa z času na čas nakúpim aj inde. Tam, kde práve som, a možno aj kde majú momentálne lepšie ceny ako v Jed.... Chcem byť slobodný človek a nakupovať tam, kde mám práve chuť. Nie aby som zháňala, kde mám ísť natankovať, nakupovať drogériu, topánky a nechať si zväzovať ruky pri rozhodovaní. Tak takýmto otrokom peňazí rozhodne nechcem byť. Šetriť a nakupovať z rozumom sa dá aj inak.
Naposledy upravil dušinka : 29.07.09 at 17:28
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

ešte pri tom všetkom sa mi páči výraz vyhospodárené. Vybývané byty tu už máme, ale vyhospodárené čosi?
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Ešte šťastie že mňa tam zatiaľ nikto nelákal.
Bude ma zaujímať tak o dva až päť rokov, či toto budeš stále pokladať za "šťastie", alebo nás budeš viniť za to, že sme Ti dostatočne nevysvetlili, aká príležitosť okolo Teba prechádzala.
Nemusíte na toto vôbec reagovať, toto je záležitosť viery a "čas ukáže, kto mal pravdu".
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Antilooser Pozri príspevok
Viete co ...

Antilooser, poprosím ťa, aby sa vyjadroval kultivovane a nie ako bača z Očovej, to na Poradu nepatrí. Ak máš argumenty, tak ich napíš, ale neporušuj etiketu porady a najmä nemaj nemiestne poznámky na iných členov porady. V opačnom prípade ti budem musieť zmazávať tvoje príspevky, ktoré porušujú slušné správanie na porade a jej etiketu (aj keď nie som zástancom systému).
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Hehe, chudak baca z Ocovej o takom vyjadrovani, co uz tu nastastie nie je, nema ani potuchy!
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

Chobot Pozri príspevok

Antilooser, poprosím ťa, aby sa vyjadroval kultivovane a nie ako bača z Očovej, to na Poradu nepatrí. Ak máš argumenty, tak ich napíš, ale neporušuj etiketu porady a najmä nemaj nemiestne poznámky na iných členov porady. V opačnom prípade ti budem musieť zmazávať tvoje príspevky, ktoré porušujú slušné správanie na porade a jej etiketu (aj keď nie som zástancom systému).
Zdravim sefko.....ja ti napisem silnu vec.....ja si uvedomujem moju prihnanu reakciu.....ja sa spravam vzdy tak k ludom ako oni vystupuju aby som sa im co najviac psychologicky prisposobil az mi rozumuju......je zvlastne ze ked som sem prvy krat dosiel a zacal pisat tak vacsina so mnou suhlasila davala body a podobne veci....a zrazu ked som zmenil nazor na zaklade faktov.....uz sa im nepacim uz som cierna ovca...tak o com je toto forum? o faktoch? isto nie... o vztahoch? na to je zoznamka....mne to skor pripada ako hra ludi co nemaju co robit ked pridu z prace len kidat klamstva lebo je to jednoduchsie ako konat a hladat informacie pri zdroji......ved ja som tiez neni zastancom systemu...ja som tam sedel na tom info veceri a preddavky odporucam na vlastne riziko ja osobne som si tam nedal nic ale nakupovanie odporucam vsak to nic nestoji ja som to tak vyskusal a funtuje to....preto ma ide rozhodit ked vidim tie klamstva halucinalne vymysly urcitych clenov co stale rypu do kolecka......ved ked pride novy clvoek a uvidi co sa tu pise tak sa mu zhnusi aj to nakupovanie ...PRETO NECH SA URCITI LUDIA SPAMATAJU A KED SA IM NEPACI NIC NA NAKUPOCH ALEBO DOKONCA NA MNE, LEBO TO NESKUSILI TAK NECH SA DO TOHO NERYPU......forum ma byt podla mna zalozene na skutocnostiach a nie na dojmoch alebo fantazijnych prejavov........JA NIC NELUTUJEM CO SOM NAPISAL V DOTERAJSOM PRIEBEHU A ZA VSETKYM SI STOJIM A PRAVDA BOLI JA VIEM
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Da si niekto konecne tu namahu a vysvetli mi ako cela tato megafabrika na love funguje? Progresivne sa snazim kazdych 10 stran tejto temy prist na odpoved, ale akosi sa mi nedari .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať